Jesteś tutaj: SerwisForumSpołecznośćKlub KMRW


Zlot KMRW 2011 - LISTA UCZESTNIKÓW



Klub Miłośników Roślin Wodnych. Kolekcja we Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym.
+ nowy temat
Obrazek
Fot: Andrzej Kociołkowski, z archiwum Zlotu KMRW 2009


Szczegóły nt. Zlotu KMRW można odnaleźć [b]<a href="http://www.roslinyakwariowe.pl/kmrw">tutaj</a></b>


Formularz zgłoszeniowy online znajduje sie [b]<a href="http://www.roslinyakwariowe.pl/component/option,com_mad4joomla/Itemid,338/jid,4/">tutaj</a></b>.

Poniżej prezentujemy listę osób, które zapisały się na ZLOT Klubu Miłośników Roślin Wodnych (KMRW), który odbędzie się 3 września we Wrocławiu.

Prosimy na bieżąco śledzić wątek klikając tutaj:
[b]<a href="http://www.roslinyakwariowe.pl/forum/viewtopic.php?t=39274&watch=topic&start=0">Śledź informacje - lista uczestników Zlotu KMRW 2011</a></b>


[b]Aktualna lista uczestników Zlotu KMRW 2011:
97 osób.</b>



[b]Opiekunowie Zlotu:</b>

1. dr Ryszard Kamiński - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Wrocław

2. Tomasz Zadworny - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Wrocław

3. Jękot Piotr - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Wrocław

4. Jękot Adam - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Wrocław

5. Piotr Baszucki - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Wrocław

6. Grzegorz Mosurek - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Kraków

Osoby z powyższej listy będą posiadały identyfikatory w kolorze czerwonym.



Pozostali uczestnicy spotkania:

7. Andrzej Mosurek - 1 osoba (wykłądy + wieczór)
Kraków

8. Maciej Michalski - 1 osoba (wykłądy + wieczór)
Kraków

9. Amelia Sojka - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Wrocław

10. Grzegorz Guzik - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Kraków

11. Grzegorz Zygmunt - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Kraków

12. Iwona Kubr - 1 osoba (wykłady)
Wrocław

13. Artur Smuga - 1 osoba (wykłady)
Wrocław

14. Stefan Paduch - 1 osoba (wykłady)
Opole

15. Grzegorz Zdeb -1 osoba (wykłady + wieczór)
USA

16. Rafał Trawa - 1 osoba (wykłady + wieczór)
Poznań

17. Wojtek Polaczkiewicz (wykłady + wieczór)
Wrocław

18. Radosław Baszak (wykłady + wieczór)
Wrocław

19. Krzysztof Pająk (wykłady + wieczór)
Wrocław

20. Tomasz Bielski (wykłady + wieczór)
Warszawa

21. Łukasz Chwazik (wykłady + wieczór)
Warszawa

22. Michał Małkiewicz (wykłady + wieczór)
Kraków

23. Emilia Brzezińska (wykłady + wieczór)
Bielsko-Biała

24. Maria Kociołkowska (wykłady + wieczór)
Legionowo

25. Andrzej Kociołkowski (wykłady + wieczór)
Legionowo

26. Romuald Semkło (wykłady + wieczór)
Słubice

27. Adam Golik (wykłady + wieczór)
Kraków

28. Małgorzata Gutowska (wykłady + wieczór)
Warszawa

29. Aleksander Gutowski (wykłady + wieczór)
Warszawa

31. Andrzej Łabudzki (wykłady + wieczór)
Wrocław

32. Sławomir Żurek (wykłady)
Wrocław

33. Krzysztof Oleś (wykłady)
Bolesławiec

34. Krzysztof Pankau (wykłady + wieczór)
Wrocław

35. Grzegorz K. wykłady)
Wrocław

36. Marek Maślankowski (wykłady)
Wrocław

37. Szymon Suchański (wykłady)
Wrocław

38. Piotr Kula (wykłady)
Jelenia Góra

39. Michał Grzeszczak (wykłady + wieczór)
Wrocław

40. Rafał Piasecki (wykłady + wieczór)
Gorzów Wlkp.

41. Maja Mingałło (wykłady + wieczór)
Gorzów Wlkp.

42. Wiesław Pogorzelec (alarmowiec) (wykłady + wieczór)
Poznań

43. Kinga Smyk (wykłady + wieczór)
Poznań

44. Anna Golczak (wykłady + wieczór)
Komorniki

45 Sebastian Golczak (wykłady+wieczór)
Komorniki

46 Joanna Teodorczyk (wykłady + wieczór)
Poznań

47. Jakub Nowak (wykłady + wieczór)
Poznań

48. Krzysztof Orliński (wykłady)
Mosina

49. Mateusz Bekiersz (wykłady + wieczór)
Gogolin

50. Jacek Pawłowski (wykłady + wieczór)
Jelenia Góra

51. Krzysztof Chojnacki (wykłady)
Bolesławiec

52. Piotr Kasperlik (wykłady + wieczór)
Brenna

53. Włodzimierz Kuziak (wykłady + wieczór)
Wrocław

54. Arkadiusz Berger (wykłady)
Milicz

55. Krzysztof Kruczek (wykłady + wieczór)
Bielsko-Biała

56. Karel Rataj (wykłady + wieczór)
Czechy

57. Artur Sobolewski (wykłady)
Głogów

58. Angelika Smolińska (wykłady)
Głogów

59. Dariusz Pyrchla (wykłady + wieczór)
Wrocław

60. Marcin Nowak (wykłady + wieczór)
Mikołów

61. Adam Olejnik (wykłady)
Krotoszyn

62. Stanisław Lis (wykłady)
Chocianów

63. Grzegorz Geming (wykłady + wieczór)
Poznań

64. Artur Głupczyk (wykłady + wieczór)
Kraków

65. Krzysztof Godziszewski (wykłady + wieczór)
Łódź

66. Małgorzata Tarczyńska (wykłady + wieczór)
Łódź

67. Dominik Szkoda (wykłady + wieczór)
Olsztyn

68. Michał Danielczyk (wykłady + wieczór)
Tychy

69. Filip Stańczyk (wykłady)
Wrocław

70. Łukasz Głupczyk (wykłady + wieczór)
Kraków

71. Andrzej Durka (wykłady + wieczór)
Oborniki

72. Maciej Andersz (wykłady + wieczór)
Poznań

73. Maciej Frołow (wykłady + wieczór)
Wrocław

74. Iwona Frołow (wykłady + wieczór)
Wrocław

75. Stanisław Skwarek (wykłady)
Kąty Wrocławskie

76. Mirosław Fryt (wykłady+wieczór)
Opole

77. Tomasz Hormański (wykłady+wieczór)
Opole

78. Paweł Kunecki (wykłady + wieczór)
Opole

79. Piotr Hudała (wykłady)

80. Sebastian Josiek (wykłady+ wieczór)
Gliwice

81. Emilia Ryt-Josiek (wykłady+ wieczór)
Gliwice

82. Cezary Szafran (wykłady)
Wrocław

83. Sebastian Czapnik (wykłady)
Wrocław

84. Małgorzata Zjawiona (wykłady + wieczór)
Kościółków

85. Wojciech Iwanicki (wykłady + wieczór)
Kościółków

86. Przemysław Ruszel (wykłady)
Wrocław

87. Natalia Górszczyk (wykłady + wieczór)
Kraków

88. Tomasz Kaleńczuk (wykłady)
Kraków

89. Mariusz Balon (wykłady + wieczór)
Frydrychowice

90. Mariusz Bryndza (wykłady+wieczór)
Wadowice

91. Piotr Dymowski (wykłady + wieczór)
Warszawa

92. Dariusz Wolny (wykłady + wieczór)
Poznań

93. Małgorzata Wojciechowska (wykłady + wieczór)
Poznań

94 Jacek Mermela (wykłady + wieczór)
Czerwonak

95. Jiri Sykora Fytosel (wykłady + wieczór)

96. Peter Schwott (wykłady + wieczór)

97. Eliza Semann (wykłady + wieczór)


Zgłoszenia nie opłacone, nie wciągnięte na listę:

Krzysztof Salawa (wykłady + wieczór)
Kraków

Zbigniew Szczepaniak (wykłady + wieczór)
Kraków

Tomasz Skrupski (wykłady + wieczór)
Bytom

Robert Śmigiel (wykłady)
Szymanów

Piotr Hudoba (wykłady)
Opole

Piotr Woźnica (wykłady)
Gogolin
Ostatnio edytowano 16 sty 2012, 01:35 przez Piotr Baszucki, łącznie edytowano 86 razy
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych


Avatar użytkownika

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 10304
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

22 sie 2011, 15:20   (#2)  

Obrazek

Witamy Karela Rataja, który odwiedzi nasz Zlot i przywiezie niespodzianki dla jego uczestników :)

Będzie to wyjątkowa okazja do poznania właściciela jednej z największych firm z branży akwarystyki roślinnej. Wspaniały akwarysta i miłośnik roślin wodnych.
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych


Avatar użytkownika

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 10304
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków







Powiązane tematy
  • Zjazd KMRW 2015

    plakat-zjazd.jpg Informacje o Zjeździe znajdują się na stronie: http://www.roslinyakwariowe.pl/artykuly/aktualnosci/3040-zjazd-kmrw-2015.html

    Wyświetlenia: 27358 | Odpowiedzi: 35czytaj więcej...

  • Zlot KMRW 2016

    Witam Czy ma ktoś z was informację na temat zlotu KMRW 2016 , czy wogole sie odbędzie.???

    Wyświetlenia: 7948 | Odpowiedzi: 4czytaj więcej...

  • Zjazd KMRW - mini giełda

    Już 12 września spotkamy się na corocznym Zjeździe Klubu Miłośników Roślin Wodnych i użytkowników Serwisu roslinyakwariowe.pl Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: http://www.roslinyak...

    Wyświetlenia: 8401 | Odpowiedzi: 9czytaj więcej...

  • Wspólny wyjazd na Zlot KMRW

    Witam,czy ktoś z Krakowa wybiera się do Wrocławia na zlot i mógłby/chciałby zabrać jedną osobę ze sobą,oczywiście nie za darmo.Proszę o kontakt na PW lub na maila kakarot121@o2.pl

    Wyświetlenia: 8731 | Odpowiedzi: 4czytaj więcej...

  • Historia Klubu Miłośników Roślin Wodnych (KMRW) - lata 1976

    kmrw.jpg Klub miłośników Roślin Wodnych Polskiego Związku Akwarystow powstał w roku 1976 jako czwarty z kolei po klubie Poecilia Reticulata, Kąsaczowatych i Złotej Rybki.Założenia programowe klubu ...

    Wyświetlenia: 11067 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...



Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

 

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.