Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Technika » Oświetlenie


Chihiros A601 plus



Wybór modelu lampy i konfiguracja ustawień. Pomysły na rozbudowę fabrycznych pokryw.



24 wrz 2018, 18:54 Chihiros A601 plus  (#1)  

Witam, czy używa ktoś tej lampy w zbiorniku 60×40x40? Jak ona sie sprawuje? Czy da rade w tym litrażu(96l) nie na pełnej mocy tylko np. na 5? bo z tego co wiem to sie dość mocno grzeją na 100%.Obecnie mam 3x24w t5 i wychodzi 0,75w/l a chciałbym zmienić na ten właśnie model, tylko w ledach jestem zielony i wiem ze ledy przelicza sie w lumenach na litr. Dodam że głównie używam roślin typu rotala(wszystkie odmiany),eleocharis,mały heniek,monte carlo. Chciałbym aby starczyło swiatła na wszystkie wymagające rośliny. Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Tonykx
Poznaje temat

Posty: 66
Dołączył: 03 lut 2014, 00:07
Miasto: Małopolska

24 wrz 2018, 20:29 Re: Chihiros A601 plus  (#2)  

Bez problemu da radę.

Avatar użytkownika
Rfck
Z dużym doświadczeniem

Posty: 4997
Dołączył: 24 mar 2010, 23:34

25 wrz 2018, 08:57 Re: Chihiros A601 plus  (#3)  

Ok. Dzięki

Avatar użytkownika
Tonykx
Poznaje temat

Posty: 66
Dołączył: 03 lut 2014, 00:07
Miasto: Małopolska











Powiązane tematy
  • Nowe lampy ze stajni Chihiros

    No to oglądamy :-) https://www.youtube.com/watch?v=tM8hBHH0y10

    Wyświetlenia: 1234 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Chihiros wrgb 2 a wersja pro

    Witam, jakie sa roznice miedzy tymi lampami bo oglądałem porównanie na youtube i jakichś specjalnych w ilości i intensywnosci światła nie było widać. różnica w mocy to tez ok 8W podejżewam ze wynikaja...

    Wyświetlenia: 2234 | Odpowiedzi: 28 czytaj więcej...

  • Chihiros WRGB II - czy warto?

    https://www.youtube.com/watch?v=upvBCOXa9EA Zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 3795 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Chihiros A501

    Witam posiada ktoś belkę oświetleniową chihirosa A501 lub jakiekolwiek z seri A, mój znajomy sprzedaje po okazyjnej cenie i zastanawiam się nad kupnem, problem w tym że chciałem wybarwić rośliny na ,,...

    Wyświetlenia: 658 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Chihiros LED A801 do 112l?

    Witam, mam pytanie czy lampka CHIHIROS LED A801 nada się do akwarium 112l (80x35x40 cm)? Potrzebuję lampki do akwarium HT, podaję CO2 z butli 24/7w. Poszukuję nowej lampki bo mam wrażenie że moja obec...

    Wyświetlenia: 8191 | Odpowiedzi: 27 czytaj więcej...

  • Chihiros Led WRGB II Slim - głośna praca

    Spotkał się ktoś z Was z głośną pracą tej lampy? Kupiłem nową sztukę i po włączeniu zasilacz wydaje z siebie ciche ale wyjątkowo irytujące i wchodzące w głowę piszczenie. Wątpię by to była cech produk...

    Wyświetlenia: 1086 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Chihiros LED WRGB II SLIM - firmware

    Witam mam lampę Chihiros LED WRGB II SLIM 60. Dziś pierwszy raz pojawił się nowy firmware. Jego aktualizacja trwała z 30 sekund. Oczywiście aplikacja nie wyświetliła change logu. Czy gdzieś można znal...

    Wyświetlenia: 538 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Chihiros B Series

    Co sądzicie o Chihiros B Series LED Lighting System . Zastanawiam się nad zakupem nowej belki do mojego 126l baniaka . Może ktoś taka belkę posiada i podzieli się w razeniami bo w necie ciężko coś zna...

    Wyświetlenia: 586 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Chihiros led A 1 + wrgb SLIM wybarwienie roślin

    Obecnie posiadam lampkę Chihiros led A 301. Chciałbym jednak zmodernizować oświetlenie, tak by móc wybarwiać rośliny typu Rotala H'ra. Czy dołożenie do obecnego Chihiros A, belki Chihiros WRGB SLIM wy...

    Wyświetlenia: 2692 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Oświetlenie Chihiros vivid II

    Witam, od jakiegoś czasu restartuje po wielu latach przerwy mój zbiornik 200x65x65h.Kupilem lampy Chihiros Vivid II -3 szt. Po przeliczeniu lumenow wyszło ledwie 20/l - czy to nie za mało do zbiornika...

    Wyświetlenia: 837 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: hyniks i 403 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.