Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Otoski i ikra



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



17 sty 2019, 18:41 Otoski i ikra  (#1)  

Mam 6 otosków dwa z nich mają takie pod brzuchem żółte jagby jajeczka czy złożą one ikre

Mareklol
Początkujący

Posty: 37
Dołączył: 02 lis 2018, 22:24

19 sty 2019, 20:39 Re: Otoski i ikra  (#2)  

Wrzuć może jakieś zdjęcia.

wololow
Zainteresowany tematem

Posty: 194
Dołączył: 15 sty 2015, 18:51

19 sty 2019, 23:21 Re: Otoski i ikra  (#3)  

Uciekają mi one i wiedzą w roslinach

Mareklol
Początkujący

Posty: 37
Dołączył: 02 lis 2018, 22:24











Powiązane tematy
  • Kirysek spiżowy - ikra na szybach i roślinach... co dalej?

    właśnie dziś zauważyłem pobudzone kiryski.. po chwili już była ikra na szybach i roślinach. Akwa 112l, 6 neonów 1 skalar, 4 nieduże zbrojniki, i 3 kiryski spiżowe dorosłe. Starsze ryby raczej nie zjed...

    Wyświetlenia: 3998 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Ikra - do jakiej ryby może należeć?

    Witam wszystkich serdecznie, Otóż zauważyłem w swoim akwarium ikrę, niestety nie wiem do kogo należy. W akwarium kilka nieproszony ślimaków oraz następująca obsada: Neon inessa Neon czarny Rodostomus...

    Wyświetlenia: 4378 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Czy to Ikra pielęgnicy miodowej

    Witam na brzegu akwarium pojawiła się ikra obok której pływają moje dwie pielegnice, czy to może być ich ikra, czy tylko chcą ją zjeść. 20200605_214044.jpeg

    Wyświetlenia: 2950 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Otoski w 30L

    Witam czy do bojownika w kostce 30L. Mogę wpuścić 3 otoski jeszcze? IMG_20200424_192756.jpeg

    Wyświetlenia: 1557 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Co zrobić z ikrą otoska?

    Cześć, Dzisiaj odławiałem otoski że swojej 72, złowiłem jedną, chciałem ją wyciągnąć z siatki chwytałem po bokach i wytrysła ikra resztę delikatnie wycisnąłem, ikre włożyłem do pojemnika z napowietrza...

    Wyświetlenia: 1635 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 250L Ramirezki+kiryski+otoski...

    Witam. Planuje odpalić baniak 250l (100x50x50). Główną obsadą zbiornika mają być pielęgnice Ramirezki do tego Kiryski i Otoski. Większość gratów już mam czekam tylko na szkło. Chcę je odpalić na wodzi...

    Wyświetlenia: 2038 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Ikra Gurami

    Witam, od jakiś 3 dni zauważyłem że moje Gurami zbudowały sobie pieniste gniazdo a od dwóch dni samiec uważnie pilnuje ikry, i teraz pytanie, co zrobić, piana zniknęła a została tylko przezroczysta ik...

    Wyświetlenia: 1203 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Co to za nalot czy to ikra

    Dzisiaj rano zauważyłem że mój samiec i samica głupika jakby się zapładniały tak obok siebie pływały jeden do góry nogami to zdarzało się wcześniej i około 11.30 dziś zauważyłem taki nalot nie wiem co...

    Wyświetlenia: 2808 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Ikra - rozpoznanie

    Witam, prośba o pomoc w identyfikacji ikry. Obsada: Gupiki Kiryski Panda Kosiarki Ślimaki tylomelanie Krewetki amano Resized_20190122_111149_9745.jpeg

    Wyświetlenia: 1297 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Otoski i celuloza

    Witam wszystkich! Mam w akwarium roślinnym stadko otosków i czasem przy opisie żywienia tego gatunku pojawia się informacja, że w ich diecie konieczna jest celuloza (w postaci kawałka drewna). Czy t...

    Wyświetlenia: 1946 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL, Matrial i 570 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.