Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Wybór elektrozaworu a tricki sprzedawców

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
ObrazekZapraszamy do przeczytania artykułu nt. elektrozaworów do CO2. Czym róznią się od siebie elektrozawory? Jak określać ich moc i przeznaczenie? Dlaczego producenci i sprzedawcy usuwają z korpusów tablice znamionowe? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w artykule...czytaj więcej.
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Aranżacja , wybór roślin proszę o pomoc

Witam , w przyszłym tygodniu planuję zakup roślin do mojego akwarium 60x30x30 . Stworzyłem ręcznie plan gdzie oraz jakie rośliny umieszczę . W akwarium będzie także korzeń. Zdjęcie akwarium z korzenie...

Wyświetlenia: 586 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Wybór tła - białe matowe vs mist

Witam, stoję przed dylematem, może ktoś z Was mi pomoże ;) Chce kupić tło do akwarium, mam na oku tło mist jakie można dostać w sklepie RA oraz białe matowe jak folia samoprzylepna. Czym różnią się mi...

Wyświetlenia: 5346 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Kamienie wybór

Hej Czy takie łupki nadadzą się do baniaczka? Czyściłem je, lałem octem i brak bąbelkowania. Zdjęcia kiepsko oddają ich kolor bo są jaśniejsze-szare i "złotych" wtrąceń aż tak nie widać. C...

Wyświetlenia: 797 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Wybór lustrzanki

Witam. Pomyślałem że będzie to najlepszy dział na zadanie tego pytania . Chciałbym zacząć przygodę z lustrzanką cyfrową i tu mam pytanie czy jest sens kupować sprzęt używany ? Czy lepiej dozbierać tro...

Wyświetlenia: 2571 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

• Korzeń i mech -wybór

Witam planuje zrobić takie drzewko i sposób mocowania mi się podoba bo wydaje się szybki sprytny i chyba znośny z uwagi na cierpliwość http://m.youtube.com/watch?feature=related&v=A8-dYcUaEe4 jedn...

Wyświetlenia: 3054 | Odpowiedzi: 41 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości

Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu