Warto zobaczyć

Ranking akwariów

Obejrzyj ranking akwariów i oddaj swój głos

Forum dyskusyjne
Ponad 45 000 akwarystów wymieniających swoje doświadczenia i dzielących się wiedzą na forum.
Galerie, recenzje, nowości i ciekawostki.

Ten dział Forum przegląda 12 użytkowników:
7 zalogowanych, 0 ukrytych i 5 gości
Jesteś tutaj: Serwis Forum Społeczność Giełda akwarystyczna

[Sprzedam] Philodendron sp. Papua new guinea

Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wymiany.
Dział użytkowników Premium.
Zarabiaj na forum.

Witam. Na sprzedaż cała roślina o wielkości spokojnie do akwarium odkrytego 100 cm. Jest to duży okaz z ponad 30 liśćmi. Dobrze ukorzeniony i świetnie krystalizujący wodę. Informacji w necie mało na temat tego gatunku, ale każdy tutaj wie co to za roślina i jak ładnie prezentuje się ponad lustrem wody.

Z racji gabarytów nie ma możliwości wysyłki. Tylko odbiór osobisty. Jakoś dogadać się można jestem z Rudy Śląskiej woj. Śląskie. Mogę z nią podjechać do miast ościennych( Katowice, Zabrze, Gliwice, Chorzów)

Cena za całą roślinę 120 zł. Roślina ma pędy ponad metrowe poza obrys akwarium 65 cm.
Załączniki
phi.JPG

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Miasto: Ruda Śląska

Możliwość wysyłki i sprzedaży na "kawałki" 4-5 liści 20 zł + wysyłka 15 zł.

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Ciągle aktualne

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Witam. Poza 4 osobami, które zakupiły została póki co jeszcze 1! sztuka na następne trzeba będzie poczekać aż się trochę rozrośnie.

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Pięć osób obdarowanych. Póki co trzeba czekać przynajmniej miesiąc.

87Brad87
Aquascaping Team Poland

Powiązane tematy
  • ADA Amazonia NEW - pierwsza recenzja podłoża

http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/recenzje/nowa-amazonia/nowa-amazonia-worek.jpg Zapraszamy do przeczytania recenzji: http://www.roslinyakwariowe.pl/index.php?optio...

Wyświetlenia: 69317 | Odpowiedzi: 471 czytaj więcej...

• Ada Amazonia aqua soil new normal czy warto kupić???

Witam wszystkich , jestem o krok od zakupu w/w podłoża . P otrzebuję na 112l 18l 2 worki Ady więc koszt nie jest mały, warto więc zapytać o kilka spraw . M am 2 zbiorniki , jeden na shrimp soil ...

Wyświetlenia: 1108 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Sprzedam hydor 250

Witam Mam do sprzedania filtr hydor 250 professional zakupiony rok temu w RA Filtr jest jeszcze na gwarancji. Zestaw zawiera wszystko oprócz ceramiki, wylot i deszczownica nie używane miałem szklane o...

Wyświetlenia: 1103 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Ferka + Ada amazonia new

Witam, 6 września założyłem akwarium, kostke 27L http://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/konkursy-i-galerie/galeria/27l-moja-kostka-61504.html tutal link do tematy o akwarium. Poni...

Wyświetlenia: 619 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i galerii
akwariów w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu

Użytkownicy przeglądający ten dział: 8grzesiek8, arturant., Guildars, kukiss21, perrasso, Radzio8, RobertKrzysztof i 5 gości