Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Z okazji Dnia kobiet



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



08 mar 2011, 09:15 Z okazji Dnia kobiet  (#1)  

Z Okazji Dnia Kobiet ,Życzę naszym akwarystkom dużo uśmiechu na twarzy oraz miłych chwil spędzonych przed akwarium
Załączniki
tulipany2006.jpg
(48.43 KiB) Pobrane 287 razy
____________________
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 08 mar 2011, 09:38 przez leon1000, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
leon1000
Zainteresowany tematem

Posty: 248
Dołączył: 26 lut 2008, 12:53
Miasto: lubuskie

08 mar 2011, 09:20   (#2)  

Również przyłączam się do życzeń:) Wszystkiego Najlepszego!

Avatar użytkownika
sebolerro
Aktywny użytkownik

Posty: 536
Dołączył: 24 cze 2009, 14:17
Miasto: Bydgoszcz

08 mar 2011, 09:23   (#3)  

Ja również wszystkim kobitkom skłądam najserdeczniejsze życzenia

Avatar użytkownika
kakarot
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2229
Dołączył: 14 sie 2010, 13:12
Miasto: Kraków

08 mar 2011, 09:37   (#4)  

powinno być AKWARYSTKOM - liczba mnoga w celowniku

Wszystkiego najlepszego - zdrowych roślin, pięknych rybek i zero glonów :)
Obrazek

Avatar użytkownika
AdamW
Znający temat

Posty: 1102
Dołączył: 27 sty 2010, 23:19
Miasto: Gdynia











Powiązane tematy
  • Świecenie w nocy zamiast dnia

    Świecenie w nocy zamiast dnia Akwarium typowo roślinne * Razor 320 W na 450 L * Rośliny Glossostigma , Hemiantus, rotala colorata, Alternanthera reineckii Mini. Święcę 7 godzin dziennie na full, w...

    Wyświetlenia: 1272 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Białawe roślinny w ciągu dnia

    Witam W ciągu dnia moje rośliny stają się białawe, natomiast jak przychodzi wieczór stają się z powrotem soczyście zielone. Ma ktoś pomysł dlaczego? Dotyczy to nie których roślin. IMG_20180316_113700...

    Wyświetlenia: 1347 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Nawożenie a pora dnia

    Cześć, Mam pytanie o porę dnia, w której najlepiej podawać nawozy? Nawożę N, K, P, Fe (każde oddzielnie) i Carbo. Na chwilę obecną N,K,P,Fe podaję rano o 7, a Carbo godzinę po zgaszeniu światła. Dobr...

    Wyświetlenia: 631 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Świecenie w stosunku do pory dnia

    Hej. Słuchajcie takie pytanie. Gdzieś ktoś pisał, iż ma znaczenie dla kondycji ryb i roślin godziny świecenia w akwarium. Otóż nie rozchodzi się o to czy 8h czy 10h. Tylko np czy 12-20 czy 16-02. Cóż...

    Wyświetlenia: 722 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Kosiarki obgryzaja mi glony i przy okazji mech

    witam jestem po restarcie baniaka i ruszylem z holendrem nie dlugo bedzie 3 tydzien. po 14 dniach wrzucilem rybki i moje kosiarki robia porzadki mam pytanie i problem zarazem moja cudowna kupkę mchu j...

    Wyświetlenia: 1302 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Dozowanie CO2 za dnia czy 24/dobę?

    Witam. Mam pytanko odnośnie dozowania Co2 w 100L akwa. kiedy dozować i czy kalkulatory CO2 dotyczą dozowania 24/dobę czy tylko w dzień? dyfuzor DIY z aquael fan mini w dzwonie. roślinki światłolubne ...

    Wyświetlenia: 19592 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Intensywność oświetlenia a długość dnia

    Witam Tak się zastanawiam nad jednym problemem: czy długość dnia(oświetlania) ma istotne znaczenie dla roślin? Chodzi mi konkretnie o to czy lepiej oświetlać dłużej a mniejszą ilością watów czy kró...

    Wyświetlenia: 815 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • 70l-aranżacja od dnia 8 maja 2004

    Oto nowa aranżacja mojego akwa. Zdjęcie zrobione na drugi dzień po założeniu. Liczę na krytyczne i mniej krytyczne uwagi :!:

    Wyświetlenia: 2573 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: dkordeus, Grzegorz Geming, kubos i 469 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.