Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Zestaw ARGUS



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



26 cze 2006, 21:09 Zestaw ARGUS  (#1)  

Witam.
Szukam informacji na temat zestawów firmy Argus. Czy ktoś z forumowiczów posiada taki zestaw ? Bardzo proszę o opinie na jego temat.

dziadek
Początkujący

Posty: 5
Dołączył: 17 kwi 2006, 12:53

27 cze 2006, 09:20   (#2)  

Do mnie przyjeżdza zestaw w piątek. Jak zobaczę mogę coś napisać. Jakbym zapomniał to przypomnij mi proszę :-).

Pozdrawiam,
Michał

merlin


27 cze 2006, 20:59   (#3)  

Witam.
Czekam na informacje.
pzdr.

dziadek
Początkujący

Posty: 5
Dołączył: 17 kwi 2006, 12:53

01 lip 2006, 11:16   (#4)  

merlin napisał(a):Do mnie przyjeżdza zestaw w piątek. Jak zobaczę mogę coś napisać. Jakbym zapomniał to przypomnij mi proszę :-).

Pozdrawiam,
Michał


Witam.
Michal mam nadzieje że otrzymałeś juz zestaw, ciekawy jestem twojej opini.
Wypisz wady i zalety oraz nazwe tego zestawu.
Pozdrawiam.

dziadek
Początkujący

Posty: 5
Dołączył: 17 kwi 2006, 12:53

04 lip 2006, 10:05   (#5)  

Zestaw dojechał w piątek. Jestem w trakcie przeprowadzki i nie bardzo miałem czas,żeby go obejrzeć dokładnie, ale na oko wygląda OK, nawet bardzo OK :-). Link do zestawu : http://allegro.pl/item112990401_zestaw_classic_450_l_wyprzedaz_koncowek_serii.html. Transport kosztował mnie 200 PLN, więc cena jest dosyć okazyjna(zestaw 750PLN). Wybrałem kolor calwados. Na plus jest równiż obsługa firmy, zero problemów, wszystko wiedziałem dokładnie.

Jak zaleję, a mam nadzieję, że w tym tygodniu :-), dam znać czy nie pękł :-).
Pozdrawiam,
Michał

merlin












Powiązane tematy
  • Zestaw do zawieszenia WRGB II

    Kupiłem ostatnio zestaw linek dedykowany do mojego Chihirosa i okazało się, że nie pasuje zbyt dobrze. Muszę skrócić śruby dociskowe dołączone do zestawu. Wygląda na to, że otwory w obudowie lampy nie...

    Wyświetlenia: 642 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Dylemat: kubeł czy zestaw CO2?

    Witam! We wrześniu założyłem swoje pierwsze akwarium. Juwel Rio 180 z wbudowanym filtrem. Posiadam w nim ślimaki, ryby oraz rośliny. Akwarium funkcjonuje, ryby i ślimaki żyją a rośliny przycinam 😊...

    Wyświetlenia: 1162 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium - jaki zestaw akwariowy wybrać

    Cześć Chcę kupić nowy zestaw i wybrałem: Juwel Rio 180 Juwel Rio 240 Opti set 200 Proszę o poradę czy warto i które.

    Wyświetlenia: 4900 | Odpowiedzi: 50 czytaj więcej...

  • Fluval Siena 160 zestaw

    Fluval Siena 160 Akwarium zestaw LED czarny czy ktoś posiada? Zastanawiam się nad zakupem tego zestawu. Proszę o opinie jak szafka na żywo się prezentuje, mile widziane zdjęcia [emoji846] Wysłane...

    Wyświetlenia: 612 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Zestaw co2

    Cześć, Przymierzam się do butli CO2, nastawiam się nad poniższym zestawem. Będę wdzięczny za info czy ma jakieś słabe punkty czy jest ok, czy może samemu skompletować? Akwarium 200l flora: anubias, ...

    Wyświetlenia: 903 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Zestaw CO2 Do Akwarium Aquario BLUE Professional Z BUTLĄ 2L

    witam chciałbym sie zapytać czy ktoś z was korzysta z tej butli co2 i czy ta butla ma zaworek przeciwzrotny po slyszalem ze ponoć to 3w1 ze niby ma wbudowany kolo reduktora zerkniecie jak sadzicie ?...

    Wyświetlenia: 3685 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Glossy 260l, Ada Amazonia + gotowy zestaw roślin

    Cześć, Planuje ponownie uruchomić swój zbiornik 260l po dwu letniej przerwie. Plan mam ambitny, chcę skorzystać z gotowego zestawu roślin: zestaw roślin.PNG i mam pare problemów, na które proszę Wa...

    Wyświetlenia: 2816 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Dostałem zestaw co2 nie wiem co i jak

    Witam, Mam problem ponieważ dostałem cały zestaw co2 wraz z butlą i szczerze powiem nie wiem jak to zamontować jakie elementy i do czego służą te elementy zestawu jak to uruchomić żeby nie wybuchło c...

    Wyświetlenia: 2865 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Aqua nova - zestaw szklanych rurek filtracyjnych

    Witam, Czy ktoś używa rurek szklanych tytułowego producenta? Są one znacznie tańsze od konkurencji i zastanawiam się czy nie będzie tak, że skąpy dwa razy traci i będę żałował zakupu. Pewnie są wykona...

    Wyświetlenia: 3259 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Akwarium roślinno/dekoracyjne 042l - zestaw

    Witam! Przymierzam się do spełnienia mojego marzenia, czyli posiadania akwarium roslinnego z prawdziwego zdarzenia. Będzie to moje pierwsze akawrium tego typu, kontakt z akwarystyką ostatni raz miałe...

    Wyświetlenia: 1812 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Naleśnik Akwariowy i 392 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.