Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Tetra SafeStart kontra Sera Nitrivec



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek

Wybór pomiędzy preparatami zawierającymi szczepy bakterii nitryfikacyjnych to odwieczny problem akwarystów. Jednymi z najpopularniejszych są Tetra SafeStart oraz Sera Nitrivec, które znajdziemy w każdym dobrym sklepie akwarystycznym. Zapraszamy do wzięcia udziału w pojedynku pomiędzy preparatem firmy Tetra i Sera...

Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Cladophora kontra nadmanganiam potasu

    Cześć, chciałbym przy okazji resetu pozbyć się tego dziadostwa i odkazić akwarium nadmanganianem potasu.Kupiłem saszetkę 5g i nie wiem jakiej dawki użyć. Czy ktoś już stosował coś takiego? Chciałem ro...

    Wyświetlenia: 290 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Tetra ActiveSubstrate a twardość / odczyn wody

    Czy podłoże Tetra ActiveSubstrate może zmieniać twardość i odczyn wody? W moim „świeżym” akwarium 54l zastosowałem ten substrat jako samodzielne podłoże. Akwarium wypełniłem wodą RO . Po kilku dn...

    Wyświetlenia: 225 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Ankieta: Sera Siporax VS Seachem Matrix

    Kto z Was używa jednego lub drugiego wkładu biologicznego wymienionego w temacie?

    Wyświetlenia: 4046 | Odpowiedzi: 22 czytaj więcej...

  • Karmnik automatyczny Tetra myFeeder

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-myfeed-2-d14b2aa2de9ff7881108785ac9c7a586.jpg Unikalna technologia potrójnej ochrony pozwala na optymalne zachowanie jakości pokarmu,...

    Wyświetlenia: 6031 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • Filtr przepływowy SERA

    Dziś dodaliśmy do oferty, zapewne bardziej trwały od sunsuna, może komuś się przyda. sera-prefix.png Filtr przepływowy (prefiltr) zwiększający pojemność filtracji o 1.6l. Umożliwia zwiększeni...

    Wyświetlenia: 4345 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Wybór filtra dylematy Tetra ex700+ vs Fluval 207

    Cześć potrzebuje pomocy. Mam akwarium 60 litrów ib postanowiłem przejść na kubelek. Wstępnie postawiłem na Tyle ex 700 plus i taki zamówiłem i stoi i się kurzy. W międzyczasie część osób poleciła mi F...

    Wyświetlenia: 3389 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Czyszczenie filtra SERA UVC Xtreme 800

    Dzień dobry w Nowym Roku! Mam do Was pytanie odnośnie do czyszczenia filtra kubełkowego SERA lub innego w podobnej konstrukcji. Filtra działa jakieś 1,5 roku. Był czyszczony jakieś 3 razy. Obecnie je...

    Wyświetlenia: 2746 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Cesarska tetra czarna - Nematobrycon palmeri

    tetra-czarna-cesarska.jpeg Pochodzenie: Ameryka Południowa (Kolumbia). Środowisko: W naturze zamieszkuje rzeki i strumienie. Akwarium powinno być zacienione, bogato obsadzone... Czytaj więcej » ...

    Wyświetlenia: 868 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Nowa seria filtrów Tetra EX już dostępna

    nowe-wersje-ex.jpg Tetra wprowadziła nowe wersje swoich filtrów zewnętrznych z serii EX. Poprawiono m. in. przepływu wody oraz system otwierania filtra... Czytaj więcej » Zobacz wideo: htt...

    Wyświetlenia: 8268 | Odpowiedzi: 28 czytaj więcej...

  • Filtr Sera UVC-Xtreme 800 wymiana wirnika/zaworu/naprawa

    Dzień dobry. Czy ktoś z forumowiczów posiada filtr sera Uvc xtreme 800 lub 1200? Przy czyszczeniu filtra uszkodził się wirnik, a w zasadzie odpiął się pierścień zabezpieczający jego oś. Czy ktoś miał...

    Wyświetlenia: 598 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 455 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.