Lista działów » Pielęgnacja » Zwierzęta


Dyskowce - wykład Andrzeja Nowickiego



Ryby w akwarium roślinnym - dobór obsady, metody karmnienia, profilaktyka i leczenie.





Zapraszam do obejrzenia.
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12281
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Dyskowce w akwarium roślinnym

    Myślałem że ze względu na rozmiar tych ryb niewielu jest roślinniarzy trzymających dyski w akwarium, jak się okazuje trochę jednak nas tutaj jest. :D Teoretycznie parametry wody dla dysków i roślin ...

    Wyświetlenia: 1602 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Dyskowce - akwarium roslinne Prawda i Mity

    Pod innym tematem powstał pomysł na założenie osobnego wątku odnośnie dyskowców w akwariach roślinnych. Postanowiłem rozwinąć watek i mam nadzieje ze wielu z Was będzie zainteresowanych tym tematem ty...

    Wyświetlenia: 106654 | Odpowiedzi: 334 czytaj więcej...

  • Wpływ żywienia na rozród ryb - wykład

    https://www.youtube.com/watch?v=gIBEmt1EGOk Zapraszam do obejrzenia wykładu Oli Kwaśniak. Materiał nagrany przez Tyrrila. Zobacz opisy pokarmów Tropical dr. inż Aleksandra Kwaśniak-Płacheta...

    Wyświetlenia: 3016 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Młode Dyskowce w akwarium ogólnym.

    Cześć. Po wielu nieudanych próbach pary Blue Diamond wreszcie udało się dotrzymać ikrę do końca. Młode wylęgły się w akwarium ogólnym i trzymają się na razie korzenia. Poradźcie co robić, żeby utrzyma...

    Wyświetlenia: 19330 | Odpowiedzi: 113 czytaj więcej...

  • Dyskowce - kropki na płetwach

    Witam. Chciałem się dowiedzieć czy to może być ospa???? Widze tylko na tej jednej rybce. Dodam ze ta rybka jest u mnie od tygodnia i nie chce jeść. Mam inne paletki mniejsze i super sie zachowują. Jed...

    Wyświetlenia: 2924 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Dyskowce

    Witam chciałbym aby mi ktoś pomógł założyć akwarium z dyskowcami po prostu chciał bym żeby ktoś doradził i napisać jakie muszę mieć warunki żeby rybki były zdrowe ,nie piszcie o akwarium bo wiem że ma...

    Wyświetlenia: 839 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Dyskowce - jak mineralizować wodę?

    Cześć! Czytając poszczególne posty nie mogłem odnaleźć takiego konkretnego na temat, jak mineralizować wodę r.o dla paletek... U mnie w sklepach są tylko sole firmy Sera i Seachem, przy czym te d...

    Wyświetlenia: 950 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Dyskowce

    Mam pytanie jakie może być możliwie najmniejsze akwarium dla dyskowców?

    Wyświetlenia: 1203 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 373 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.