Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Zielony zakwit wody - walka z glonami

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Zielony zakwit wody jest jedną z najmniej przyjemnych rzeczy, które mogą przytrafić się w zbiorniku roślinnym. Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem walki z zakwitem na bazie zbiornika akwarysty z załogi roslinyakwariowe.pl
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Walka Tytanów T.Fukada VS. S.Chong

https://www.youtube.com/watch?v=S8DVf6vM0WE Zapraszam do obejrzenia :)

Wyświetlenia: 511 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Rośliny i parametry wody

Hej, kilka dni temu pojawiły mi się zielenice, zrobiłem testy wody i się okazało, że PO4 mam na poziomie 0. Dolałem tak żeby zachować propozycje z NO3. Zielenice są dalej, już nie tylko na szybie, ale...

Wyświetlenia: 623 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• Rośliny nie rosną. Analiza parametrów wody

Cześć Akwarium ma 1,5 roku. Podstawowe dane to: pojemność 63l, oświetlenie 1x T8 15w i pasek led z allegro na diodach 5630. Aktualnie zmieniłem świetlówkę na moduł led aquael retrofit 10w plant. Podł...

Wyświetlenia: 2636 | Odpowiedzi: 61 czytaj więcej...

• 64L - Zielony zakątek - Leszek

Witam, po długiej nieobecności. Zbiornik zaprezentowany przechodził różne okresy lepsze i gorsze. Ale do rzeczy :D Akwarium: 60x30x36 OW produkcji RA Filtracja: Tetra 700 nowy typ + szklane rurki ...

Wyświetlenia: 5337 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• Uchwyt do wprowadzenia wody z filtra RO do akwarium

https://www.youtube.com/watch?v=segQbk2s63Y Witamy. Kolejny pro tip/patent Jurisa ;) Tym razem reklama uchwytu marki Denerle lub ISTA na wężyk z filtra RO, ale żeby tak pomyśleć i zrobić to samo...

Wyświetlenia: 424 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.