Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Szukam akwarystów z mojej okolicy

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Jak w temacie szukam ludzi na tym forum z okolic Konina. Możliwość wymiany doświadczeń i ew pomoc

roman1889
Poznaje temat

Jestem z Kalisza, to trochę dalej ale na pewno bliżej niż do Wa-wy:)

walaxb01
Poznaje temat

Ja mieszkam w Holandii, wiec daleko, ale jak by ktos chcial na piwo sie umowic zawsze chetnie

Kenny1337
Początkujący

Ja pochodzę z Konina, ale mieszkam w Poznaniu.

dust
Aktywny użytkownik

Miasto: Konin/Poznań

Ja mieszkam w Koninie Panie kolego ;-)

Przemo19831
Początkujący

Dzięki koledzy za odzew. Myślałem, że na forum RA jest nas trochę więcej.

roman1889
Poznaje temat

Powiązane tematy
  • 128 l szukam pomysłu na aranżacje

Poszukuję pomysłu na aranżację 128l o wym. 80x40x40H. Myślałem o formowaniu dna w połączeniu ze skałami. W związku z tym poszukuję INSPIRACJI w postaci zdjęcia z pomysłem, który jest REALNY do wykonan...

Wyświetlenia: 1038 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Szukam roślinki do akwarium 60l

Witam, szukam roślinki na trzeci plan, w lewy róg akwarium o wym. 60x30x30 o niezbyt dobrym oświetleniu 1x15w. 6500k (ale może jeszcze w tym miesiącu dołożę) coś jak Ludwigia Repens, jakieś typy? z gó...

Wyświetlenia: 270 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Akwarium w scianie - mojej budowy :)

Witam wszystkich czytelników. Chciał bym się podzielić moim projektem i wykonaniem akwarium mieszczącego się w scianie. Na początku nie wiedziałem dokładnie jak czegoś takiego dokonać, a chodziło ...

Wyświetlenia: 2247 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

• Szukam niedużej rośliny

Witam serdecznie. Przeglądając to forum i sklep internetowy nie potrafię znaleźć interesującej mnie rośliny. Poszukuję roślinki, która nie rośnie wyżej niż 5-8cm, może mieć choć nie musi spore potrzeb...

Wyświetlenia: 1037 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

• Kaczok (wg mojej żony)

Co mogę jeszcze dosadzić by dopełnić całości, i akwarium nabrało charakteru. To jest pierwszy miesiąc po restarcie, roślinki bąbelkóją oświetlenie 150W 5600K, CO2 około 2/3 bąbelków na sekundę, naw...

Wyświetlenia: 736 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.