Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Technika » Akwaria i szafki


Zestaw akwariowy Juwel (film)



Dobór wymiarów akwarium, rodzaju szkła lub gotowego zestawu akwariowego. Pomysły na szafki akwariowe.



18 cze 2018, 08:02 Zestaw akwariowy Juwel (film)  (#1)  



Zapraszam do obejrzenia filmu Rafała Kozery.
Zestawy akwariowe Juwel z wysyłką 24h
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Dylemat: kubeł czy zestaw CO2?

    Witam! We wrześniu założyłem swoje pierwsze akwarium. Juwel Rio 180 z wbudowanym filtrem. Posiadam w nim ślimaki, ryby oraz rośliny. Akwarium funkcjonuje, ryby i ślimaki żyją a rośliny przycinam 😊...

    Wyświetlenia: 1161 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium - jaki zestaw akwariowy wybrać

    Cześć Chcę kupić nowy zestaw i wybrałem: Juwel Rio 180 Juwel Rio 240 Opti set 200 Proszę o poradę czy warto i które.

    Wyświetlenia: 4892 | Odpowiedzi: 50 czytaj więcej...

  • Nowy kolor zestawów akwariowych JUWEL

    Dostępny pod koniec roku. IMG_7171.JPG

    Wyświetlenia: 1974 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Glossy 260l, Ada Amazonia + gotowy zestaw roślin

    Cześć, Planuje ponownie uruchomić swój zbiornik 260l po dwu letniej przerwie. Plan mam ambitny, chcę skorzystać z gotowego zestawu roślin: zestaw roślin.PNG i mam pare problemów, na które proszę Wa...

    Wyświetlenia: 2806 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Powrót po latach Juwel Lido 120 - pytania

    Dobry wieczór, Po latach przerwy od akwarystyki, którą porzuciłem na rzecz terrarystyki wracam do tego wspaniałego hobby. Nieplanowo zakupiłem od znajomego używany zestaw Juwel Lido 120 i od t...

    Wyświetlenia: 15399 | Odpowiedzi: 64 czytaj więcej...

  • Akwarium roślinno/dekoracyjne 042l - zestaw

    Witam! Przymierzam się do spełnienia mojego marzenia, czyli posiadania akwarium roslinnego z prawdziwego zdarzenia. Będzie to moje pierwsze akawrium tego typu, kontakt z akwarystyką ostatni raz miałe...

    Wyświetlenia: 1807 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Gdzie kupie zestaw akwariowy z szybą

    Witam, orientujecie się może czy jakaś firma oferuje gotowe zestawy akwariowe z szybą zamiast pokrywy i oświetleniem? Coś jak te krewetkaria aqela ale większych gabarytów ( okolo 80 - 100l)?

    Wyświetlenia: 3029 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Juwel Rio 125

    Witam zainteresowanych. Zakupiłem akwarium firmy juwel model Rio 125 i zastanawia mnie jedna rzecz. Spod akwarium jest dookoła oparty na Dolnym kontowniku a środek wisi tak jakby w powietrzu. Jest to ...

    Wyświetlenia: 4537 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Zakładanie Juwel Vision 260

    Dzien dobry. To moj pierwszy post tutaj- potrzebuje troche wsparcia technicznego. W miare mozliwosci postaram sie prowadzic dziennik z postepem prac. 1. Zbiornik to uzywany Juwel Vision 260L. Mialem ...

    Wyświetlenia: 2287 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Juwel Rio vs Aquael Glossy - porównanie w 2018 r.

    Witam ! Jestem na etapie podejmowania decyzji na temat zakupu akwarium :-) i potrzebuję informacji na temat zestawów akwariowych Juwela i Aquaela. Rozważam zakup Juwel Rio 180 + HeliaLux Spectrum 48W...

    Wyświetlenia: 8014 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.