Pokarmy Tetra Fresh Delica
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Szafka pod akwarium 160l.

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.

13 sty 2018, 15:29 Szafka pod akwarium 160l.  (#1)  

Witam. Mam pytanie odnośnie szafki pod akwarium 160l czy wytrzyma?. Plecy szafki wzmocniłem płytą 18mm przykręcone na konfirmaty. Pod ścianki pionowe dałem nóżki regulowane Wurth o wytrzymałości 380kg (krzywa podłoga :( ).
Czy muszę dać dodatkowy blat czy na ten litraż wystarczy ten co jest?(Wolałbym zostawic tak jak jest teraz)
Wymiary szafki 120x45 a akwarium 100x40x40.
Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
Załączniki
20180113_135930.jpg
20180113_135815.jpg
20180113_135751.jpg
20180113_135729.jpg

marcink79
Początkujący

Bez problemu, spokojnie utrzyma.

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

Śmiało stawiaj, wytrzyma więcej niż 160l
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwarystyka/galeria/200l-opti-astar-75237.html
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/180l-roslinne-astar-73663.html
"... pamiętaj, że założywszy akwarium, nakładasz na siebie stały obowiązek właściwej opieki nad hodowanymi zwierzętami. A to już jest sprawa kultury i wrażliwości ..."
Pozdrawiam, Andrzej

astar
Znający temat

Dzieki za odpowiedź

marcink79
Początkujący

Spokojnie da rade, widzę, że dodatkowo komoda wzmocniona jest płytą z tyłu, wiec bez obaw.

Slay128
Początkujący

Wszystko zależy jaka ta komoda jest tzn z jakiego "paździerza" - tu mam wątpliwości. Kiedyś do 100 wyspawałem z kątownika, obiłem płytą meblową. Ścianki pionowe były w odległości około 70cm od siebie i blat meblowy 35mm się trochę wygiął. Na początku sprawdzaj co się dzieje i nic się nie poddaje. Teraz co prawda mam 450 z szafką - kupiłem używany komplet. Tyle że płyta 2 razy cięższa od zwykłej meblowej.
A bo to wiesz jak nie wiesz

zbirr
Poznaje temat

Miasto: LBN

Zajmowalem sie meblami 5 lat. Sam tez szafke sobie robilem. Moim zdaniem wytrzyma. Natomiast napewno spuchnie jesli gdzies tam chlapniesz. Pomysl dobry. Odkrec i daj na okleinowanie zeby zabezpieczyć gorna i boczne krawedzie. Bedzie git. Pozdrawiam

Paciaciak
Początkujący

Powiązane tematy
  • [News] Studio Aranżacji Akwarium

https://www.youtube.com/watch?v=4GYOt4vbuFA Indywidualna aranżacja na wymiar Twojego akwarium wykonana przez zawodowych aranżatorów - otrzymujesz dokładnie te same kamienie i korzenie, które są pre...

Wyświetlenia: 6891 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

• Bonsai Wood - korzenie na drzewko w akwarium

bonsai3.jpg Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty korzeni do akwarium. Nowością są korzenie BONSAI Wood, które pozwalają na stworzenie efektu drzewka w akwarium. Korzenie można zakupić na szt...

Wyświetlenia: 1259 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Oferta w sklepie Akwarium Opti White różnica?

Witam Zauważyłem że do oferty trafiły akwaria Nattec OptiWhite. Proszę mi powiedzieć jaka jest różnica między waszą produkcją a Nattec bo cenowo jest ogromna. To nie trochę strzał w kolano ?...

Wyświetlenia: 715 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Aranżacje akwarium

ranking.jpg Miło mi poinformować iż otrzymaliśmy ciekawą propozycję współpracy ze strony aquadesignerów, którzy od wielu miesięcy są na pierwszym miejscu naszego forumowego rankingu akwariów. Więc...

Wyświetlenia: 459 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• Korzenie do akwarium

korzenie-mangrowiec.jpg Oferta naszych korzeni powiększyła się, zapraszam: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/korzenie-kamienie-ozdoby/korzenie-akwarium-c-23_650.html?only_recommended=0&only_bun...

Wyświetlenia: 331 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Jarek_123 i 36 gości