Pokarmy Tetra Fresh Delica
Jesteś tutaj: SerwisForumTechnikaZakładanie akwarium


Szafka Juwel z internetuPytania techniczne i pomoc w doborze rozmiarów
szkła oraz osprzętu do akwarium.

23 sty 2018, 14:39 Szafka Juwel z internetu  (#1)  Zapraszam do obejrzenia filmu Rafała Kozery z Serwisu akwarium.info.pl


Avatar użytkownika

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 9886
Miasto: Nowa Ruda

 

Zakładam, że dołączyłeś Piotrze ten film w celu rozwiania obaw wielu osób przed zakupem tego rodzaju sprzętu w sklepach internetowych.

Od siebie dodam, że już kilkukrotnie zamawiałem przez internet całe zestawy akwariowe (szafka plus akwarium) i jeszcze nigdy większych kłopotów nie miałem, przez co cenię sobie taką możliwość.
Tym bardziej że niejednokrotnie przesyłka w takich przypadkach jest darmowa.
Dzięki temu dostajemy produkt w konkurencyjnej cenie w stosunku do sklepu stacjonarnego, podstawiony wygodnie pod wskazany adres.

Sklepy, a niekiedy bezpośrednio producent, wysyłając taki asortyment naprawdę staranie przygotowują go do transportu, bo leży to w ich interesie.
W filmiku poruszona zostaje kwestia sprawdzenia przesyłki przed odbiorem. Faktycznie bywa tak, że sprzedawca w opisie daje wytyczne do sprawdzenia zawartości przy kurierze, natomiast ten wzbrania się przed tym twierdząc, że możemy to zrobić dopiero po podpisaniu listu przewozowego i zapłacie.
Nie stanowi to jednak dla nas żadnego problemu, ponieważ w myśl obowiązującego prawa możemy bez problemu zwrócić towar zakupiony przez internet i mamy na to czas, chyba że sprzedający w opisie przedmiotu zaznaczy inaczej, a my kupując go tym samym z tym się zgodzimy.
Jednak takie "wypadki" zdarzają się bardzo rzadko, trzeba jedynie być trochę bardziej uważnym w czytaniu opisu zanim klikniemy "kupuję/płacę"

Plusem zakupów zestawów akwariowych, szafek i innych akcesoriów przez internet jest cena, większy wybór, wygoda.
Minus, brak możliwości zbadania organoleptycznie, co w niektórych przypadkach w połączeniu z brakiem wyobraźni kupującego może prowadzić do rozczarowań.

pozdrawiam


Avatar użytkownika

aquamateo
Z dużym doświadczeniem
 
Posty: 3078

Serwis roslinyakwariowe.pl


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu


Użytkownicy przeglądający ten dział: kretos, mkrzeminski

Sklep roslinyakwariowe.pl został przeniesiony na ulicę Młyńską Boczną 5 w Krakowieczytaj więcej