Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Ultramax problem z pompką.

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

01 paź 2019, 15:24 Ultramax problem z pompką.  (#1)  

Witam. Właśnie przyszedł do mnie nowy filtr ultramax 1000. Złożyłem cały, zamontowałem na akwarium i zalałem wodą. Po podłączeniu do prądu cały czas brzęczy ale wody nie ciągnie. Pompki nie idzie w ogóle wyciągnąć. Zwrócić go czy robię coś nie tak? Nie ma żadnej instrukcji odnośnie włączania urządzenia.

Usktai
Początkujący

01 paź 2019, 20:21 Re: Ultramax problem z pompką.  (#2)  

A to czytałeś? - https://www.aquael.pl/produkty/akwarystyka/nowosci/ultramax/
Z opisu strzelam - wirnik może być przyblokowany.

Akaruz
Stały bywalec

Miasto: Kraków

01 paź 2019, 21:23 Re: Ultramax problem z pompką.  (#3)  

miałem podobnie odepnij głowice. zapnij spowrotem i pociagnij za pompkę tylko nie mocno zebyś takich zatrzasków nie wyłamał bo potem ta dzwignia bedzie ci wyjezdzać sama.mi to pomogło.

linkon1992
Początkujący

02 paź 2019, 13:20 Re: Ultramax problem z pompką.  (#4)  

Filtr chodzi. Wczoraj jeszcze udało mi się go odpalić. Jak go odpowiednio przechylę to sam wypuszcza powietrze. Odpiąłem tą głowicę, a pompka siedzi nadal. Nie da się jej poruszyć.

Usktai
Początkujący

Powiązane tematy
  • Problem z roślinami

Witam serdecznie. Bardzo Was proszę o pomoc. Z czego mogą wynikać takie naloty/przebarwienia na roślinach?? Mam to na każdej roślinie. :(

Wyświetlenia: 301 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Problem z roślinami

Witam coś dzieje się z roślinami i zabardzo niewiem gdzie jest problem prosiłbym o jakaś podpowiedź. Kostka aquael 30L Oświetlenie to aquael leddy smart 2 6w 10-11h swiecenia Podłoże aqua substrate I...

Wyświetlenia: 816 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

• Problem z utrzymaniem dobrej kondycji roslin

Witam serdecznie członków grupy . Jestem amatorem jezeli chodzi o profesjonalna akwarystyke. I potrzebował bym pomocy. Martwi mnie kolor lisci na paru roslinach. Poniżej podaje pomocne informacje. Osw...

Wyświetlenia: 997 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

• Problem z roślinami po starcie

Witam, Mam pytanie co może sie dziać z roślinami po starcie akwarium. Problem jest z p.helfieri - rozpuściła sie całkowicie, a.bonsai - zaczyna sie rozpuszczać i zaczyna mi ginąc miejscami mały Heni...

Wyświetlenia: 862 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• Problem z roślinami.

Witam. Mam problem z jedna roslina. Nie potrafie znalesć przyczyny bledniecia i dziur w lisciach. Dodatkowo posiadam pare sztuk anubiadow ktorw z niewiamomych przyczyn gubia liscie z lodygami. Kh 8 ph...

Wyświetlenia: 605 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.