Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Warszawskie Targi Egzotyczne - fotorelacja

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Fotorelacja z Warszawy:
http://www.akwa-mania.mud.pl
Załączniki
two.jpg

kocan1
Stały bywalec

Miasto: Legionowo

Powiązane tematy
  • 25l - Underwater World - fotorelacja zmian 4 str.

Witam, chciałem przedstawić swoje pierwsze akwarium roślinne, które wystartowało 01.08.2009 i przechodziło wiele przemian. A z uwagi na fakt, że lubię zmiany, myślę że na tym nie koniec. Akwarium: ...

Wyświetlenia: 26272 | Odpowiedzi: 118 czytaj więcej...

• Tło zewnetrzne ze styropianu 120x40 Fotorelacja

Witam, Przedstawiam tło własnej roboty do akwarium o wym. 120x40 gr. około 6cm( zależy jak grube cięte paski) zrobione ze styropianu o gr 2cm (można i z grubszego ale wtedy paski poziome bd grubsze). ...

Wyświetlenia: 8698 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Zakładam 54l fotorelacja

Witam wszystkich na forum! Od paru tygodni organizowałem sprzęt, żeby założyć wymarzony mały baniaczek roślinny. Zakupiłem szkło opti 60x30x30 , filtr eheim aquacompact, butle co2, belkę led 24W vivag...

Wyświetlenia: 2482 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Warszawskie ZOO - akwarium roślinne

Wpadłem ostatnio do ZOO w Warszawie zobaczyć, co w trawie piszczy. Przyznam szczerze, że nowe akwarium roślinne robi wrażenie. Miałem szczęście być z samego rana, więc ludzi nie było za wiele a przy o...

Wyświetlenia: 21349 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• 21l - ADA Cube Garden Mini M - fotorelacja z zakładania

Wymiary akwarium 36 x 22 x 26 Opti White Oswielenie ADA Aquasky Nawozenie na razie brak tylko potas CO2 porzez dyfuzor UP z butli sterowany komputerem weipro Podłoze ADA aquasoil amazonia powder i pow...

Wyświetlenia: 11242 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.