Polecamy

Produkty Tetra do akwarium

Lista artykułów
W tym roku marka Tetra obchodzi 70-lecie działalności na rynku akwarystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy, planami na przyszłość i nowościami, które z okazji rocznicy trafiły do naszego sklepu:

Ładowanie...

Pokarmy Tetra z prebiotykami


Z perspektywy żywieniowej, prebiotyki to węglowodany, których nie są w stanie strawić enzymy, a które stanowią źródło pokarmu dla niektórych rodzajów pożytecznych bakterii. Bakterie te produkują następnie substancje odżywcze, które wspomagają wzrost ryb i redukują zanieczyszczenie wody w akwarium. Mogą również hamować wzrost potencjalnie niebezpiecznych szczepów bakterii, pomagając w ten sposób obniżyć liczbę infekcji jelitowych.

Ogólnie rzecz biorąc, prebiotyki mają pozytywny wpływ na florę bakteryjną jelit. Prebiotykiem wykorzystywanym w produktach żywnościowych marki Tetra jest inulina, którą pozyskuje się z korzeni cykorii. Nasze doświadczenie pokazuje, że inulina daje znakomite efekty w przypadku ryb tropikalnych."
PREBIOTYKI: REZULTATY TESTÓW POKARMOWYCH FIRMY TETRA
 
Pozyskiwana z korzeni cykorii inulina to podatne na fermentację włókno pokarmowe, które nie jest trawione, lecz określone mikroorganizmy znajdujące się w jelicie powodują jego fermentację. W owym procesie fermentacji wytwarzane są krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które obniżają wartość pH w jelitach i zapewniają korzystne substancje odżywcze służące ochronie i regeneracji komórek jelitowych. Inulina sprzyja osiedlaniu się bakterii pobudzających trawienie i utrudnia wzrost niepożądanych szczepów bakterii. Kiedy jelita są zdrowe, substancje odżywcze są lepiej trawione i przyswajane, co z kolei poprawia wzrost ryb oraz jakość wody w akwarium.
 
Liczne badania naukowe nad prebiotycznymi właściwościami inuliny u ryb hodowlanych wykazały, że składnik ten przynosi im cały szereg korzyści. Jednak ponieważ rezultaty te niekoniecznie dotyczą innych rodzajów ryb, firma Tetra przeprowadziła również badania nad wpływem inuliny na ryby ozdobne.

Pokarmy Tetra zawierające prebiotyki poznacie po specjalnym oznaczeniu na opakowaniu:


Pokarmy występują w różnorodnych formach (rodzajach płatków) oraz wielkościach, wersje z prebiotykami znajdziecie w naszym sklepie klikając na jeden z linków:
Seria PRO dla wymagających akwarystów

Pokarmy premium o wysokiej wartości odżywczej - wytwarzane według technologii produkcji chrupek. Technologia produkcji chrupek jest opatentowana przez Tetra i stworzona przez naszych ekspertów z działu Badań i Rozwoju, by zaoferować najbardziej zaawansowane rozwiązanie żywieniowe do codziennego podawania dostępne dla wszystkich ryb ozdobnych.
 
Proces produkcji w niskich temperaturach zapewnia wysoką wartość odżywczą i stabilność witaminową. Innowacyjny format chrupek znacznie ogranicza ilość wydalanych substancji i gwarantuje czystą wodę.

Cechy:
 • SMAK - pokarmy Pro są bardzo smaczne i doskonale przyswajane przez ryby.
 • SKŁADNIKI ODŻYWCZE - delikatny proces produkcji w niskich temperaturach sprawia, że pokarmy w formie chrupek zachowują wysoką wartość odżywczą. Składniki takiego pokarmu osiągają temperaturę 75°C, podczas gdy płatki są przetwarzane w temperaturze ok.130°C. Ta unikalna technologia sprawia, że chrupki zachowują niezbędne kwasy tłuszczowe i wrażliwe na wysoką temperaturę witaminy. Dzięki temu pokarmy Tetra Pro zapewniają rybom zdrowie i optymalny wzrost.
 • SKŁAD - pptymalne proporcje białek i tłuszczów umożliwiają lepsze wykorzystanie pokarmu i zawartych w nim składników odżywczych, co wspomaga rozwój ryb, zapewnia energię i odporność na choroby.
 • DBANIE O RYBY - opatentowany proces produkcji chrupek Multi Crisps umożliwia ukierunkowane karmienie pokarmami premium, które zapewniają intensywne wybarwienie, energię i odpowiednią dietę dla wszystkich ryb tropikalnych.
Obejrzyj pokarmy TetraPRO w naszym sklepie i zamów z dostawą do domu - kliknij tutaj.
Oczywiście to nie wszystko, dostępna jest również cała gama pokarmów specjalistycznych, z których na szczegółą uwagę nas - akwarystów roślinnych zasługują wersje dedykowane małym rybok ławicowym o małych otworach gębowych.

Dokładne opisy znajdziecie w naszym sklepie:

Suplementy i dodatki

Oprócz bazowych pokarmów Terra produkuje także suplementy i dodatki. Dzięki nim zagwarantujesz, opracowaną pod kątem danego gatunku, zróżnicowaną dietę, odpowiadającą diecie ryb w ich naturalnym środowisku. Tetra oferuje szeroką gamę przysmaków i specjalnych produktów żywnościowych dla organizmów wodnych.
 
TetraDelica to naturalny pokarm i prawdziwy smakołyk dla ryb, złożony w całości z mikroorganizmów wodnych: dafni (rozwielitki), artemii, krylu i ochotki. Pokarm jest starannie suszony, poddawany liofilizacji, tak aby każdy mały przysmak zapewniał wszelkie substancje odżywcze znajdujące się w naturalnym pożywieniu.
 
Tetra FreshDelica to bogaty w substancje odżywcze pokarm w żelu dostępny w czterech wersjach: artemia, ochotka, dafnia i kryl. Żel zawiera cenne witaminy, mikroelementy, białka i tłuszcze.

Oczywiście wszystkie powyższe pokarmy znajdziesz w naszym sklepie dostępne od ręki klikając na niebieski odnosnik.
 
MINUSY POKARMÓW MROŻONYCH
 
Aby podkreślić zalety pokarmu w żelu marki Tetra względem pokarmu mrożonego, poniżej przedstawiliśmy podsumowanie rodzajów ryzyka związanego z podawaniem rybom pokarmu mrożonego. Istnieje również ryzyko nakarmienia ryb tropikalnych mrożonym sercem wołowym, całymi rybami, skorupiakami lub mięsem ryb.
 
Mięso zwierząt hodowanych na paszę rozkłada się nawet w temperaturze -20°C, co prowadzi do drastycznej utraty jakości pokarmu i oznacza, że ryby otrzymują w gruncie rzeczy zepsute mięso.

Łańcucha chłodniczego nie można pod żadnym pozorem zakłócić. W przeciwnym razie pokarm zacznie gnić. Stanie się trujący!
 
Niskiej jakości opakowanie może sprawić, że mięso zwierząt hodowanych na paszę przypadkowo ulegnie liofilizacji. Zjawisko to znane jest również jako „oparzelina zamrażalnicza”.
 
Przechowywanie i podawanie pokarmu mrożonego jest bardziej uciążliwe, co może zniechęcać do jego stosowania. Pokarm należy szybko rozmrozić, wypłukać i podać rybom. W przeciwnym razie mięso zacznie gnić. Jeśli pokarm nie zostanie rozmrożony, poziom toksyn, azotanu i fosforanu w wodzie podniesie się.
Podejrzane opakowanie można rozpoznać po nadmiernym poziomie wody w bloku zamrożonego pokarmu.
Mrożonej karmy nigdy nie wolno zostawiać w wodzie, gdyż stanowi doskonałą pożywkę dla drobnoustrojów, takich jak salmonella.
 
Niektóre mrożone pokarmy wybitnie nie nadają się do karmienia akwariowych ryb tropikalnych. Serce wołowe zawiera na przykład zbyt dużo kolagenu i może powodować problemy trawienne, nawet u młodych ryb.
Tetra FreshDelica ma znacznie wyższą wartość odżywczą niż żywność mrożona i nie zawiera żadnych konserwantów. Pokarm nie rozpuszcza się w wodzie i może zostać w całości zjedzony przez ryby. Oznacza to, że nie zanieczyszcza wody w akwarium i nie prowadzi do jej mętnienia.

Zastanawiasz się jaki pokarm wybrać dla swoich ryb? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną tabelę:

Preparaty do pielęgnacji wody

Ryby wszystkich gatunków wymagają określonych warunków życia, aby nie zachorować. Możemy nie być w stanie precyzyjnie odtworzyć naturalnego otoczenia tych stworzeń w akwarium, jednak możemy postarać się, aby zbiornik był dla zwierząt możliwie najbardziej komfortowy. System akwarium funkcjonuje najlepiej, kiedy woda, rośliny i ryby są ze sobą w harmonii. Jakość wody odgrywa tu kluczową rolę. W zasadzie powinna być mniej więcej taka sama jak w przypadku wody w naturalnych siedliskach różnych gatunków ryb. Jakość wody ma również duży wpływ na zdrowie roślin i mikroorganizmów w akwarium.Różnicę pomiędzy wodą morską, wodą pitną i naturalną wodą słodką można odczuć w smaku i zapachu. Jest tak dzięki czynnikom takim jak zanieczyszczające ją substancje organiczne i nieorganiczne, wpływ klimatu i substancje wpływające na skład chemiczny wody. Jako taki, każdy zbiornik wodny ma własny charakter. Najlepszą opcją dla akwarystów jest stosowanie wody kranowej, choć również niesie ze sobą ukryte niebezpieczeństwa.

Taka woda może zawierać metale ciężkie, takie jak miedź, cynk, a nawet ołów z domowych rur. Ilość chloru używana do dezynfekcji wody pitnej jest absolutnie nieszkodliwa dla ludzi, jednak nawet najmniejsze stężenia są niebezpieczne dla ryb, ponieważ uszkadzają ich skrzela. Dlatego też należy zagwarantować, że woda będzie bezpieczna dla ryb i roślin, dodając do niej preparat uzdatniający wodę wodociągową AquaSafe, w momencie zakładania nowego akwarium lub dokonywania częściowej wymiany wody.

O zaletach nowej formuły AquaSafe dowiecie się z filmu ZenonAqua:


Poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych preparatów do wody marki Tetra (po kliknięciu w nazwę zostaniecie przeniesieni do szczegółowego opisu preparatu w naszym sklepie wysyłkowym):
 • Tetra Aqua Safe - uzdatniacz, który błyskawicznie zmienia wodę wodociągową w niemal naturalną, bezpieczną dla ryb wodę akwariową.
   
 • Tetra Safe Start Bacteria - pomaga stworzyć zdrowe środowisko wodne w akwarium, Przyspiesza wpuszczenie ryb do nowo założonego zbiornika. Zawiera żywe bakterie nitryfikacyjne (Nistrospira i Nitrosomonas) niezbędne dla biologicznej aktywacji zbiornika.
   
 • Tetra Easy Balance - preparat w płynie stabilizujący parametry wody. Pozwala zachować równowagę biologiczną w akwarium na okres do 6 miesiecy!
   
 • Tetra Filter Active Bacteria - zawiera specjalnie wyhodowane szczepy bakterii nitryfikacyjnych (Nitrospira i Nitrosomonas) oraz bakterie redukujące osad na dnie zbiornika (Bacillus).
   
 • Tetra Nitrate Minus - w naturalny sposób eliminuje azotany (NO3-), pożywkę dla glonów.
   
 • Tetra pH/KH Minus - umożliwia stopniową redukcję pH oraz poziomu twardości węglanowej.
   
 • Tetra pH/KH Plus - umożliwia precyzyjny i kontrolowany wzrost twardości węglanowej
   
 • Tetra Phosphate Minus - redukuje wysokie stężenia fosforanów (PO4) w niezawodny i naturalny sposób.
   
 • Tetra Nitrate Minus Pearls - umożliwia trwałe obniżenie zawartości azotanów. Eliminuje naturalne pożywienie glonów, przyczyniając się do poprawy jakości wody. Zmniejsza niezbędną częstotliwość wymiany wody.
   
 • Tetra Crystal Water - oczyszcza wodę w akwarium z cząsteczek brudu szybko, bezpiecznie i skutecznie. Krystalicznie czysta woda w akwarium.
   
 • Tetra ToruMin - pozwala natychmiast uzyskać wodę tropikalną (zwaną też „czarną wodą”) identyczną jak ta, występująca w naturalnym śrdodowisku ryb. Wyciągi z torfu zamieniają wodę w akwarium w krystalicznie czystą wodę tropikalną, w której ryby mogą czuć się swobodnie, w pełni prezentując zachowania typowe dla gatunku.
   
 • Tetra Biocoryn - zapobiega gromadzeniu się szlamu w podłożu i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Tetra Biocoryn zawiera wysoce aktywne enzymy i koncentraty bakterii, które oczyszczają wodę i przyspieszają rozkład substancji organicznych takich jak niezjedzony pokarm, odchody ryb i obumarłe fragmenty roślin. Specjalna formuła, zapewniająca natychmiastowe, trwałe rezultaty, w bezpieczny sposób rozkłada szlam i zapobiega jego dalszemu gromadzeniu. Z wody eliminowane są nieprzyjemne zapachy, co czyni ją czystą i zdrową
   
 • Tetra Bactozym - przyspiesza biologiczną aktywację akwarium. Naturalne, organiczne koloidy pokrywają wkład filtra i wszystkie powierzchnie niewidoczną warstwą, wspomagającą rozwój kolonii pożytecznych bakterii filtracyjnych. Oznacza to możliwość wpuszczenia pierwszej partii ryb już po 24 godzinach od przygotowania nowego akwarium. Zarówno wodę, jak i filtr można wymieniać bez istotnej utraty aktywności biologicznej.
   
 • Tetra Vital - wspomaga witalność, dobre samopoczucie i naturalne zabarwienie ryb. TetraVital wzbogaca wodę w cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe pochodzące z naturalnego środowiska ryb, których nie zawiera woda z kranu, albo które zostały już wyczerpane w akwarium. Pozwala to stworzyć niemal naturalne środowisko, w którym ryby czują się swobodnie i rozwijają swoje naturalne zabarwienie.

Pomiar parametrów wody

W ofercie Tetry znajdziecie m.in takie testy kropelkowe (kliknij w nazwę aby wyświetlić produkt w sklepie)
Oprócz testów na podstawowe parametry Tetra przygotwałą również wygodne rozwiązania do szybkiej kontroli jakości wody w akwarium.
 • Tetra Test 6in1 - umożliwia szybką kontrolę wody w akwarium.
 • Tetra Test Algae Control 3in1 - pierwszy na rynku test dla akwariów i oczek wodnych, pomagający w walce z glonami. O tym innowacyjnym produkcie nieco więcej poniżej.


Tetra Test Algae Control 3in1
 
Pierwszy na rynku test dla akwariów i oczek wodnych, pomagający w walce z glonami.
 
Tetra jako pierwsza na rynku stworzyła test paskowy Test AlgaeControl 3in1 mierzący poziom fosforanów, który pomaga w ograniczeniu rozwoju glonów. Test mierzy dwa najbardziej istotne parametry determinujące wzrost glonów: fosforany i azotany, a także twardość węglanową, stanowiącą bufor dla odczynu wody.
 • wysokie wartości fosforanów i azotanów w oczkach wodnych i akwariach mogą szybko stać się problemem, powodując wzrost glonów.
 • twardość węglanowa jest bardzo ważna dla stabilnego odczynu wody przy stosowaniu produktów przeciw glonom
Zamów z odbiorem w Krakowie lub wysyłką kurielem/do paczkomatu: kliknij tutaj

Obejrzyj film:


Peparaty antyglonowe

Tetra produkuje od lat znane i skuteczne środki na glony i sinice w akwarium:
 • Tetra Algizit - środek na silny rozwój glonów hamujący ich rozwój
 • Tetra AlguMin Plus - środek do regularnego stosowania na ograniczenie możliwości rozwoju glonów
   
 • Tetra Algo Stop depot - skoncentrowane tabletki umożliwiające długotrwałą kontrolę wzrostu glonów w akwariach słodkowodnych
Oprócz uporczywych glonów porastających rośliny, regularnie porastają one także szyby akwarium a do jednego z regularnych obowiązków akwarysty jest czyszczenie szyb - w czym pomocne są wszelkiej maści czyściki.
 
W tym roku Tetra wypuściła nowe modele czyścików magnetycznych, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu:Opisy nowych modeli znajdziesz w naszym sklepie.

Preparaty dla roślin

Skuteczne eliminowanie plagi glonów to jedno - ale ważniejsze jest zapobieganie ich wystąpieniu co uzyskamy zapewniając roślinom akwariowym jak najlepsze warunki do wzrostu. W ciągu 70 lat Tetra opracowała kompletny i skuteczny system odżywiania rośin akwariowych bazując na specjalistycznym podłożu, nawozach dokorzennych oraz preparatach w płynie.

Obejrzyj film:Najpopularniejsze produkty to:

Tetra Active Substrate
Naturalne podłoże zapewniające optymalne warunki glebowe dla zdrowego i bujnego wzrostu roślin. Dzięki dużej powierzchni i porowatej strukturze, neutralne dla parametrów wody granulki na bazie gliny stanowią znacznie lepsze rozwiązanie niż tradycyjny żwir akwariowy.
Zobacz w sklepie
 
Tetra Complete Substrate
Bogate w substancje odżywcze podłoże zapewniające nawożenie przez długi czas.
Zobacz w sklepie
 
Tetra Initial Sticks 
Zmienia żwir w podłoże bogate w substancje odżywcze wspomagające zdrowy rozwój roślin akwariowych.
Zobacz w sklepie
 
Tetra Planta Start
Nawóz w tabletkach zapewniający piękny i bujny wzrost roślin akwariowych. Dostarcza roślinom odpowiednio skomponowaną mieszankę niezbędnych składników.
Zobacz w sklepie
 
Tetra Planta Min
Dzięki specjalnej formule, składniki odżywcze zawarte
w preparacie Tetra PlantaMin pozostają dostępne dla roślin przez okres 4 tygodni. Żelazo, potas, mangan i inne istotne pierwiastki śladowe zapewniają bujny i zdrowy rozwój roślinności.
Zobacz w sklepie
 
Tetra Planta Pro Micro
Uzupełnia szybko wchłaniane przez rośliny pierwiastki śladowe i witaminy w dogodnej dla nich postaci.
Zobacz w sklepie
 
Tetra CO2 Plus
Uzupełnia wodę akwariową w związki węgla w postaci łatwo dostępnej dla roślin,
Zobacz w sklepie
 
Tetra Crypto
Nawóz w tabletkach do korzeni zapewniający bujny i zdrowy wzrost roślin akwariowych.
Zobacz w sklepieTechnika

Filtr to serce każdego akwarium. Wybór odpowiedniego do Twojego biotopu jest niezwykle ważny. Musisz wziąć pod uwagę nie tylko pojemność akwarium, ale także stworzenia, które w nim żyją. Wszystkie zestawy akwariowe AquaArt zawierają w sobie filtr dopasowany do rodzaju ryb rekomendowanego dla Twojego akwarium. Tetra oferuje całą linię wyposażenia do wszystkich pojemności akwariów i ich mieszkańców. Istnieje kilka podstawowych różnic pomiędzy filtrami zewnętrznymi a wewnętrznymi.FILTR ZEWNĘTRZNY EX PLUS

To ceniony i stosowany przez wielu akwarystów filtr kubełkowy. Dzięki wieloletniej dostępności na rynku, każda jego kolejne wesje byly coraz doskonalsze - aż powstał filtr doskonały.
Zobcz dostępne modele w sklepie

Jego cechy prezentuje poniższy film:Jeśli macie ochotę prześledzić "unboxing" - zapraszamy do obejrzenia filmu ZenonAqua:

Filtr wewnętrzny Tetra Filter Jet

Oprócz filtrów zewnętrznych całkiem niedawno na rynku pojawiły się filtry wewnętrzne z serii Filter Jet. O jego niezawodności świadczy fakt iż spotkał się z dużym uznaniem przez właścicieli sklepów zoologicznych, którzy używają go w zbiornikach ekspozycyjnych. Świetnie sprawdza się też w zbiornikach hodowlanych i krewetkariach. Zobacz dostępne modele w sklepie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji tego filtra na kanale Podwodne Światy Aqua Test.


 

Karmnik aquatomatyczny Tetra myFeeder

Na szczególną uwagą zasługuje również jeden z niedawno wypuszczonych produktów jakim jest automatyczny karmnik Tetra myFeeder. Dostępny w kolorze czarnym i białym umożliwa automatyczne dozowanie pokarm nawet 3 razy dziennie. Zobacz w sklepie.

Obejrzyj prezentację karmnika na kanale Podwodne Światy:

Ultracichy napowietrzacz Tetra Air Silent

Wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów w postaci niezawodnych filtrów czy automatycznych karmników to nie wszystko. W tym roku marka tetra postanowiła sprostać wymaganiom akwarystów i wypuściła na rynek 2 modele ultra cichych napowietrzaczy. Z uwagi na kompaktowe rozmiary i wysoką kulturę pracy cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród aquadesignerów, którzy napowietrzają swoje akwaria w nocy.

Uboxing napowietrzaczy oraz pierwsze wrażenie znajdziecie na naszym Forum.
A poniżej krótki film prezentujący zależy napowietrzaczy


 

Zestawy akwariowe Tetra

Do rodziny sprzętów Tetra zaliczamy nie tylko akcesoria ale również zestawy akwariowe idealne na pierwsze akwarium. Wyposażone w komplet niezbędnych podzespołów oraz nowoczesne oświetlenie LED są idealnym sposobem na rozpoczęcie przygody z akwarystyką bez dodatkowych nakładów finansowych na start. 

Producent oferuje zestawy zarówno o wyglądzie tradycyjnym (prostokątna bryła) jak i designerskie zestawy do pielęgnacji krewetek czy raczków.

Pełną listę modeli wraz ze szczegółowymi opisami znajdziecie w naszym sklepie.
 

Podsumowanie

W zasadzie udało nam się pokazać jedynie najważniejsze i najciekawsze produkty marki Tetra, które powstały w przeciągu 70 lat rozwoju firmy. Prawdziwym fenomenem jest jej rozwój od skromnej produkcji pokarmów do  kompleksowej oferty do założenia i peilęgnacji akwarium. Bez wątpienia daje się zauważyć naukowe podejście, które wyeoluowało od momentu powstania marki  - przypomnijmy, że jej Twórca Ulrich Baensch posiadał tytuł doktora nauk przyrodniczych.

Wszystko to pięknie wyglądało by na papierze, lecz sami na zaproszenie Tetry mogliśmy zapoznać się ze szczegółami produkcji podczas wizyty w fabryce Tetra (przypominami link do fotorelacji z wyjazdu). Widzieliśmy labolatoria i zbiorniki hodowlane - do tej pory żaden inny producent nie odważył się udostępnich swoich pomieszczeń produkcyjnych członkom naszej redakcji.

W ostatnich latach marka Tetra mocno wspiera polski rynek - oprócz współpracy z naszym Serwisem nawiązuje również współprace z krajowymi youtuberami i aquadesignerami dając im możliwość przetestowania i rzetelnego omówienia wad i zalet swoich urządzeń od strony praktycznej - okiem typowego hobbysty.

Obiecaliśmy Wam możliwość przetestowania wybranych produktów marki Tetra. Miło nam poinformować iż aktualnie do dyspozycji naszego sklepu jest kilka tysięcy próbek pokarmów, bakterii oraz nawozów. Dzięki nim będziecie mieli możliwość przetestowania wybranych produktów i sprawdzenia ich przed decyzją o zakupie.

Próbki dostępne są w koszyku zakupów w naszym sklepie internetowym (w wersji desktopowej) - wystarczy dodać do koszyka dowolny produkt i przy okazji zakupów wybrać jedną z gratisowych próbek na dole strony z koszykiem. Przejdź do koszyka. 

 


Przeczytaj także

Produkty Tetra - co warto polecić?
Produkty Tetra - co warto polecić?
Zapraszamy do kolejnej cześci cyklu CO WARTO POLECIĆ, w którym wybieramy kilkadziesiąt najlepszych i najbardziej trafionych produktów ró...
Zmiany technologiczne w filtrach Tetra EX
Zmiany technologiczne w filtrach Tetra EX
Firma Tetra w odpowiedzi na zgłoszenia akwarystów oraz uwagi opublikowane przez Czytelników Serwisu roslinyakwariowe.pl, przygotowała...
Nowa seria filtrów Tetra EX
Nowa seria filtrów Tetra EX
Firma Tetra wypuściła na Polski rynek nowe, poprawione modele filtrów z serii EX pozbawione wad swoich poprzedników. Filtry Tetratec...
Jak rozpoznać czy filtr Tetra EX jest z nowej serii
Jak rozpoznać czy filtr Tetra EX jest z nowej serii
Jesteś posiadaczem filtra Tetra ex 700 lub 1200, ale nie jesteś pewien czy posiadasz model z nowej bezawaryjnej serii? Przeczytaj wskazówki, które...
Tetra rewolucjonizuje pokarmy dla ryb
Tetra rewolucjonizuje pokarmy dla ryb
Niemiecka firma Tetra wprowadziła na rynek nowe pokarmy dla ryb z serii Tetra Natura, których celem jest zastąpienie kłopotliwych w stosowaniu mro...
Substrat Tetra Complete Substrate vs Tropica Aquacare
Substrat Tetra Complete Substrate vs Tropica Aquacare
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie na temat substratu podżwirowego dla roślin akwariowych...czytaj więcej...
Promocje Tetra - październik
Promocje Tetra - październik
Zapraszamy do zapoznania się z promocyjnymi cenami na wybrane produkty marki Tetra, które czekają na Was w październiku. Wśród okazyjnych...
Lipcowa promocja Tetra
Lipcowa promocja Tetra
Zapraszamy wszystkich miłośników akwarystyki do wyjątkowej promocji na produkty marki Tetra! Teraz można zaopatrzyć się w najwyższej jako...
Czerwcowa promocja Tetra
Czerwcowa promocja Tetra
Czerwiec przynosi wspaniałe wieści dla miłośników akwarystyki! W ramach nowej promocji marki Tetra możesz zadbać o swoje ryby i zbiornik w...
Nowe pokarmy JBL z serii PRO NOVO
Nowe pokarmy JBL z serii PRO NOVO
Firma JBL wprowadziła do oferty nową gamę pokarmów sygnowaną marką PRO NOVO. Zawiera ona ulepszony skład pokarmów oraz wygodne dozowniki i...
Kwietniowa promocja Tetra
Kwietniowa promocja Tetra
Przedstawiamy produkty marki Tetra, które otrzymały promocyjne ceny w tym miesiącu.  W super cenach znajdziecie m,in. filtry zewnętrzne...
Cesarska tetra czarna - Nematobrycon palmeri
Cesarska tetra czarna - Nematobrycon palmeri
Pochodzenie: Ameryka Południowa (Kolumbia). Środowisko: W naturze zamieszkuje rzeki i strumienie. Akwarium powinno być zacienione, bogato...

Sklep akwarystyczny

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży akwarystycznej.

 
Zapraszamy na Forum Dyskusyjne

Sklep akwarystyczny

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin.
Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do odbioru osobistego w Krakowie.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Czytaj więcej o odbiorze osobistym

 
Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Facebook Login