Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Test Zoolek K - recenzja testu na potas

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Nadeszła pora na sprawdzenie przydatnści kolejnego testu, tym razem tego, który wzbudza bodaj największe kontrowersje, czyli ZOOLEK K (test na potas)...

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Test firmy Zoolek - przekłamywanie wyników

Kupiłem dzisiaj test na poziom azotanów po dwukrotnym zmierzeniu wychodzi mi 80mg na litr myślę sobie nie jest dobrze , zbadałem kranówę ze studni wychodzi podobnie myślę sobie test do kosza , wziąłem...

Wyświetlenia: 1630 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• 15,6l - Test podłoża + oświetlenia - kozaczy

Witam po pewnym czasie nieobecności i z góry przepraszam za jakość zdjęć ,dzisiaj chciałbym wam pokazać moją pierwszą kostkę o wymiarach 25/25/25 ze szkła OPTi. Jest to trzecia odsłona tego zbiorn...

Wyświetlenia: 535 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Krewetkarium - LED DIY LT - TEST

Zbiornik 20l wygrzebany z piwnicy start-dzisiaj woda z dojrzałego zbiornika Oświetlenie DIY powerled COB 3x 1,5 W 7000k Filtracja Kaskada aqua-szut CO2 będzie bimber Podłoże ziemia i drobny żwir...

Wyświetlenia: 2918 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Test Antialgae karel rataj

Unikalny test co sądzicie na jego temat?? moja krótka lecz treściwa opinia http://akwarium-mojapasja.blogspot.com/2012/07/test-antialgae-karel-rataj.html

Wyświetlenia: 616 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• brązowe liście - potas i żelazo uzupelnione

Mam problem z moją roślina. Kupiłem ją 2 miesiące temu i rozsadziłem. Na pocxątku nie miałem z nia problemu. Po czasie zaczeły sie psuć jej liścietzn. robiły się dziurawe i brązowe wieć uzupełniłem po...

Wyświetlenia: 896 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.