Polecamy

Produkty Tetra do akwarium

Lista artykułów


Fotorelacja z


Tegoroczny "Wieczór Marzeń” odbył się 1 czerwca w Dniu Dziecka na terenie ZOO WROCŁAW.
W ten wyjątkowy wieczór ogród zoologiczny był otwarty dla wszystkich dzieci niepełnosprawnych, przewlekle chorych ich rodzin, oraz opiekunów.

Nasza Redakcja po raz drugi wzięła udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Radość którą mogliśmy podarować dzieciom jest jednak niczym w porównaniu do tego ile od nich otrzymaliśmy.

Dzięki akcji "Reklama od serca", w której można było wziąć udział za pośrednictwem  naszej strony internetowej - udało nam się sprawić by w trakcie tego wyjątkowego wieczoru nikt nie opuścił ZOO z pustą łapką.

Nasza Redakcja podobnie jak w roku poprzednim przygotowała dla dzieci pamiątkowe buttony graficzne, które będziemy rozszerzać o kolejne projekty w latach następnych. Mamy nadzieję iż dzieci będą mogły je kolekcjonować jako sympatyczną pamiątkę tego wydarzenia.

Każdy dzieciaczek otrzymał żelki Haribo® (otrzymane dzięki współpracy z firmą Haribo), lizaki, ciastka, a na najbardziej aktywnych uczestników zabaw przygotowaliśmy przemiłe pluszaki.

Dzięki zaangażowaniu dzieci na płótnie powstawał piękny, wspólny obraz - oczywiście o tematyce akwarystycznej. Dodatkowo dzieciaczki miały możliwość wykonania rysunków.

Bardzo dużą popularnością cieszyło się malowanie buziek, radość dzieci była naprawdę ogromna a do naszej redakcyjnej koleżanki ustawiła się spora kolejka oczekujących na pomalowanie :)

Ponieważ nad dzieciaczkami czuwali rodzice i opiekunowie, dla nich również nie zabrakło niespodzianek, otrzymywali oni od nas kosmetyki firmy Tołpa® (otrzymane dzięki współpracy z firmą Torf corporation, właścicielowi marki Tołpa®).

Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne, z którym współpracujemy przy organizacji “Wieczoru Marzeń”, również zapewniło dzieciakom moc atrakcji. Jedną z najciekawszych zabaw cieszących się sporym zainteresowaniem było - łowienie rybek w akwarium. Młodzi akwaryści malowali także rybki z odlewów gipsowych oraz otrzymali wspaniałe upominki, słodkości i napoje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli wesprzeć Akcje “Wieczór Marzeń” w ZOO. W szczególności firmom, które wykupując u nas reklamę w ramach akcji "Reklama od serca", pomogły nam zapewnić dzieciom moc atrakcji.

Haribo Sp. z o.o.
MEBLER Roman Staśkiewicz, Głuchołazy - producent mebli
Bożena Garbacz Sojka, Głuchołazy (osoba prywatna)
roslinyakwariowe.pl

Za pomoc w organizacji dziękujemy Irinie Cherevatej, Kasi Knapek, oraz forumowiczom: Michałowi Grzeszczakowi i Antkowi Smolińskiemu.

Serdecznie dziękujemy Wrocławskiemu Towarzystwu Akwarystycznemu za wspaniałą współpracę.

Galeria

{gallery slider=boxplus.slider}images/stories/galerie/dreamnight-2012{/gallery}

Komentarze

Komentuj na forum w tym wątku.


Baza wiedzy akwarystycznej


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży akwarystycznej.

 
Zapraszamy na Forum Dyskusyjne

Sklep akwarystyczny

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin.
Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do odbioru osobistego w Krakowie.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Czytaj więcej o odbiorze osobistym

 
Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Facebook Login