Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Szkło opti-white



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



08 gru 2006, 21:57 Szkło opti-white  (#1)  

Witam
Czy zbiornik z szyb 6 mm. opłaca się wykonywać ze szkła opti-white,jest widoczna różnica w wyglądzie przy takiej grubości ?
Jakie jest Wasze zdanie na temat tego rodzaju szkła?

pozdrawiam :)

Archi
Początkujący

Posty: 12
Dołączył: 23 kwi 2006, 08:18

11 gru 2006, 14:37   (#2)  

Oczywiście że sie opłaca. Jak na razie nie ma nic lepszego od Pilkingtona. Problem polega raczej na czyms innym. Jeśli szklarz mający dostęp do tego szkła zrobi Ci na zamówienie to ok. Jeśli natomiast chcesz poprzez jakąś firme to na zamówienie goście kleją duże zbiorniki z szyby 10mm.

Gość


17 gru 2006, 23:31   (#3)  

ja mam zbiornik 375 l i mam z szyby 10 mm float i ładnie sie prezetuje

BLANTNH
Początkujący

Posty: 29
Dołączył: 05 cze 2005, 08:30
Miasto: Kraków Nowa Huta











Powiązane tematy
  • Zmiana z sinkor WRB 25w na chichiros 39w white 6500K

    Witam Posiadam 112 litrowe roślinne akwarium z prostymi w hodowli roślinami jak m.in. lotosy, cryptokoryny, nurzańce, anubiasy. Sporo ich mam. Doczekałem się tego mając światełko w akwarium Sinkora W...

    Wyświetlenia: 659 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Aquael OPTI SET - pytania

    Ktoś widział na żywo zestaw Aquael Opti Set wraz z szafką ? Najbardziej interesuję mnie wersja WHITE. 1. Jak się wizualnie prezentuję 2. Jakość wykonania 3. Czy standardowe światło pozwoli na prowadz...

    Wyświetlenia: 21816 | Odpowiedzi: 43 czytaj więcej...

  • Micranthemum tweedei Monte Carlo Pearl White

    https://www.youtube.com/watch?v=JLE7I8sGZew ADA wprowadziła na rynek Micranthemum tweediei Pearl white - jasnolistną odmianę Monte Carlo. Ciężko powiedzieć czy etiolacja utrzymuje się przez dłużc...

    Wyświetlenia: 787 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael Opti Set

    Witam, mam kilka pytań co do tego zestawu. 1. Czy pokrywę da się zdjąć? Czy jest wklejona lub zamontowana na stałe? 2. Czy po zamówieniu szafka była w częściach czy złożona? 3. Czy pod pokrywę da się...

    Wyświetlenia: 894 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • 072l - Full opti glass - djbovorta

    Witam. Po kilkuletniej nieobecności wśród aktywnych akwarystów, nadszedł czas na portów. No i mam 72L : Szkło całość opti robione na zamówienie Szafka biała wzmacniana robiona na zamówienie Oświet...

    Wyświetlenia: 3645 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Powrót do akwarystyki opti 96l 60x40x40

    Witam kolegów akwarystów i Administracje RA po 12 letniej nie obecność wracam do Akwarystyki i mam parę pytań odnośnie nowego sprzętu. I tak najpierw zacznę posiadam akwarium opti white 60x40x40 ...

    Wyświetlenia: 4966 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • Nowe zestawy akwariowe Opti z giętego szkła w ofercie Aquael

    male-280322.png OptiBent Set to kompletne, bogato wyposażone zestawy akwarystyczne z filtracją, grzałką oraz oświetleniem. Są gotowe do zakupienia w wersji... Zobacz więcej: https://www.roslinyakw...

    Wyświetlenia: 2413 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Szkło 100x45x35, potrzebna porada.

    Cześć, chciałbym wrócić po kilku latach do akwarystyki, tym razem na bardziej poważnie. Stoję przed wyborem kształtu akwarium na zamówienie. Z racji konfiguracji biurka i mebli akwarium nie może być ...

    Wyświetlenia: 3043 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Syngonanthus white stripes

    Cześć, Jakiś czas temu wpadła mi w oko taka roślina. U nas jeszcze jej nie spotkałam, ale zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Sądzicie, że faktycznie jest opcja żeby aż tak ją wybarwić do białego? Czy ...

    Wyświetlenia: 3996 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Ludwigia white

    Witam, załączam zdjęcia swojej ludwigi która ostatnio ale widzę że i nesa gold zaczyna zarasta glonem. Szukam przyczyny problemu. NO3 na 5 trzymam tutaj wyjątkowo wypadło trochę slabej.

    Wyświetlenia: 1403 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 570 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.