Jesteś tutaj: Serwis Forum Pielęgnacja Ryby

Obsada 144 - Ameryka Południowa

Ryby w akwarium roślinnym - dobór gatunków. Pielęgnacja i karmienie. Choroby i pasożyty. + nowy temat
Planuje akwarium biotopowe - Ameryka Południowa i zastanawiałem się nad następującą obsadą:

* drobnoustek Beckforda (czy faktycznie pływa w górnej części akwarium) lub drobnoustek obrzeżony
* tetra cesarska lub neon innesa (w zalezności co by się lepiej czuło - bo raczej oba gatunki jednocześnie odpadają?)
* harem lub parka pielęgniczek (najlepiej pasujący do reszty) - Akara z Maroni / Agassiza / Ramireza Gold lub Apisto Borelli
* stadko kirysków spiżowych

+ otoski

Coś byście poprawili we wspomnianej obsadzie?

Litraż 144, wymiar 80 x 40 x 45, temp 24, ph ~7.2, filtr jbl e1502

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Aras21
Początkujący

Powiązane tematy
  • Obsada 126 baniaka

15x neon innesa Glonojadek Para pielegniczka ramireza 3x kosiarka 10x red cherry 4x mieczyki Hellera (1samiec/3samice) Para pielegnic zoltych Czy ta obsada bedzie ze sobą zyc dobrze?

Wyświetlenia: 379 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Obsada. Kostka 40x40x40

Witam. Obsada do zbiornika o powyższych wymiarach. Kilka słów o sprzęcie i aranżacji. 1.Filtracja kaskada Aquael FZN3. Gąbka, Matrix, Azoo 4in1, ceramika. 2.Oświetlenie belka SunSun 14W, 72 diody (bia...

Wyświetlenia: 515 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Obsada do 250l

Nowe akwarium, nowe możliwości. Ze 112l przechodzę na 250l 100x50x50, aranż zamierzam tak zrobić, żeby z kamieni porobić groty, kryjówki. Korzenie niektóre wynieść ponad taflę, a przy okazji tak zrobi...

Wyświetlenia: 446 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Obsada. Kostka 40x40x40

Witam. Obsada do zbiornika o powyższych wymiarach. Kilka słów o sprzęcie i aranżacji. 1.Filtracja kaskada Aquael FZN3. Gąbka, Matrix, Azoo 4in1, ceramika. 2.Oświetlenie belka SunSun 14W, 72 diody (bia...

Wyświetlenia: 230 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Kostka 64l obsada

Witam do kostki 64l chciałbym dobrać obsadę chwilowo w kostce mam akarki paskowane ale pójdą na sprzedaż gdyz wedlug mnie to nie litraz dla tych ryb chuba ze sie mylę. Myslałem nad szczupienczykami ka...

Wyświetlenia: 331 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.