Lista artykułów

Kwietniowa promocja Tetra
Przedstawiamy produkty marki Tetra, które otrzymały promocyjne ceny w tym miesiącu.  W super cenach znajdziecie m.in. filtry zewnętrzne Tetra EX 500 Plus oraz 1000 Plus.
 
Są to jedne z najlepszych filtrów kubełkowych dostępnych obecnie na rynku. Poprawiono w nich przepływ wody aż do 38% w porównaniu z poprzednią wersją, dzięki czemu zyskały one na sporem wydajności, konkurencyjnej w swoiej klasie cenowej. Odznaczają się przy tym wysoką bezawaryjnością, cichą pracą, wysoką jakością użytych materiałów oraz wieloma funkcjami, które ułatwiają ich obsługę. Zestaw jest wyposażony w kompletne, oryginalne wkłady filtracyjne.
 
Pokarmy TetraMin, Tetra Weekend, Tetra Betta Larva, Tetra Malawi Flakes - zostały również objęte promocją. Tak samo jak i niezawodne preparaty Tetra Crystal Water służące do klarowania wody akwariowej i usuwania z niej wszelkich zmętnień.
 
Z przyjemnością moglibyśmy wymieniać dalej przecenione preparaty i akcesoria, pragniemy jednak zachęcić Was abyście sami odkryli to, co może być dla Was przydatne w kwietniowej promocji.  Zatem nie zwlekajcie i kliknijcie w link poniżej. 
 
 
 
 

Sklep akwarystyczny

Ładowanie...Newsletter

Baza wiedzy akwarystycznej


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży akwarystycznej.

 
Zapraszamy na Forum Dyskusyjne

Sklep akwarystyczny

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin.
Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje zamówienie).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5


Czytaj więcej o odbiorze osobistym

 

 
Copyright © 2001-2023 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Facebook Login