Jesteś tutaj: Serwis Forum Aquascaping Nasze akwaria

019l - Flowerpot hill - AquaMolitor

Galeria naszych akwariów roślinnych.
Opisy i dzienniki prowadzenia. + nowy temat
Dzięki, robim co możem :)

Na razie na pewno jeszcze trochę postoi, bo zmiękła mi rurka i jednak będzie si oł tu indżekszyn (czekam na reduktor od moich przyjaciół).

AquaMolitor
Stały bywalec

13 sty 2021, 21:57   (#22)  

Może być jakich mech. Ja kiedyś w krewetkarium miałem korzeń z phoenixem i też był czyszczony i po około pół roku został użyty ponownie i mech zaczął jak gdyby nigdy nic rosnąć.

HaberPopp
Poznaje temat

13 sty 2021, 22:04 Re:  (#23)  

Zobaczymy co z tego wyrośnie :)

Swoją drogą - kiedyś miałem taką przygodę ze ślimakiem - helmetem. Wyciągnąłem korzeń z akwarium i po tygodniu (!) zorientowałem się, że brakuje mięczaka, tudzież brzuchonoga. Obejrzałem korzeń jeszcze raz - był przyczepiony i schnął razem z drzewem. Włożyłem korzeń do wiadra. Na drugi dzień helmet zasuwał jakby nigdy nic.

HaberPopp napisał(a):Może być jakich mech. Ja kiedyś w krewetkarium miałem korzeń z phoenixem i też był czyszczony i po około pół roku został użyty ponownie i mech zaczął jak gdyby nigdy nic rosnąć.

AquaMolitor
Stały bywalec

Zastanawiam się nad kupnem tej lampy Aquaela Plant Leddy tylko zastanawiają mnie jego wymiary i czy wejdzie mi w półkę, jest bardzo ciasna i dzielą mnie milimetry :D . Czy mógłbym prosić o zmierzenie tej lampki na akwarium od krawędzi zbiornika to najwyższego punktu? Wszędzie są podane wymiary całego urządzenia i jestem w kropce.

Tetracyklina
Początkujący

wygląda jak 7cm ;)

AquaMolitor
Stały bywalec

No i nie wejdzie kurde :/ Dzięki za pomoc!

Tetracyklina
Początkujący

Powiązane tematy
  • 019l - Baniak szkoleniowy - akwafun

Witam po dłuższej przerwie. Chciałbym przedstawić baniak, który ma być mało wymagającym akwarium na bazie substratu. Może w końcu uda mi się to wszystko wystartować i poprowadzić z Waszą pomocą tak, ż...

Wyświetlenia: 1126 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• 019l - Cztery pory roku - Łukasz Bielawski

Witam "Cztery pory roku" czyli jak moje akwarium zmieniło się w przeciągu prawie 1.5 roku. Pokazane w czterech zdjęciach. Kostka była już prezentowana wiec nie będę was zanudzał kwestiami t...

Wyświetlenia: 456 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• 019l - Pierwsza kawalerka - Łukasz Bielawski

Witam Poniżej moja pierwsza kostka.Roślinki w niej posadzone pochodzą w całości z mojego "parapeciaka" :) Akwarium założone na starym podłożu AquaGrowth Soil. Dwutlenku węgla nie podaje a ...

Wyświetlenia: 1887 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• 019l - Kosteczka Aquaela - Adamsky41

Witam. Przedstawiam kosteczke Aquaela Shrimp Set Smart 2 którą założyłem 3 dni temu. Sprzęt jest taki jaki był w zestawie czyli filtr Pat mini, grzałka 25 wat i lampka led typu plant 6 wat. Podawane j...

Wyświetlenia: 2938 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• 019l - Pierwsze akwarium - stami

Kostka Diversa 25x25x30, 19 litrów Oświetlenie - lampka z zestawu Diversa 5,7W + 5,7W diversa led intenso Nawożenie - tropica specialized fertilizer zgodnie z instrukcją CO2 - nano system tropica, 20-...

Wyświetlenia: 2818 | Odpowiedzi: 39 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.