Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Wirnik do hydor 250 Professional



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Witam serdecznie czy może ktoś się orientuje czy wirniki do filtrów hydor 250 i 350 Professional sa takie same czy sa jakieś różnice? Bo nie stety właśnie w moim flitrze hydor 250 strzelił magnes na pół

Avatar użytkownika
Gargi21
Poznaje temat

Posty: 60
Dołączył: 19 mar 2014, 17:22

Znalazłem w jednym ze sklepów. Na zdjęciu wyglądają tak samo, cena też taka sama...
Załączniki
Bez tytułu.png
(43.67 KiB) Pobrane 690 razy
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwarystyka/galeria/200l-opti-astar-75237.html
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/180l-roslinne-astar-73663.html
"... pamiętaj, że założywszy akwarium, nakładasz na siebie stały obowiązek właściwej opieki nad hodowanymi zwierzętami. A to już jest sprawa kultury i wrażliwości ..."
Pozdrawiam, Andrzej

Avatar użytkownika
astar
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2143
Dołączył: 27 gru 2015, 19:05

Dzięki serdeczne

Avatar użytkownika
Gargi21
Poznaje temat

Posty: 60
Dołączył: 19 mar 2014, 17:22

Jak najedziesz na zdjęcia wyświetla się na tej stronie że to fotki wirników od hydora 150. miej na uwadze. zamawiałeś ten do 350 ? bo też muszę kupić do 250ki

Runo
Początkujący

Posty: 8
Dołączył: 31 maja 2010, 10:13











Powiązane tematy
  • Akwarium 112 litrów i kubełek na 250 litrów

    Witam Posiadam akwarium 112 litrów oraz filtr kubełkowy Eheim z serii professional 4+ za 700 zł(niestety nie pamiętam dokładnego oznaczenia). Filtr ten jest dedykowany do akwarium 250 litrów. Miałem ...

    Wyświetlenia: 3905 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

  • Aquario blue professional modyfikacja elektozaworu

    Witam serdecznie Potrzebuję porady. Posiadam zestaw aquario blue professional z butlą 2kg. Niestety zauważyłem, że trzpień elektrozaworu przepuszcza gaz. https://www.aquario.pl/pl/zaworki-i-elektroz...

    Wyświetlenia: 260 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Eheim i inne - gdy terkocze wirnik ?!

    Witam Podaje przepis na naprawę wirnika (wyciszenie) w większości filtrów kubełkowych. Precyzując na przykładzie EHEIM PROFESSIONEL I Opis objawów: Filtr pracuje cicho a po jakimś czasie ...

    Wyświetlenia: 13811 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Wirnik IKOLA CLASIk 250

    Witam, chciałem się spytać forumowiczów, którzy mają lub mieli filtry Ikola Classic. Chodzi o wirnik łopatki, czy we wszystkich klasykach, (mój -250) wirniki łopatki są takie miękkie, jak by z gumy, ...

    Wyświetlenia: 361 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Hydor ETH 200 grzałka przepływowa

    Witam Zastanawiam sie nad takim wynalazkiem Hydor ETH 200 nigdy jeszcze nie miałem doczynienia z taką grzałką dlatego zadaje takie pytanie i prosze o opinie :) zastanawiam się czy ta grzała nie ogran...

    Wyświetlenia: 21030 | Odpowiedzi: 85 czytaj więcej...

  • 250l - Ostatnie podejście 250 L

    1.Akwarium 100x50x50 2.Oświetlenie 4x39W , każdą z osobno mogę świecić 3.Filtr ultramax 2000 , wkłady gąbki ceramika x2 i lawa wulkaniczna X1 4.Podłoże : Z tyłu podniesienie lawa wulkaniczną , na to ...

    Wyświetlenia: 3266 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Uszkodzony wirnik?

    Cześć, Potrzebna weryfikacja, najlepiej przez użytkowników filtrów Hydor. Padł mi Prime 10 i podejrzewam wirnik - zwracam uwagę na plastiki odłączone od magnesu. Do wymiany? Kamil

    Wyświetlenia: 913 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Uszkodzony wirnik

    Witam, kupiłem nowy filtr Eheim Ecco Pro 200, wyjąłem wirnik i zauważyłem ubytek w ferrycie, czy Waszym zdaniem jest to podstawa do reklamacji w/w części w ramach gwarancji?

    Wyświetlenia: 1416 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Zestaw CO2 Do Akwarium Aquario BLUE Professional Z BUTLĄ 2L

    witam chciałbym sie zapytać czy ktoś z was korzysta z tej butli co2 i czy ta butla ma zaworek przeciwzrotny po slyszalem ze ponoć to 3w1 ze niby ma wbudowany kolo reduktora zerkniecie jak sadzicie ?...

    Wyświetlenia: 3710 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Aquael unimax 250 prośba o opinie

    Jeśli ktoś ma unimaxa 250 to proszę o opinię. Znalazłem jeden wątek z opiniami o nim z 2009r... Chodzi mi o nową wersję poprawioną bo w tych starszych pękały uszczelki. Z góry dziękuję.

    Wyświetlenia: 4681 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Artur 1, Hiporafa i 183 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.