Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Zoolek Aquafix NO3

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

05 paź 2019, 13:44 Zoolek Aquafix NO3  (#1)  

Witam
W jaki sposób przechowywać Aquafix NO3 zregenerowany?[
Załączniki
2019-10-05%2013.06.36.jpeg

slawekmokwa1
Poznaje temat

Miasto: GRUDZIĄDZ

08 paź 2019, 23:32 Re: Zoolek Aquafix NO3  (#2)  

Podrzucam fragment instrukcji:

Zużyty woreczek należy umieścić na jedą1 godzinę w ok. 400ml 10 procentowego roztworu soli kuchennej, kilka razy mieszając roztwór, następnie wypłukać czystą wodą i ponownie umieścić w roztworze soli, jak poprzednio, pozostawić do następnego dnia. Przed zastosowaniem wypłukać w czystej wodzie. W przypadku dalszego przechowywania woreczek pozostawia się zawsze w świeżym roztworze soli.
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

09 paź 2019, 09:25 Re: Zoolek Aquafix NO3  (#3)  

Pozostawia się w soli
Ile % roztwór?
Piotr Baszucki napisał(a):Podrzucam fragment instrukcji:

Zużyty woreczek należy umieścić na jedą1 godzinę w ok. 400ml 10 procentowego roztworu soli kuchennej, kilka razy mieszając roztwór, następnie wypłukać czystą wodą i ponownie umieścić w roztworze soli, jak poprzednio, pozostawić do następnego dnia. Przed zastosowaniem wypłukać w czystej wodzie. W przypadku dalszego przechowywania woreczek pozostawia się zawsze w świeżym roztworze soli.

slawekmokwa1
Poznaje temat

Miasto: GRUDZIĄDZ

Powiązane tematy
  • Test firmy Zoolek - przekłamywanie wyników

Kupiłem dzisiaj test na poziom azotanów po dwukrotnym zmierzeniu wychodzi mi 80mg na litr myślę sobie nie jest dobrze , zbadałem kranówę ze studni wychodzi podobnie myślę sobie test do kosza , wziąłem...

Wyświetlenia: 1563 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• No3 co i jak??

witam mam pytanie co daje No3 dla roslin...???Jaka ilosc ma byc w akwarium...?? i rozne informacjie na temat No3

Wyświetlenia: 742 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wiktor1979 i 51 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.