Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Zrób to sam: Budowa pokrywy z płyty meblowej



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek



Pokrywa z płyty meblowej jest jedną z najczęściej wykonywanych wersji oprócz modeli ze spienionego PCV. Zapraszamy do obejrzenia projektów "zrób to sam" Czytelników naszej strony.
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Zepsułem sobie akwarium - bo zrobiłem sobie sam lampę LED

    Witam serdecznie, no piszę w sprawie swojego akwarium, takie nie za duże: szerokość - 72 cm , głębokość - 37cm, wysokość - 40cm, szkoło 5mm. wszystko było ok do czasu aż wymieniłem swoje świetlówki 4...

    Wyświetlenia: 724 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Budowa domu z akwarium 1800l+

    Witam szanowne grono tego forum. Jako że to mój pierwszy post więc się przedstawię. Jestem Mirosław i mieszkam w Radomiu. Pierwsze rybki do domu przyniosłem w wieku 13 lat w słoiku po ogórkach kiszon...

    Wyświetlenia: 10096 | Odpowiedzi: 30 czytaj więcej...

  • Oświetlenie do pokrywy

    Witam szanone towarzystwo. Chiałbym żoneczce zrobić prezent i zakupić nową pokrywę aluminiwą 80x35 albo Diversa albo AQUASTEL. Proszę o pomoc czy z oświetleniem dedykowanym czy bez. Jeżeli bez to ja...

    Wyświetlenia: 1088 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Reaktor CO2 - budowa

    Cześć! Planuje zbudować reaktor co2 do akwarium 54l, filtr na wężach 12/16 i mam parę pytań. 1.Jaki wybrać rozmiar korpusu, 1/2 czy 3/4 który będzie lepszy? 2.Jaki rozmiar złączek pex (takie jak na z...

    Wyświetlenia: 1956 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Budowa belki led 1W 52W lub 48W rozmieszczenie ledów

    Witam Chcę zbudować belkę led do zbiornika 90X35X45 =141litrów którą zamocuje w obudowie (pokrywie)i mam pytanie. Do specjalistów w tym temacie. mam trzy układy belek jedna 52W druga 48W oby dwie na...

    Wyświetlenia: 20798 | Odpowiedzi: 70 czytaj więcej...

  • Budowa belki Power led

    Witam potrzebuje delikatnej pomocy w sprawie budowy prostej belki do akwarium długości 40 cm. Posiadam gotowy profil wraz z pleksi zakupiony od jednego ze sprzedawców z Alledrogo o szerokości 100mm. M...

    Wyświetlenia: 16918 | Odpowiedzi: 102 czytaj więcej...

  • Budowa belki LED 74 diody 1W

    Mam takie pytanie czy ktoś z forum posiada sterownik aqma led control chodzi mi mianowicie czy istnieje możliwość podpięcia do niego wyświetlacza LCD (posiadam 20x4 i 16x2).Sterownik posiadam tylko, ż...

    Wyświetlenia: 1720 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Aqua Nova NCF-1500 - budowa - elementy

    W ramach wolnego czasu, postanowiłem zrobić coś dla forum i dla użytkowników filtrów NCF Aqua Nova. Rozebrałem i zwymiarowałem przy okazji kilka elementów. Mam nadziej, że komuś się przyda. Głowica po...

    Wyświetlenia: 5488 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Przerobienie pokrywy tetra z T5 8W na LED

    Dzień dobry, czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać, czy można łatwo przerobić pokrywę Tetra (akwarium 30l) z świetlówki T5 8W (trochę mało tego światła) na LED? i jak to zrobić? Z góry dzięki za odpowi...

    Wyświetlenia: 992 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Budowa belki LED 74 diody 1W

    Witam. Budowa belki ciąg dalszy. Przedstawiam schemat podłączenia poszczególnych modułów ze sobą i mam prośbę by ktoś z doświadczeniem podszedł do tematu i sprawdził czy poniższy schemat jest prawidł...

    Wyświetlenia: 1459 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: FoCuS_PL, Matrial i 578 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.