Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Szukam sklepu akwarystycznego w Berlinie



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Jade w przyszla niedziele do Berlina. Czy zna ktos tam duzy i ciekawy sklep akwarystyczny? Bede mial duzo czasu wiec chcialby go odwiedzic.
Obrazek

Avatar użytkownika
cHris dm
Zainteresowany tematem

Posty: 252
Dołączył: 01 wrz 2007, 23:38
Miasto: Dundalk

02 paź 2008, 13:27   (#2)  

http://www.aquarienmeyer.de/
zresztą zobacz ten wątek
http://tooold.superhost.pl/akwarium/berlin/berlin.html troche stary, ale co tam
Ale w niedziele raczej Meyer nieczynnny, ja planuje jechac w sobote jak mi napiszą pozytywnie czy mają ciekawe odmiany szmaragdowego
pozdrawiam
Marek

marusia
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 05 lis 2004, 18:23
Miasto: Gryfino

02 paź 2008, 14:35   (#3)  

Dzieki. |Bede w |Berlinie niedziela i poniedzialek wiec po uciechach z DM bedzie uciecha z rybami ;)

Edit:
Dziekuje jeszcze raz za adresy. Zdazylem tylko odwiedzic sklep Meyera. Straszna dzielnica turecka ;) Duzy sklep. Polki nie uginaly sie pod towarem ale bylo wszystko co potrzeba. Produkty Sery, Eheima, JBL i innych. Czesci zapasowe od reki, tla, swietlowki, kable grzejne zestawy co2 itd itd. Nie zauwazylem w sprzedazy akwariow Opti White. Mieli tylko firmowki float z wzmocnieniami co od razu przekreslalo je w moich oczach ;) Spodobaly mi sie dwa akwaria z ekspozycji stalej. Jedno duze z paletkami i jeden zestaw dwoch polaczonych ze soba akwariow gdzie mieszkaly skalary. Nie chcialbym miec czegos takiego w domu ale w sumie interesujace. Reszta taka sobie. Pozniej poszedlem do sali z rybami i roslinam. W akwariach roslinnych przewazaly koszyki z zieleninka do holendrow. Zabienice, crypcie i nurzance. Do akwariow naturalnych nie bylo wyboru. Podobalo mi sie u nich ze rybki do sprzedazy mieli male. Nie to co u mnie w miescie - rekiny. Duzy wybor krewetek i rakow. Ciekawostka bylo stoisko z ekspresem do kawy gdzie mozna bylo usiasc i wypic w milym otoczeniu kubek goracej kawy.
Co mnie zdziwilo w sklepie. Zawsze niemcy kojarzyli mi sie z czystoscia. W akwariach ekspozycyjnych dosc duzo glonow i obumarlych lisci. Kiedys sie przejmowalem ze jakis glonek mi wyskoczyl a tu prosze. Sporo tego mieli ;) Nie za czysto rowniez mieli w zbiornikach z roslinami do sprzedazy. W sumie sklep ciekawy i nie ma co sie przyczepic ale nie bylo to ah i eh jak to sobie wyobrazalem.
Za to pod mega wrazeniem jestem po wizycie w berlinskim zoo i tamtejszym akwarium. Bomba! Jezeli ktos bedzie mial okazje byc w berlinie goraco polecam. Mam sporo fotek ale nie wiem gdzie je zamiescic. Na forum za duzo a nie mam jeszcze swojej strony. Jezeli ktos chce udostepnic swoja prosze na pm.
Obrazek

Avatar użytkownika
cHris dm
Zainteresowany tematem

Posty: 252
Dołączył: 01 wrz 2007, 23:38
Miasto: Dundalk











Powiązane tematy
  • Szukam Vallisnerii

    Posiadam obecnie w swoim akwarium Vallisneria spiralis, która jest bardzo ładną rośliną, ma jednak wadę, taką że rośnie zbyt długa. U mnie dorasta nawet do 120cm, natomiast w opisie na stronie RA jest...

    Wyświetlenia: 1957 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Kapsułki Brown Algae Killer ze sklepu RA

    https://sklep.roslinyakwariowe.pl/brown-algae-killer-kapsulka-zwalcza-brazowe-glony-brunatnice-p-40930.html Korzystał ktoś? Nic w necie o nich nie słychać, dostępne w sklepie RA

    Wyświetlenia: 3056 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Zaworek - histora ze sklepu

    Byłem oto świadkiem następującej scenki: Klient pyta w sklepie o zaworek, który jest sprzedawany jako przeznaczony do CO2. Sprzedawca odpowiada: nie, nie, do napowietrzania owszem, ale do CO2 się nie ...

    Wyświetlenia: 2340 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Szukam kaskady do krewetkarium 30 litrowego

    Hej, szukam kaskady do krewetkarium 30 litrowego. Mam nieużywanego Pat Mini, ale chcę wsadzić trochę fajnej bioceramiki. Dlatego kaskada. No i zaoszczędzę trochę miejsca. Przejrzałem filtry i jak na ...

    Wyświetlenia: 2623 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Fotka ze sklepu AquaForest

    93813667_3175469309139379_7971019891861880832_o.jpg Postanowiłem wkleić Wam to zdjęcia ponieważ bardzo spodobał mi się aranż tego zbiorniczka. Nature aquarium w starym dobrym stylu, ale jak pewnie ...

    Wyświetlenia: 2787 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • Ukraina - szukam kolegów

    Хочу знайти друзів , котрих цікавлять ВИКЛЮЧНО - РОСЛИНИ ДИКАРІ і на перед ДЯКУЮ ! )

    Wyświetlenia: 1628 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Szukam e27 do klosza podwieszanego nad akwarium

    Witam. Znacie może jakieś ciekawe aspekty żarówek led z gwintem e27 np r80 z soczewką, radiatorem , wentylatorkiem itp do akwarium? Czyli taką z diodami zmiksowane czerwone, niebieskie i białe tworząc...

    Wyświetlenia: 2534 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Gruźlica u bojownika. Szukam LEKÓW!

    Zaczęło się od wytrzeszczonych oczu, następnie doszło do tego wychudzenie górnej połowy ciała, łuski nie odstają, brak zmiany koloru ciała - niestety wszystko wskazuje na gruźlicę, a nie posocznicę. B...

    Wyświetlenia: 1164 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Pilotażowy projekt sklepu RA

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat2230-nowo-10-0818news-55e306e7731eed33f6419045bde34e19.jpg Pilotażowo wdrażamy usługę dostawy paczek z roślinami na sobotę, abyście m...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Aquavitro - nowa marka w ofercie sklepu

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat2230-aquavitro-2d7370c87fdf205274dca90b2217dbc5.jpg Miło nam poinformować iż do oferty sklepu RA dołączyły produkty marki Aquavitro. ...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 239 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.