Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Tester basenowy Ph i chloru



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



27 cze 2019, 12:01 Tester basenowy Ph i chloru  (#1)  

Czy taki tester:

https://allegro.pl/oferta/tester-wody-m ... 8021053666

używał ktoś w akwarystyce? Ja zamierzam akurat zakupić do basenu, ale zbiorniki roślinne też mam i mam pytanie czy poziom ph w akwariach dobrze mierzy? Trzeba też te elektrody w czymś moczyż podczas nieużywania? Jak z dokładnością?

qqrq
Zainteresowany tematem

Posty: 274
Dołączył: 27 mar 2014, 13:00

Identyczny tester widziałem wczoraj w markecie Mrówka za 49.99 w dziale z basenami.

akwaAmator
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2354
Dołączył: 03 cze 2016, 15:54











Powiązane tematy
  • Pomiar PH - pytanie o tester pH

    Czy ktoś używa urządzania do pomiaru PH wody akwariowej Proszę o opinie.

    Wyświetlenia: 5535 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

  • Ciekawy tester wody za niską cenę - 7 parametrowy

    Cześć, Znalazłem wczoraj taki ciekawy mierniki parametrów coś ciekawego na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/spektrofotometr-aqua-czyli-jak-szybko-zbada...

    Wyświetlenia: 5200 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • HANNA combo tester HI98129

    https://www.youtube.com/watch?v=2REdfdxT6j4 Filmik o urządzeniu przesłanym do testów przez firmę Hanna Instruments.

    Wyświetlenia: 719 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Elektroniczny tester wody Exact IDIP 570

    Witam, Czy ktoś z Was miał do czynienia z testerem IDIP570? https://sensafe.com/exact-idip-570-freshwater-aquarium-kit/ Zestaw wygląda na prawdę nieźle. Możliwość wykonywania 25 testów. Pozdrawi...

    Wyświetlenia: 1722 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Wykorzystanie filtru narurowego do usunięcia chloru z wody

    co sądzicie o takim pomyśle, czy wykorzystanie filtru narurowego z wkładem węglowym podczas cotygodniowej podmiany pozwoli na pozbycie się chloru z wody? I drugie pytanko czy taki filtr może być uż...

    Wyświetlenia: 533 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Uzycie chloru przy czyszczeniu filtra.

    Pewnie uslysze wiele glosow sprzeciwu, ale i tak opowiem o moim doswiadczeniu. Kilka dni temu czyscilem filtry kubelkowe w moich akwariach. Najwiekszy problem stanowia zawsze maty filtracyjne. Z bialy...

    Wyświetlenia: 582 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • tester na co2

    Witam wszystkich!Mam pytanko byłem ostatnio w sklepie i było tam akwarium (wystawa) było ono nawożone co2 i na powierzchni wody do akwarium był taki kwadracik (ok.1cm kwadratowy),ponoć można dzięki te...

    Wyświetlenia: 928 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Tester ph Tropical

    Witam interesuje mnie czy może ktoś z was używał testera ph firmy Tropical nio i jakie ma doświadczenia z tym testerem.Zakres działania 4,5-9 ph szczerze mówiąc to głównie przykuła moja uwage cena bo ...

    Wyświetlenia: 749 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Elektroniczny tester PH

    Nie dawno spotkałem się na forum (a może i nie) z elektronicznym testerem PH. Nie wiem czy nie był to post typu: "narzędzia Takashiego Amano" czy coś w tym rodzaju. Nie orientujecie się móże jaka jest...

    Wyświetlenia: 2786 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • KOmbajn wskaźnikowy- tester??!!

    Czy już ktoś wymyślił jakiś elektroniczny :?: tester wielkości fizycznych niezbędnych akwaryście :?: :!: Jak czytam to forum, to bez całej półki testów i pracowitego zakraplania nie da sie uzyska...

    Wyświetlenia: 2302 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kondraath i 484 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.