Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Źródło inspiracji - gotowe aranżacje

Ogólne dyskusje związane z akwarystyką.
Posty nie pasujące do innych działów.
Ciekawostki i wydarzenia.

Nowy wątek
ObrazekZapraszamy do obejrzenia nowych gotowych aranżacji - zestawów roślin.

Komplety przygotowano na bazie zdjęć autorstwa Takashi Amano i zawierają gotowe projekty aranżacyjne do inspiracji przy zakladaniu własnego akwarium. Poznaj nowe gatunki i obserwuj jak wyglądają dorosłe formy roślin w pełni ukształtowanym akwarium roślinnym. czytaj więcej
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 128 l szukam pomysłu na aranżacje

Poszukuję pomysłu na aranżację 128l o wym. 80x40x40H. Myślałem o formowaniu dna w połączeniu ze skałami. W związku z tym poszukuję INSPIRACJI w postaci zdjęcia z pomysłem, który jest REALNY do wykonan...

Wyświetlenia: 901 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Gotowe aranżacje Wabi-Kusa

wabi-final.jpg Mamy dla Was gotowe aranżacje Wabi-Kusa (zdjęcie poniżej), które pozwolą stworzyć efekt jak na górnym zdjęciu. Na zestaw składa się szklana kula, podłoże granulowane i sadzonki ...

Wyświetlenia: 569 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Gotowe oświetlenie LED dla roślin w akwarium 90x45x45

Witam, Szukam gotowej lampy LED do akwarium 90x45x45. Akwarium na substracie, co2 z butli. Planuje sporo roślin włącznie z czerwonymi. Nigdy nie miałam do czynienia z ledami więc proszę o pomoc szanow...

Wyświetlenia: 608 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Nowe zestawy roślin (gotowe aranżacje)

http://sklep.roslinyakwariowe.pl/rosliny-akwariowe/zestawy-zdjec-c-1_2294.html?only_recommended=0&only_bundles=0&%25%3Fpage=rosliny-akwariowe&sort=2a

Wyświetlenia: 659 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i galerii
akwariów w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu

Użytkownicy przeglądający ten dział: aquamateo, DMM, eleventh, k0zz, Kamilll87 i 72 gości