roslinyakwariowe.pl - Profesjonalna Akwarystyka Roślinna

Pomoc do zakupów


Informacje o sklepie

Informacje o sklepie


Adres sklepu i dane firmy

BETA Beata Mosurek
ul. Wielicka 42a/U1
30-552 Kraków
NIP: 945-103-18-69 
REGON: 356595724


Nr konta BPH: 69 1060 0076 0000 3260 0020 9361

IBAN: PL 69 1060 0076 0000 3260 0020 9361
SWIFT: ALBPPLPW
 

 

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego

  • Poniedziałek - piątek: 12:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

Aby nawiązać kontakt z obsługą sklepu - kliknij tutaj
 


Wskazówki dojazdu

Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z liderów branży zoologicznej. Dzieki uporowi, ciezkiej pracy i sporym inwestycjom, stworzyliśmy profesjonalny sklep akwarystyczny dedykowany akwarystyce roślinnej. Jest to pierwszy sklep tego typu w Polsce, który działa najdłużej na rynku.
 
Nasz zespół tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, aquadesignerzy, biolodzy oraz specjaliści do spraw obsługi Klienta, którzy dbają o prawidłowy proces realizacji zamówień od uzyskania porady po dostawę paczki pod drzwi Państwa domu.

Efekty naszej wiedzy, pracy i doświadczenia moga Państwo obejrzeć w galerii akwariów roślinnych, którą prowadzimy w naszej siedzibie w Krakowie.

  • Fachowe i uczciwe porady na bazie autentycznego doświadczenia
 
W dobie internetu niemal każdy może wykreować się na specjalistę w danej dziedzinie i oferować swoje usługi online. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie jest w stanie sprostać realizacji obiecanych zobowiązań i rzeczywistość okazuje się całkiem inna niż ta kreowana w internecie.

Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc popartą rzeczywistym doświadczeniem, którego efektem są nasze akwaria oraz strona internetowa prowadzona od 2000r, wokół której zgromadziło się ponad 40.000 akwarystów. Dziennie odwiedza nas ponad 12.000 osób, w poszukiwaniu porad, wiedzy i produktów umożliwiających pielęgnację akwarium.
 
Doradzamy wyłącznie w oparciu o nasze własne doświadczenie, dzięki osiągniętej pozycji na rynku nie podlegamy presjom producentów i dystrybutorów.
Dokonując zakupów w naszym sklepie mają Państwo pewność, że nie będą to źle wydane pieniądze.

  • Wysoka jakość oferowanych produktów
Sprzedajemy wyłącznie fabrycznie nowe produkty pochodzące z legalnej krajowej dystrybucji. Dzieki temu nigdy nie będą mieli Państwo problemów z reklamacją jak w przypadku "atrakcyjnych ofert" na które można natknąć się w internecie. Nikt nie chciałby posiadać sprzędu bez gwarancji a w przypadku awarii naprawiac sprzet na własny koszt, niejednokrotnie przewyższający koszt zakupu towaru..

Towary, które uważamy na warte polecenie w swojej kategorii oznaczane są jako: "Polecane przez roslinyakwariowe.pl", ich lista znajduje się tutaj.

  • Zawsze świeże rośliny
Prowadzimy sprzedaż roślin do najdalszych zakątków Europy. Obsługujemy zarówno Klientów detalicznych jak i kontrahentów hurtowych. Otrzymujemy świeże dostawy kilka razy w tygodniu a tygodniowe zamówienia sięgają kilku tysięcy egzemplarzy.

Dzieki temu mogą mieć Państwo pewność iż zamówione rośliny bedą zawsze świeże i w najlepszej kondycji a zamówione egzemplarze nie będą pochodziły z resztek jak w przypadku roślinek zalegających w kaskadach zaniedbanych sklepików, które wielu z nas zna z autopsji.
 
  • Własne stany magazynowe
Najczęściej kupowane produkty do akwarystyki roślinnej posiadamy w dużych ilościach na stanach magazynowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybką wysyłkę produktów takich jak nawozy i odzywki dla roślin, świetlówki i inne akcesoria, które mogą Ci się skończyć w każdej chwili. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapytaj o szybką dostępność wybranej grupy produktów.

  • Własna produkcja akwariów ze szkła Pilkington OptiWhite i float
Posiadamy własną produkcję akwariów oraz szafek akwariowych. Nasza marka cieszy się uznaniem i renomą w Polsce i poza granicami kraju. Dzięku temu mamy pełną kontrolę nad jakością klejenia oferowanych zbiorników i oferujemy Klientom najwyższą jakość. Zapraszamy do skorzystania z opcji indywidualnej wyceny.

  • Prowadzimy obsługę posprzedażową.
Nie prowadzimy polityki typu "sprzedaj i zapomnij", podtrzymujemy pozytywne relacje z naszymi Klientami i tworzymy dla nich społecznosć do wymiany poglądów i doświadczeń w prowadzeniu akwarium. Dla naszych Klientów przygotowujemy filmy instruktażowe oraz poradniki i artykuły dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej.

  • Realizujemy reklamacje
Sprzedajemy m.in, rośliny, które są żywym towarem, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów gwarantujemy wzorową kondycję roślin oferowanych w naszym sklepie.

Gdyby jednak zaszła konieczność reklamacji rośliny, której kondycja jest niezgodna z Państwa oczekiwaniami i standardami handlowymi z powodu uszkodzenia podczas transportu - nie będzie problemu z jej wymianą na nowy egzemplarz.

Koszt ponownej wysyłki w takim wypadku pokrywa nasz sklep.

  • Umożliwiamy zwrot i wymianę towaru
Jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś dokonać zwrotu zamówionego towaru, możesz to zrobić w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Więcej informacji znajdziesz w dziale zwrot towaru. Możesz również wymienić produkt na inny, wskazany przez Ciebie z oferty sklepu.
 
Zakupy w naszym sklepie są wygodne i bezpieczne!
 

Informacje o sklepie

Program lojalnościowy

 Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie. Dodatkowo zamawiając 5 dowolnych roślin otrzymasz darmową dostawę.

czytaj więcej 

 

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i galerii
akwariów w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a.

Poniedziałek-piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00

mapa dojazdu