Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Wirnik do hydor 250 Professional

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Witam serdecznie czy może ktoś się orientuje czy wirniki do filtrów hydor 250 i 350 Professional sa takie same czy sa jakieś różnice? Bo nie stety właśnie w moim flitrze hydor 250 strzelił magnes na pół

Gargi21
Początkujący

Znalazłem w jednym ze sklepów. Na zdjęciu wyglądają tak samo, cena też taka sama...
Załączniki
Bez tytułu.png
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwarystyka/galeria/200l-opti-astar-75237.html
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/180l-roslinne-astar-73663.html
"... pamiętaj, że założywszy akwarium, nakładasz na siebie stały obowiązek właściwej opieki nad hodowanymi zwierzętami. A to już jest sprawa kultury i wrażliwości ..."
Pozdrawiam, Andrzej

astar
Znający temat

Dzięki serdeczne

Gargi21
Początkujący

Powiązane tematy
  • Ocena hardscape do 250 L

Witajcie jak Wam się podoba ta aranżacja, dodam iż z przodu i po bokach będzie piasek Ada la plata sand tak że myślę że będzie dobrze. Oceniajcie :D :D

Wyświetlenia: 6084 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Hardscape 250 L

Witajcie co sądzicie o tej aranżacji, na zdjęciu zaznaczyłem pasmo rotali h ra mniej więcej. :D :D

Wyświetlenia: 3259 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Restart 250

Witam Dokonuję restartu mojego baniaczka 100-50-50 ,postanowiłem jako podłoże wykorzystać ziemię ogrodową +kermazyt+torf kwaśny na to żwirek bazaltowy ,czy kermazyt mam wymieszać z ziemią i torfem czy...

Wyświetlenia: 1306 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• 250 L Mariusz Sawicki / LT na ziemi

Witam, stała się rzecz która jeszcze niedawno wydawała mi się niemożliwa :D - postanowiłem założyć zbiornik Low Tech na bazie ziemi ogrodowej. Przyczyną takiej decyzji stał się trochę śmieszny parad...

Wyświetlenia: 9372 | Odpowiedzi: 54 czytaj więcej...

• Moj pierwszy akwarium 250 l

Witam chialem wam pokazac moj pierwszy Baniak 250l Oczywiscie przyjmne wszytkie komentarze pozytywnie ,bo dopiero zaczynal ta wspaniłą przygode i prosze o rade co bym mogł jescze zmienic Zbiornik ...

Wyświetlenia: 1484 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.