Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Wynik NO3 a NH3

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

09 gru 2018, 23:00 Wynik NO3 a NH3  (#1)  

Witam.Wiele się mówi o tym,że forma NO3 jako NH3 powinna być odczytywana przez test i mnożona razy dwa,krótko mówiąc jak test pokazuje 10 mg/l to tak naprawdę jest 20 mg/l.Jeśli mi azotan robią rybki czyli de fakto forma amonowa to też mam mnożyć razy dwa?Dodam,że mam test na NH3 Zoolek i mam 0mg/l.

bieniolubo23com
Zainteresowany tematem

04 lut 2019, 12:13 Re: Wynik NO3 a NH3  (#2)  

Jeżeli masz dobre testy kropelkowe to niczego nie mnóż tylko bierz za prawdę to co mówią i tyle - nie ma co kombinować.

biker84czwa
Początkujący

Miasto: Częstochowa

Powiązane tematy
  • No3 co i jak??

witam mam pytanie co daje No3 dla roslin...???Jaka ilosc ma byc w akwarium...?? i rozne informacjie na temat No3

Wyświetlenia: 741 | Odpowiedzi: 2czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.