Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nowa funkcjonalność - tematy podobne



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek



Miło nam poinformować o nowej funkcjonalności dostępnej na naszym Forum Dyskusyjnym. Opcja wyświetlająca tematy podobne pozwoli na łatwiejsze eksplorowanie bogatych zasobów wiedzy i porad akwarystycznych...

Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Yokuchi - nowa marka w świecie akwarystyki roślinnej

    yokuchi-2.jpg Na polskim rynku pojawiła się nowa marka z produktami dedykowanymi do akwarystyki roślinnej. Znajdziemy wśrod nich podłoże aktywne, substat, nawozy oraz mineralizatory RO... Czyta...

    Wyświetlenia: 25279 | Odpowiedzi: 73 czytaj więcej...

  • Nowa seria filtrów Tetra EX już dostępna

    nowe-wersje-ex.jpg Tetra wprowadziła nowe wersje swoich filtrów zewnętrznych z serii EX. Poprawiono m. in. przepływu wody oraz system otwierania filtra... Czytaj więcej » Zobacz wideo: htt...

    Wyświetlenia: 8094 | Odpowiedzi: 28 czytaj więcej...

  • Nowa 60tka na lini ADA

    Witam Prosiłbym szanownych o pomoc w wyjaśnieniu kilku kwestii, w broszurach od oda nie znalazłem wyjaśnienia albo niedokładnie zrozumiałem a na lini nawozów i podłożu Ada chce oprzeć akwarium Standar...

    Wyświetlenia: 4760 | Odpowiedzi: 37 czytaj więcej...

  • Ultramax 2000 nowa wersja jak poznać ?

    Witam. Jak poznac że kupujemy nowa wersje filtra ultramax 2000 (nową tzn: tą z poprawionymi zaworami) Można je jakoś odróżnić po filtrze lub opakaowaniu ?? Pozdrawiam

    Wyświetlenia: 15236 | Odpowiedzi: 56 czytaj więcej...

  • Nowa książka na rynku: Nanoakwarium: zwierzęta, technika...

    nanoakwarium.jpg Na rynku pojawiła się nowa 300-stronicowa książka w twardej oprawie. Nanoakwarium jest obszernym poradnikiem dotyczącym zakładania i pielęgnacji bardzo małych zbiorników akwario...

    Wyświetlenia: 3659 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Nowa lampa do akwarium 120x50x50

    Witam. Stoję przed dylematem co do oświetlenia mojego roślinnego akwarium 300l. Aktualnie nad zbiornikiem świeci lampa odyssea 4x54w, a raczej 2x54 gdyż jeden z zewnętrznych stateczników zakończył swo...

    Wyświetlenia: 2927 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Po raz kolejny zaczynam od nowa... :-)

    Witajcie w ten świąteczny czas :-) Niestety akwarystyka, to jest takie coś, że kiedy ktoś się już zarazi, to zostaje to na stałe w człowieku. Nawet mimo niepowodzeń... Tak jest u mnie właśnie. Po trze...

    Wyświetlenia: 2325 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Zoolek wypuszcza nowa serie nawozów

    nie wiem czy słyszeliście ale stara firma zoolek wypuszcza nowa serie nawozów http://www.zoolek.pl/aquaflora.php bardzo ciekawym nawozem może być Aquaflora micro dla ludzi stosującą metodę EI ps.Nie...

    Wyświetlenia: 13288 | Odpowiedzi: 38 czytaj więcej...

  • 54 L nowa aranżacja .

    Hej, jestem w trakcie robienia aranżacji do 60x30x30, wstępnie posklejałem ze sobą korzenie i ułożyłem z kamieniami. Moglibyście pomoc z doborem roślin ?może coś inaczej ustawić ? Wszystkie wskazówki...

    Wyświetlenia: 3097 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Nowa lampa Chihiros Vivid

    https://www.youtube.com/watch?v=_Zh6FAT5oOQ Kolejna nowa lampa od Chihiros model Vivid

    Wyświetlenia: 21456 | Odpowiedzi: 128 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: AquaMolitor, Grzegorz Geming i 430 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.