Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Informacja o dostępności i wysyłce w 24h



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek



Kolejne udogodnienie dla Klientów sklepu RA. Bez względu na to czy zamawiacie wysyłkę na drugi koniec Polski czy chcecie odebrać towar osobiście - od dziś jest możliwość sprawdzenia dostępności online w naszym sklepie internetowym...

Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Rośliny akwariowe z wysyłką w 24h

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-rosliny-akwariowe-2606-1-093d0b8be7d872b6bc8e9b90c9a9f984.jpg Zapraszamy Was do skorzystania ze świezych dostaw roślin akwariowych, k...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Informacja o filtrach Eheim z 3 serii

    seria3.jpg Polski dystrybutor marki Eheim poinformował o wycofaniu z polskiej dystrybucji modeli filtrów Eheim z serii 3. Dostępna będzie wyłącznie najnowsza seria filtrów oznaczona symbolem 4....

    Wyświetlenia: 594 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Elektrozawór a dawkowanie CO2 przez 24h

    Mam pytanie, od roku podaje co2 tylko w dzień, mam butlę 6kg z elektrozaworem podłączona do programatora czasowego. Teraz chce spróbować podawać gaz przez 24h na dobę (znam wszystkie minusy takiego po...

    Wyświetlenia: 4329 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

  • CO2 przez 24H

    Ameryki pewnie nie odkryję, ale chciałbym podzielić się swoim małym sukcesem. Mam akwarium 160 l, w założeniu roślinne, w którym od ponad roku podaję CO2 z butli. Do tej pory dawkowałem tylko w dzień....

    Wyświetlenia: 6439 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Cyrkulator 24h czy wyłączyć?

    Kupiłem Koralie 1600 l/h (oczywiście jak dla moich 300L to za mała no ale już). Pytanie do posiadaczy cyrkulatorów, czy działają one u Was non stop? czy może wyłączacie n/p na noc? dla mnie taki cyrk...

    Wyświetlenia: 683 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Ciekawa informacja ADA na temat Amazonii

    http://www.adana.co.jp/en/sc/news/detail/1100 "The characteristic differences in between Aqua Soil Amazonia and competitor's soil products 2012-10-12 ADA's Aqua Soil Amazonia has been popular ...

    Wyświetlenia: 3147 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Czy Purigen ma wpływ na obniżenie dostępności azotu?

    Witam mam pytanie ile neleży użyć Purigenu na akwarium 100L

    Wyświetlenia: 3167 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

  • gaz uciekł w 24h

    Witam, wczoraj wieczorem sprawdziłem poziom CO2 na butli i wskaźnik wskazywał 50 bar, reduktor odkręcony na 10 bar. Dzisiaj na teście CO2 widzę niski poziom, patrzę na butle 0! Jak w ciągu 24h tak dr...

    Wyświetlenia: 1242 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 506 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.