Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Galeria » Konkursy i inspiracje


Wabi- Kusa #2 Dawid Wyciślik



Znalezione w sieci inspiracje, tutoriale, ciekawostki oraz informacje o konkursach.



Zazwyczaj obok wieży stoją kolumny, u Ciebie jest jakoś dziwnie :D Widzę że zbiorniczki typu NeoAir ADA :)
Wiesz, idąc takim rozumowaniem to i make-upu powinni zabronić, nie wiem czy to dobry pomysł :D

Avatar użytkownika
Rfck
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4997
Dołączył: 24 mar 2010, 23:34

To srebrne po lewej stronie to bok kolumny głośnikowej, wszystko jest normalnie :) Tak, podpatrzyłem u Ciebie i wpadło mi w oko, ładnie wyglądają te refleksy na krawędziach. Po ciemku wszystkie kolory są takie same, a rozmiar nadal ma znaczenie :D
w życiu wina leży po dwóch stronach: żony i teściowej, w akwarium zawsze jest po mojej stronie

bobi200
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2325
Dołączył: 02 kwi 2019, 12:36
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki

AA to masz podłogówki podłączone, rozumiem
Ja tam zgapiłem od ADA jak zwykle :D

Avatar użytkownika
Rfck
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4997
Dołączył: 24 mar 2010, 23:34

Wiem, że zgapiłeś, rozmawialiśmy o tym przynajmniej ze trzy razy :D Taki młody, a już skleroza. Echhh ta dzisiejsza młodzież :D :D :D :D Za moich czasów ....... :D
w życiu wina leży po dwóch stronach: żony i teściowej, w akwarium zawsze jest po mojej stronie
Ostatnio edytowano 21 lut 2020, 20:31 przez bobi200, łącznie edytowano 1 raz

bobi200
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2325
Dołączył: 02 kwi 2019, 12:36
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki

87Brad87 napisał(a):
Ogólnie to muzyka, gry, filmy z tamtych lat to moja pasja poza akwarystyką.


O, Panie, sam szczególnie prócz klasyków dobrego, starego kina z czasów taśmy Technicolor, uwielbiam kino z lat 70's oraz panicznie szaleję za produkcjami z lat 80's. Komikami SNL, za produkcjami klasy B rodem z VHS. Nowe filmy przyjmuję niechętnie. Gry również miały duszę, jak i 8 / 16 bitowe komputery, a o muzycę nie wspomnę, bo ta zmarła wraz z nadejściem obecnego millenium. Także, mega respect za zainteresowania ;)

rafau
Znający temat

Posty: 1236
Dołączył: 10 paź 2009, 21:34
Miasto: Gdańsk

Wspieram stronę kontem Premium

Panowie ;) bo ktoś jeszcze pomyśli, że nie wiadomo jaka to wabikusa, że tyle postów nabijacie :)

@Rfck sam piszesz wyżej:
"Odnośnie "współczesnej" akwarystyki to ja po prostu zwariowałem jak pierwszy raz zobaczyłem galerię ADA"

no i właśnie co wtedy sprawiło, że zwariowałeś jak sam piszesz? porządek, design i to, że to wszystko pasowało do siebie było spójne czyż nie? czyli de facto ich produkty/zamysł/ pomysł obecnie sam to powielasz oczywiście na produktach DIY a niżej, napisałeś, że jednak nie jarasz się produktami ;) i tak pewnie jest, ale sam efekt "wow" co pisałeś za pierwszym razem był jednak spowodowany samymi produktami bo gdyby tam mieli to co pisałeś o bobi200, że to akwarysta starej daty to tego efektu "zwariowania" jak piszesz by nie było. To, że ich produkty mają taką a nie inną cenę to już właśnie kwestia tego, że kombinujesz sam i robisz to metodą domową a nie kupujesz ich gotowce ;)

Szanuję i takich ludzi jak ty i takich, którzy nie mają problemów z tą marką i ją posiadają przynajmniej mogę zobaczyć na żywo ;)

Avatar użytkownika
87Brad87
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2167
Dołączył: 10 wrz 2010, 19:07
Miasto: Ruda Śląska

87Brad87 napisał(a): właśnie co wtedy sprawiło, że zwariowałeś jak sam piszesz? porządek, design i to, że to wszystko pasowało do siebie było spójne czyż nie? czyli de facto ich produkty/zamysł/ pomysł obecnie sam to powielasz oczywiście na produktach DIY a niżej, napisałeś, że jednak nie jarasz się produktami i tak pewnie jest, ale sam efekt "wow" co pisałeś za pierwszym razem był jednak spowodowany samymi produktami bo gdyby tam mieli to co pisałeś o bobi200, że to akwarysta starej daty to tego efektu "zwariowania" jak piszesz by nie było. To, że ich produkty mają taką a nie inną cenę to już właśnie kwestia tego, że kombinujesz sam i robisz to metodą domową a nie kupujesz ich gotowce


Pod tym względem tak, na całość wpłynęły oczywiście produkty, ale nie jestem jakimś fanbojem że muszę kupować produkty ADA bo to jedyne i oryginalne itd. Oni to po prostu stworzyli a inny podążyli ich śladem, dlatego można sobie na to pozwolic.
Ja nie potrzebuje rurek szklanych ADA czy tam filtra, tudzież lampy.

Avatar użytkownika
Rfck
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4997
Dołączył: 24 mar 2010, 23:34

Widzisz ostatnie twoje zdanie to to o czym ja napisałem. Keep on scaping! ;)

Avatar użytkownika
87Brad87
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2167
Dołączył: 10 wrz 2010, 19:07
Miasto: Ruda Śląska

Nie dżordżuj.:D

Avatar użytkownika
Rfck
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4997
Dołączył: 24 mar 2010, 23:34

Dobra. To tak jak moja nazwa na YT zerżnięta z filmu 300 "This is Aquascaping" aczkolwiek są lepsi ;)

Avatar użytkownika
87Brad87
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2167
Dołączył: 10 wrz 2010, 19:07
Miasto: Ruda Śląska

87Brad87 napisał(a):Dobra. To tak jak moja nazwa na YT zerżnięta z filmu 300 "This is Aquascaping" aczkolwiek są lepsi ;)

Ciekawe ile osób zrozumie ten podtekst :D
Wabi,kusi, jest na co popatrzeć, może kiedyś też coś popełnię. Znacznie ciekawszy temat niż zielenice i poziom Po4 :)
w życiu wina leży po dwóch stronach: żony i teściowej, w akwarium zawsze jest po mojej stronie

bobi200
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2325
Dołączył: 02 kwi 2019, 12:36
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Virulent i 494 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.