Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Ultramax problem z pompką.

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

01 paź 2019, 15:24 Ultramax problem z pompką.  (#1)  

Witam. Właśnie przyszedł do mnie nowy filtr ultramax 1000. Złożyłem cały, zamontowałem na akwarium i zalałem wodą. Po podłączeniu do prądu cały czas brzęczy ale wody nie ciągnie. Pompki nie idzie w ogóle wyciągnąć. Zwrócić go czy robię coś nie tak? Nie ma żadnej instrukcji odnośnie włączania urządzenia.

Usktai
Początkujący

01 paź 2019, 20:21 Re: Ultramax problem z pompką.  (#2)  

A to czytałeś? - https://www.aquael.pl/produkty/akwarystyka/nowosci/ultramax/
Z opisu strzelam - wirnik może być przyblokowany.

Akaruz
Stały bywalec

Miasto: Kraków

01 paź 2019, 21:23 Re: Ultramax problem z pompką.  (#3)  

miałem podobnie odepnij głowice. zapnij spowrotem i pociagnij za pompkę tylko nie mocno zebyś takich zatrzasków nie wyłamał bo potem ta dzwignia bedzie ci wyjezdzać sama.mi to pomogło.

linkon1992
Początkujący

02 paź 2019, 13:20 Re: Ultramax problem z pompką.  (#4)  

Filtr chodzi. Wczoraj jeszcze udało mi się go odpalić. Jak go odpowiednio przechylę to sam wypuszcza powietrze. Odpiąłem tą głowicę, a pompka siedzi nadal. Nie da się jej poruszyć.

Usktai
Początkujący

Powiązane tematy
  • Problem z roslinami.

Cześć Akwarium posiadam już ładnych parę lat ale jakiś czas temu po otrzymaniu w prezencie kilku roślinek odnowiła się moja miłość do niego. Jest to akwa 240l typ ogólny. Z roślin niestety posiadałem...

Wyświetlenia: 223 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Problem z trawniczkiem

Mam mały problem z trawniczkiem. Trawnik kilka tygodni temu wsadzony elegancko zaczął iść w górę, przyjął się to zrobiłem pierwsza przycinkę żeby go zmusić rozrastać się na boki i zauważyłem że po prz...

Wyświetlenia: 284 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• Dziury w roślinach i problem z wzrostem

Cześć, jestem Artur. Potrzebuję wsparcia przy identyfikacji problemu. Sam już nie daję rady ustalić przyczyny lub za szybko próbuję coś zmienić. Mianowicie nie mogę poradzić sobie z toniną belem,staur...

Wyświetlenia: 298 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Problem z liśćmi anubiasa

20191030_200309.jpg Mam tak ogólnie pytanie o stan liści anubiasa.Roślina rośnie całkiem dobrze nowe liście i korzenie rosną moim zdaniem dobrze .Problem zaczyna się później liście robią się takie po...

Wyświetlenia: 754 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Problem trawnikowy

Witam Od dwóch dni mój eleocharis wygląda tak jak na zdjęciu. Czyli staje się biały. Ponadto sagittaria ma przezroczyste liście aż w końcu zamiera. Zrobiłem testy wody i wyszło tak: No3 20 K 15 Po4...

Wyświetlenia: 447 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.