Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Pielęgnacja » Rośliny


Microsorium Pteropus invitro



Biologia roślin i problemy z konkretnymi gatunkami roślin.



17 gru 2018, 23:33 Microsorium Pteropus invitro  (#1)  

Kupiłem microsorium in-vitro, malutkie roślinki. Według opisu sadzi się ją na korzenie i kamienie. A jak posadzić takie maleństwo? :shock:

Spirrxd
Początkujący

Posty: 12
Dołączył: 31 gru 2015, 14:17

Na kropelkę lub inny super glue.

Avatar użytkownika
Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Posty: 9037
Dołączył: 16 lut 2007, 11:46
Miasto: Zamość PL, Manchester UK.











Powiązane tematy
  • Problem z microsorium mini i windelov

    Witam serdecznie , mam problem z roślinami z tematu , na liściach pojawiły się i rozprzestrzeniają czarne plamki nie wiem co robić ( anubiasy też trochę żółkną ) . Nawożę K + potas firmy aqua art je...

    Wyświetlenia: 34111 | Odpowiedzi: 120 czytaj więcej...

  • Parvula invitro vs parvula koszyk

    Dzień dobry Przed około kilka miesięcy staram się zapewnić E Parvuli invitro dobre warunki do wzrostu. Światła, co2 nie brakuje. Jedynie jako podłoże posiadam żwirek położony na ziemi z gliną i torfe...

    Wyświetlenia: 1483 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Jakiego pierwiastka nadmiar - Microsorium choruje

    Witam, Jak w temacie, od jakiegoś czasu mam problem z Microsoriami. Zaczęły chorować, nie rosnąć. Zdjęcia poniżej aby pokazać co się z nimi dzieje. Jestem przekonany, że coś ogranicza ich wzrost. Moje...

    Wyświetlenia: 962 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Pleśń na roślinie w kubeczku invitro - Anubias

    Cześć, piszę z konkretnym problemem, w kubeczku pojawiła się pleśń na anubiasie. Listki roślinki zaczęły się podwijać pod siebie. Pytanie, próbować sadzić w akwarium? Czekam na resztę roślin i może o...

    Wyświetlenia: 1357 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Microsorium po przycince/na szczepkach zarodnikach

    Witajcie. Oto jak wygląda moje microsorium po całkowitej wycince liści po włożeniu do akwarium. Moge stwierdzić że liście dostosowują sie do nowych warunków i parametrów wodnych i rośnie bardziej zie...

    Wyświetlenia: 722 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Microsorum Pteropus Windelov MINI

    Prawdziwa "Mini" wersja Windelova (ostatnio kupiona przeze mnie na eBayu była oszukaną dużą odmianą). Ta rośnie do 8 cm:

    Wyświetlenia: 1020 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 231 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.