Lista działów » Pielęgnacja » Rośliny


Laboratoria in-vitro Tropica



Biologia roślin i problemy z konkretnymi gatunkami roślin.



20 lut 2020, 22:36 Laboratoria in-vitro Tropica  (#1)  



Film jest już ustawiony na odpowiednią minutę wyświetlania.
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12280
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Sadzenie rośliny in vitro w podłożu aktywnym

    Jak w temacie. Akwarium zalane. Mam rośliny in vitro i chciałbym je umieścić w podłożu. Podłoże jest bardzo lekkie. Są jakieś patenty?? Widziałem kiedyś sadzenie z wykałaczką ale nie mogę teraz odnal...

    Wyświetlenia: 1559 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Rośliny in vitro a zwykłe

    Ten temat był z pewnością już poruszany ale nie znalazłem na moje pytanie odpowiedzi. Jakiś czas temu kupiłem rośliny in vitro np. E. parvula. W akwarium typu low tech radzą sobie średnio. Wolno rosn...

    Wyświetlenia: 1917 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Tropica 1-2-grow - czy to normalne?

    Zakupiłem pudełeczko Heteranthera zosterifolia in vitro z Tropica 1-2-grow. Wg opisu: "Jedna puszka z hodowli in-vitro (w specjalnym żelu), zawierająca dużo sadzonek" Tymczasem w moim pudełe...

    Wyświetlenia: 2576 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Rośliny in vitro - jak długo można trzymać w puszce?

    Czy roślinki w takich warunkach jak na zdjęciu kubeczki nie były otwierane tylko ze streczu odwinięte przetrwają do jutra

    Wyświetlenia: 6973 | Odpowiedzi: 31 czytaj więcej...

  • Nowość z hodowli in-vitro

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-bolbitis-news1-d444a7667a5485924cd467a248f4a612.jpg Do naszej bogatej oferty roślin z uprawy in-vitro dołączył kolejny gatunek - Bolb...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Cryptocoryne beckettii Petchii TROPICA

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat2230-kryptokoryna-z-wody-c1e42bd2c843052fdc6c51da6e4c8f46.jpg Zapraszamy do zakupu przepięknego egzemplarza Cryptocoryne beckettii Pe...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Problem z Eleocharis acicularis (in-vitro)

    Witam serdecznie ;) Na wstepie zaznacze że jestem poczatkujacym akwarysta jesli chodzi o co2 i nawozenie :( Dawniej zwykle akwarium i podstawowe roslinki i rybki. Zbiornik ma 5 tygodni jedno ze zdjec ...

    Wyświetlenia: 1302 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Rośliny in vitro

    Cześć. Kupiłem rośliny in vitro , są w woreczkach. Wytrzymają w tej folii 2-3 dni ? Chcę je sadzić w sobotę lub niedzielę. Czy lepiej przechować w słoiku z wodą akwariową ?

    Wyświetlenia: 1836 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Hydrocotyle tripartita dostępna w formie in-vitro

    Hydrocotyle tripartita dołączyła do oferty roślin w żelu. W przeciwieństwie do ofert innych firm - rośliny in-vitro tropica są oferowane w formie płynnego żelu dzięki czemu roślina rośnie w warunkach ...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nowy granulat Tropica Aquarium Soil

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat314-tropica-aquarium-soil-1-659bbb70d005ea72b112e16418cd2b46.jpg Miło nam poinformować o pojawieniu się w ofercie najnowszego podłoża...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.