Recenzja filtra

     

Nowe relacje

Relacja z 9 Śląskiego Weekendu…

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji z 9 Śląskiego Weekendu Akwarystycznego, który odbył się w Katowicach z…

IX Śląski Weekend Akwarystyczny…

Zapraszamy do obejrzenia wideorealcji Piotra Kierzkowskiego z 9 Śąskiego Weekendu Akwarystycznego, który odbył się w…

Popularne relacje

Otwarcie Akwarium w Płockim…

W dniu 22.12.2016 w Płockim Ogrodzie Zoologicznym dokonano uroczystego otwarcia akwarium. Fakt ten odbył się przy…

Ogród Botaniczny na Mauritiusie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Krzysztofa Pająka (KMRW) z odwiedzin Ogrodu Botanicznego na wyspie Mauritius,…

Online

W tej chwili Serwis przegląda 5646 gości oraz 69 zalogowanych użytkowników.

roslinyakwariowe.pl - Profesjonalna Akwarystyka Roślinna
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/stories/galerie/dreamnight-2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


Fotorelacja z "Wieczoru Marzeń" w ZOO Wrocław

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/stories/galerie/dreamnight-2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Fotorelacja z


Tegoroczny "Wieczór Marzeń” odbył się 1 czerwca w Dniu Dziecka na terenie ZOO WROCŁAW.
W ten wyjątkowy wieczór ogród zoologiczny był otwarty dla wszystkich dzieci niepełnosprawnych, przewlekle chorych ich rodzin, oraz opiekunów.

Nasza Redakcja po raz drugi wzięła udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Radość którą mogliśmy podarować dzieciom jest jednak niczym w porównaniu do tego ile od nich otrzymaliśmy.

Dzięki akcji "Reklama od serca", w której można było wziąć udział za pośrednictwem  naszej strony internetowej - udało nam się sprawić by w trakcie tego wyjątkowego wieczoru nikt nie opuścił ZOO z pustą łapką.

Nasza Redakcja podobnie jak w roku poprzednim przygotowała dla dzieci pamiątkowe buttony graficzne, które będziemy rozszerzać o kolejne projekty w latach następnych. Mamy nadzieję iż dzieci będą mogły je kolekcjonować jako sympatyczną pamiątkę tego wydarzenia.

Każdy dzieciaczek otrzymał żelki Haribo® (otrzymane dzięki współpracy z firmą Haribo), lizaki, ciastka, a na najbardziej aktywnych uczestników zabaw przygotowaliśmy przemiłe pluszaki.

Dzięki zaangażowaniu dzieci na płótnie powstawał piękny, wspólny obraz - oczywiście o tematyce akwarystycznej. Dodatkowo dzieciaczki miały możliwość wykonania rysunków.

Bardzo dużą popularnością cieszyło się malowanie buziek, radość dzieci była naprawdę ogromna a do naszej redakcyjnej koleżanki ustawiła się spora kolejka oczekujących na pomalowanie :)

Ponieważ nad dzieciaczkami czuwali rodzice i opiekunowie, dla nich również nie zabrakło niespodzianek, otrzymywali oni od nas kosmetyki firmy Tołpa® (otrzymane dzięki współpracy z firmą Torf corporation, właścicielowi marki Tołpa®).

Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne, z którym współpracujemy przy organizacji “Wieczoru Marzeń”, również zapewniło dzieciakom moc atrakcji. Jedną z najciekawszych zabaw cieszących się sporym zainteresowaniem było - łowienie rybek w akwarium. Młodzi akwaryści malowali także rybki z odlewów gipsowych oraz otrzymali wspaniałe upominki, słodkości i napoje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli wesprzeć Akcje “Wieczór Marzeń” w ZOO. W szczególności firmom, które wykupując u nas reklamę w ramach akcji "Reklama od serca", pomogły nam zapewnić dzieciom moc atrakcji.

Haribo Sp. z o.o.
MEBLER Roman Staśkiewicz, Głuchołazy - producent mebli
Bożena Garbacz Sojka, Głuchołazy (osoba prywatna)
roslinyakwariowe.pl

Za pomoc w organizacji dziękujemy Irinie Cherevatej, Kasi Knapek, oraz forumowiczom: Michałowi Grzeszczakowi i Antkowi Smolińskiemu.

Serdecznie dziękujemy Wrocławskiemu Towarzystwu Akwarystycznemu za wspaniałą współpracę.

Galeria

{gallery slider=boxplus.slider}images/stories/galerie/dreamnight-2012{/gallery}

Komentarze

Komentuj na forum w tym wątku.Forum Dyskusyjne

Serwis roslinyakwariowe.pl


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszyn doświadczeniem.
 

zamów nowości na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i galerii
akwariów w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu