Warto zobaczyć

Ranking akwariów

Obejrzyj ranking akwariów i oddaj swój głos

Forum dyskusyjne
Ponad 45 000 akwarystów wymieniających swoje doświadczenia i dzielących się wiedzą na forum.
Galerie, recenzje, nowości i ciekawostki.

Ten dział Forum przegląda 13 użytkowników:
8 zalogowanych, 0 ukrytych i 5 gości
Jesteś tutaj: Serwis Forum Społeczność Giełda akwarystyczna

Dwa zwinniki szukają domu :)

Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wymiany.
Dział użytkowników Premium.
Zarabiaj na forum.

Oddam dwa zwinniki Blehera. Od momentu "załamania" się zbiornika, który wymaga restartu szukam dla nich warunków lepszych od tych które mogę zapewnić w tej chwili.
Rybki pływają w akwarium 54l. Karmione pokarmami Tropical.
Tylko i wyłącznie odbiór osobisty.
Osobę zainteresowaną proszę o kontakt na pw, gdzie chciałbym usłyszeć co nie co o zbiorniku dla tych rybek.
Pozdrawiam!

omegius
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • Wyjazd z domu

Witam, wybieram się na spóźnione wakacje. Nie będzie mnie w domu około 9 dni, w maju miałem podobną sytuację i akwarium opiekowała się moja mamuśka. Po powrocie do domu zastałem Zielona wodę i pełno g...

Wyświetlenia: 935 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• Unimax 500 jak zrobić z czterech węży dwa?

Unimax 500, ma 2 wloty i 2 wyloty. Czy ktoś próbował zrobić z tego jeden wylot i 1 wlot? Nie wiem czy na etapie łączenia węży dwa w jeden dałoby radę czy może w samym filtrze coś podłubać? :)...

Wyświetlenia: 1004 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• Dwa zestawy Co2 do wyboru? Który?

Witajcie, Zdecydowałem, że zakupię jednak zestaw wysokociśnieniowy Co2, mam na oku dwa. Pytanie brzmi, który bardziej polecacie? Czytałem różne dobre i złe opinie o obu tych zestawach, apropo aquario...

Wyświetlenia: 99 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Zabienica amazonska dwa modele wzrostu

Cześć. Na początku jak sądziłem kilka zabienic to rosły głównie w pędy idace pionowo do góry, na których były młode osobniki. Przygięte do podłoża owocowały nowymi sztukami. Od paru miesięcy tego n...

Wyświetlenia: 258 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i galerii
akwariów w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu

Użytkownicy przeglądający ten dział: 8grzesiek8, Akaruz, arturant., Guildars, kukiss21, perrasso, Radzio8, RobertKrzysztof i 5 gości