Jesteś tutaj: Serwis Forum Aquascaping Nasze akwaria

036l - Bałagan - Andrzej_Turczynowicz

Galeria naszych akwariów roślinnych.
Opisy i dzienniki prowadzenia. + nowy temat
Hej.
Akwarium ma już trochę ponad miesiąc
Szklo to mini L czyli 45x27x30
Oswietlenie: wrgb2 30
Filtr: hydor 10
Co2 powoli ciurka.
Podloże to przeleżała w zamkniętym worku kilka lat ada amazonia 1.
Swoją drogą zostało mi jeszcze kilka workow nieotwartych. Ciekaw jestem czy ma to datę przydatności :-)
Kamory i korzenie tez jakies pozostałości. Czarna lawa i redmoore'y

Generalnie taki trochę powrót po kilku latach przerwy. Na tą chwilę zaczynam od maluchów, choć cały sprzecior do większego mam schowany na strychu :-)
Musiałem poczuć znow trochę radości z prowadzenia akwarium.
Pierwsze zdjęcie to po kilku dniach
Potem po 2 tygodniach i po miesiącu
Dziś zrobiłem mega przycinkę bo trochę się już zrobiło gęsto.
To już będzie 3 przycinka od startu.
Wszystkie zdjęcia i filmiki kręcone telefonem więc i wrzucane bezpośrednio na forum, więc cudów się nie spodziewajcie.

Andrzej_Turczynowicz
Zainteresowany tematem

Miasto: Łódź

Eleganckie. Stara miłość nie rdzewieje.:)

haraldsson
Zainteresowany tematem

Miasto: Mars

Przyjemny zbiorniczek :-)

das
Znający temat

Pytanie,

może ktoś mi pomoże.
Otóż wymyśliłem sobie by tą moja lampkę powiesić trochę wyżej. Szczególnie że z góry prezentuje sie bardzo ładnie a lampka zasłania wszystko. teraz tak. Z opcji estetycznie akceptowalnych które chodzą mi po głowie to jest wykorzystanie stelaża chihirosa w wersji płaskiej czarnej. Tyle tylko, że dwa takie kawałki metalu na akwarium 45cm będą wyglądać raczej przytłaczająco.
Jak sądzicie czy lampkę w rozmiarze 30cm( taką posiadam ) da się powiesić na tylko jednym stelażu ? Może ktoś ma taki stelaz i by mi odpowiedział na pytanie. Lampa sama w sobie waży tyle co nic, więc o to się nie boję raczej chodzi o to jak to będzie wyglądało:-)
Jak sądzicie?

Andrzej_Turczynowicz
Zainteresowany tematem

skoro nikt/nic to na ślepo zakupiłem stelaż, zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Andrzej_Turczynowicz
Zainteresowany tematem

Powiązane tematy
  • 036l - Ryuboku 45P - Mateusz

Objętość : 45 x 27 x 30 Oświetlenie : Twinstar Light II 450CC CO2 : Z butli 24/h 3 bąbelki / sek. Nawożenie : Cała linia nawozów AquaForest Freshwather Podłoże : ADA Amazonia + ADA Power San...

Wyświetlenia: 1722 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• 036l - VIV Mini L Paludarium - Rfck

No i stało się miało nie być więcej akwariów bo gdzie to stawiać, no ale... stało się ostatni z maluchów ADA, czyli Mini L ~32 litry. Szkło nietypowe, 3 ściany malowane na "mist type". Pomy...

Wyświetlenia: 7948 | Odpowiedzi: 88 czytaj więcej...

• 036l - BN/T - Majkel S

Cześć Chciałbym zaprezentować Wam swoje akwarium roślinne. Jest to mój pierwszy zbiornik słodkowodny od baardzo długiego czasu. Liczę na konstruktywną krytykę i rady, ponieważ nie do końca jestem z ni...

Wyświetlenia: 959 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 036l - No name/takie tam - by glodek

Start akwarium 26.06.2019 Pierwszy lokator 29.06.2019 Elementy tech.: -Akwarium: 36L 45x27x30 -Oświetlenie: Chihiros E451 -Filtr Aquael Versamax fzn-1 -Wkład filtra oryginalny + bioceramax 1200 -Te...

Wyświetlenia: 2497 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

• 036l - (EN) Nigel's Mountain Scape

New nano scape for a live contest (Vivarium) in November. Have a look at my Youtube channel :) http://www.youtube.com/nigelaquascaping Specs planted tank aquarium Tank 40x30x30 cm 36 litre / 9.5 gal...

Wyświetlenia: 7534 | Odpowiedzi: 31 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.