Jesteś tutaj: Serwis Forum Technika Filtracja

Wymiary gąbki

Filtry, wkłady, pompy, cyrkulatory, skimmery i grzałki. Odwrócona osmoza (RO) i lampy UV. + nowy temat

13 sty 2021, 17:20 Wymiary gąbki   (#1)  

Witam
Czy któryś z filtrów ma podobne lub takie same wymiary gąbki filtracyjne może kaskady Hagen
Gąbka jest od kaskady SunSun CBG- 800

slawekmokwa1
Zainteresowany tematem

Miasto: GRUDZIĄDZ

13 sty 2021, 18:04 Re: Wymiary gąbki  (#2)  

HBL 701 ma 12,5 x 6 x 4, dość rzadka.

bobi200
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki

13 sty 2021, 18:55 Re: Wymiary gąbki  (#3)  

Żeby miała 7 to bylo ok
bobi200 napisał(a):HBL 701 ma 12,5 x 6 x 4, dość rzadka.

slawekmokwa1
Zainteresowany tematem

Miasto: GRUDZIĄDZ

Powiązane tematy
  • Gąbki do eheima2036

Krótkie pytanie jakiej gęstości są oryginalne niebieskie gąbki do filtrów eheim

Wyświetlenia: 171 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Połączenie wkładów z gabki

Czy ten pomysł zrobienia kaskady z filtrów gabczastych się sprawdzi. Musiałem wymienić gąbkę bo filtracja spadła do minimum. Płukanie gąbki mało dawało. Na 2 dni. Na pierwotnym filtr Aquael turbo 500 ...

Wyświetlenia: 402 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Aquael circulator 1000 wymiary

Czy ktoś posiadający tą pompkę może podać mi wymiary ile ma pompa razem z tym wieszakiem i przyssawkami? Potrzebuje do konstrukcji filtra hamburskiego narożnego, żebym wiedział ile miejsca zostawić za...

Wyświetlenia: 173 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Aquael Unimax 250 - prośba o dokładne wymiary

Cześć, mam prośbę do posiadacza filtra Aquael Unimax 250 o podanie możliwe dokładnych wymiarów tego kubełka. Wiem, że producent podaje 25 x 22,5 x 41,5 [cm], tylko o ile produktom Aquaela ufam "t...

Wyświetlenia: 308 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Średnica gąbki w Hydor Prime 10

Poszukuję informacji o średnicy wkładu gąbkowego do filtra Hydor Prime 10. Gdyby posiadacz tego filtra był tak uprzejmy i zmierzył ten parametr (dokładnie co do 0,5 cm), byłbym baaaardzo wdzięczny. R...

Wyświetlenia: 226 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.