Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Galeria » Galeria naszych akwariów


030l - Moje dwie nowe kosteczki - Poczatkujacy_



Galeria naszych roślinnych. Szczegółowe opisy i dzienniki prowadzenia zbiorników.



Witam wszystkich chciałbym pokazać swoje nowe dwie kosteczki w których znajda się krewety SRC i hybrydy
Podłoże Platinum Soil powder
Oświetlenie 6W aquael nowe lampki z diodami czerwonymi,niebieskimi i białymi bardzo ładnie świecą
Filtr standardowy jak w każdym zestawie pat mini
W jednej kostce kamienie dragon stone mały korzonek jako drzewko z mchem willow moss
W drugiej kostce
Podłoże Platinum Soil powder
To samo oświetlenie
Ten sam filtr
Korzen a na korzeniu mini pelia
Przyjmę na klatę wszystkie uwagi porady i komentarze co dodać co zmienić itd
Dodam jeszcze ze dojdzie jeszcze rogatek do każdej kostki
do jednej kostki z dragonem MILIMETER MOSS
Skałki mineralizujace BWS
woda jest Ro
Zdjecia robione 4 godziny temu to jest 24.06.2017 godzina 10
Dodam ze bardzo szybko po zalaniu wykrystalizowała się woda :-)
Teraz tylko czekać aż kosteczki dojrzeją i wpuszczam krewety
IMG_2957.JPG
(1.93 MiB) Pobrane 1919 razy
IMG_2956.JPG
(1.85 MiB) Pobrane 1919 razy
IMG_2979.JPG
(1.87 MiB) Pobrane 1919 razy
IMG_2980.JPG
(1.53 MiB) Pobrane 1919 razy

Avatar użytkownika
Poczatkujacy_
Początkujący

Posty: 14
Dołączył: 23 kwi 2017, 14:51

Witam mam pytani odnosnie tej lampki aqual.
Jest to nowy model czy przeróbka .???
Mógłbyś zrobić zdjęcia jeszcze bez zaswieconej lampki jak to wygląda .

Avatar użytkownika
dariuszmachander
Znający temat

Posty: 1643
Dołączył: 30 maja 2014, 11:31

To jest nowy model lampki z tego co pamietam to jak kupowałem te zestawy to miałem do wyboru lampkę z tym jednym modułem led (stary model) albo nowa lampkę z diodami nazwa tej lampki to jak się nie mylę i dobrze pamietam to chyba PROTECTOR czy coś w tym stylu
Zdjęcie dołączę popołudniu bo jestem teraz w pracy

Avatar użytkownika
Poczatkujacy_
Początkujący

Posty: 14
Dołączył: 23 kwi 2017, 14:51

IMG_2985.JPG
(1.92 MiB) Pobrane 1645 razy

Avatar użytkownika
Poczatkujacy_
Początkujący

Posty: 14
Dołączył: 23 kwi 2017, 14:51

Ciekawa ta lampka. Wie ktoś gdzie taka lampke można kupić . Wszędzie są tylko te standardowe.

Avatar użytkownika
dariuszmachander
Znający temat

Posty: 1643
Dołączył: 30 maja 2014, 11:31

Ciekawe dlaczego w tej lampce jedna para diod jest przesunięta względem całości niezachowując przy tym symetrii.

Avatar użytkownika
pitee
Zainteresowany tematem

Posty: 171
Dołączył: 06 mar 2014, 16:25
Miasto: Mińsk Mazowiecki

Dla mnie nie ważna jest symetria i co jak jest przesunięte albo nie jest przesunięte tylko jak swieci , to jest lampka aquaela i ja nic za to nie mogę ze jest taka symetria a nie inna
Taka lampkę dostałem w zestawie i jak dla mnie lepiej swieci niż stary model

Avatar użytkownika
Poczatkujacy_
Początkujący

Posty: 14
Dołączył: 23 kwi 2017, 14:51

Mam wrażenie, że moją wypowiedź potraktowałeś trochę jako atak na Ciebie i Twoją lampkę. Mnie tylko zastanawia dlaczego tak producent zrobił :?: , poza tym sam bym taką lampkę chętnie kupił. Niestety na stronie producenta nic nie napisali o nowym modelu... jedyny model przypominający Twój to LEDDY SMART 2.

Avatar użytkownika
pitee
Zainteresowany tematem

Posty: 171
Dołączył: 06 mar 2014, 16:25
Miasto: Mińsk Mazowiecki

Nie , ja nie wziąłem tego jako atak na mnie albo na moja lampkę , każdy ma swoje zdanie.Nie stać mnie na jakieś lampki typu Chihiros i jakieś inne drogie rzeczy , ja chce hodować krewety tańszym kosztem ale tez tak żeby się rozmnażały i były zdrowe :-)

Avatar użytkownika
Poczatkujacy_
Początkujący

Posty: 14
Dołączył: 23 kwi 2017, 14:51

To dobrze, będę obserwował wątek. Napisz za jakiś czas jak sprawuje się lampka :)

Avatar użytkownika
pitee
Zainteresowany tematem

Posty: 171
Dołączył: 06 mar 2014, 16:25
Miasto: Mińsk Mazowiecki

Ok pozdrawiam

Avatar użytkownika
Poczatkujacy_
Początkujący

Posty: 14
Dołączył: 23 kwi 2017, 14:51











Powiązane tematy
  • 030l - Mały Kolorowy - Marcinox

    Akwarium : opti white 30x30x35cm podłoże : - substrat podżwirowy tropica (Tropica plant growth substrate), na spód odrobina podłoża za starego akwarium + bakterie QD BIOBACTER, na górze żwirek fil...

    Wyświetlenia: 12643 | Odpowiedzi: 43 czytaj więcej...

  • 012l - Moje Szczęście - Kamil31

    Akwarium dziś zalane 24.01.2023r Wymiary 30x18x24h OptiWhite Filtr brak, Grzałka brak Oświetlenie Sinkor LED II WRB 30 + Wifi Control Podłoże Controsoil Powder + Lava na podkład Obsada brak Rośliny:...

    Wyświetlenia: 2408 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • 030l - Ziemista Kostka - dariuszmachander

    Witam mam do przedstawienia wam nowy baniak 30L na Piasku i ziemi ogrodowej. Został on założony około 2 miesiące temu. I póki co sobie żyje. Co tydzień czyszczę szyby i robię podmianki. Szkło : 30*3...

    Wyświetlenia: 1413 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • 030l - Akwarium roślinne - Ravscape

    Prezentacja kostki 30L po 2,5 roku od postawienia. Niebawem czeka ją restart dlatego postanowiłem nagrać filmik podsumowujący owy zbiornik zapraszam. Technikalia : Filtr Oase Thermo 100 Lampa Twinst...

    Wyświetlenia: 3106 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • 072l - Moje pierwsze akwarium roślinne - Wiktor10993

    Po akwarium które miało być ryuboku i mi się nie spodobało stwierdziłem ze stworze nowe. Padł plan na stworzenie akwarium roślinnego ( Plan był na akwarium Holenderskie lecz ilość pracy przy nim i wym...

    Wyświetlenia: 3324 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • 030l - Badyle nad taflą - Dejv_95

    Witam Przedstawiam wam moją kosteczkę "aquaela" która dziś 5.11.2021 rozpoczęła swój żywot 😊 Inspiracją były inne piękne akwaria użytkowników forum A więc i ja spróbowałem swoich sił w sty...

    Wyświetlenia: 2973 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • 126l - Moje aranżacje 80x35x45 - beszamel

    Witajcie W tym wątku przypomnę moje wszystkie aranżacje stworzone w tym zbiorniku od początku mojej przygody z akwarystyką, która zaczęła się w lutym 2018. Wymiary zbiornika: 80x35x45 optiwhite ze ...

    Wyświetlenia: 4771 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • 030l - BN/T - AndNor

    To mój pierwszy post na forum, więc witam pięknie z Norwegii i od razu zacznę się chwalić 😁 Akwarium 30l kostka: Oświetlenie: Aquael Led 6W Plant 480lm + Aquael Slim led Plant 5W 550lm Filtracja: Aqu...

    Wyświetlenia: 3689 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 030l - Krewetkowo Roślinne - Marcinox

    Start akwarium ok 26 luty 2021 30x30x45 (4mm) 30l. oświetlenie: chihiros A301 (LED, na początek świecenie na 4 poziomie mocy, pierwszy tydzień 6 godzin/dziennie; obecnie w kwietniu 5 poziom mocy 9 god...

    Wyświetlenia: 8086 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • 030l - BN/T - Kaczmar202

    Chciałbym zaprezentować swoja kostkę aquaela. Wymiary: 29x29x35 Oświetlenie: początkowo aquel sunny, teraz chihirios rgb a plus Podłoże: aquaart substrat pro Nawożenie: potas, później albo tropica alb...

    Wyświetlenia: 11136 | Odpowiedzi: 32 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 882 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.