Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Wysyłka ryb - gdzie zamawiać?

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

02 paź 2017, 19:13 Wysyłka ryb - gdzie zamawiać?  (#1)  

Znacie jakiś sklep internetowy ,który wysyła ryby ? Szukam brzanki tittleya a w mojej okolicy niestety brak. Trzeba czekać 3 tygodnie..

jorguś
Początkujący

Polecam sklep fajnarybka.pl z Krakowa tam ma większość rybek nawet te bardzo mało znane.
zapalony amator akwarystyki

conceptmartin
Poznaje temat

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 105l - Tam gdzie spotykają się dwa kontynenty - Yoruichi

Cześć, Jako newbie zacznę od początku :) Cel: akwarium towarzyskie Ameryka Pd & Azja (gł. Tajlandia, Indonezja) Zbiornik 105 l Oświetlenie LED night&day 10W Sunny 12h/d nocne wg uznania F...

Wyświetlenia: 376 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

• Bucephalandra gdzie kupię?

Hej Ma ktoś namiary gdzie można kupić bucki w koszykach za ludzkie pieniądze? Tak wiem że są na allegro ale Janusze biznesu lekko odplywaja z cenami że za koszyk weave green wołają 60zl... Czy za s...

Wyświetlenia: 945 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Rośliny akwariowe z wysyłką w 24h

https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-rosliny-akwariowe-2606-1-093d0b8be7d872b6bc8e9b90c9a9f984.jpg Zapraszamy Was do skorzystania ze świezych dostaw roślin akwariowych, k...

Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 047l - Tam gdzie zachodzi słońce - makok

Witam, akwarium uruchomiłem po 3 miesiącach zbierania sprzętu dokładnie 26.02. w piątek. Zbiornik: 45x35x30h cm czyli 47,25l brutto z 8mm szkła opti white. Podłoże: CAL Black earth Woda: narazie kran ...

Wyświetlenia: 3141 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• 200l - Tylko dla ryb - Marelo78

Witajcie, jakies 3tygodnie temu postawiłem kolejne akwarium tym razem (miało byc dla ryb) a wyszło jak zawsze......qurka. Zbiornik 100x40x50 Filtr sera bioactive250 HQI70W 6500K osram Podłoze aqua su...

Wyświetlenia: 5073 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.