Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Szafka na zamówienie

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

24 lut 2014, 10:46 Szafka na zamówienie  (#1)  

Szanowni Forumowicze.
Proszę o radę, zastanawiam się nad szafka tego typu:
http://sklep.roslinyakwariowe.pl/akwari ... 13057.html
I teraz pytanie bo jakoś nie jestem przekonany co do stabilności, czy ta szafka ma jakieś wzmocnienia czy to tylko sama płyta?
Pytam bo chciałbym taka szafke zamówić lecz akwarium będzie ważyło przy wymiarach 110x60x60 ponad 400kg i nie chciałbym się zdziwić. ( oczywiście szafka też będzie na wymiar 110x60x...)
Kto ewentualnie ma taka i jakie wrażenia ?

Taumini
Początkujący

Miasto: Tarnobrzeg

24 lut 2014, 14:43 Re: Szafka na zamówienie  (#2)  

Myśle, że nie ma powodu do strachu. Wykonana jak większość z płyty HDF 18 mm, już nie pamiętam czy ma wzmocnienia ale spokojnie można na niej postawić akwarium... przecież po to jest :)

MrLabify
Zainteresowany tematem

Miasto: Kraków

24 lut 2014, 19:18 Re: Szafka na zamówienie  (#3)  

Szafki budowane sa w auto cad i sa wyliczane pod ciezar jaki bedzie ustawiony na niej.Dzialavto bez wzmocnien gdyz wszystki pionowe przedzialy to nie innaczej jak kolumny ktore odprowadzaja sily i odprowadzaja je na dol.Wiec nie masz co sie bac przy takich gabarytach:-) jezeli poruszyl bys sprawe akwa 250x60x60 minimalnie wtedy trzeba poruszyc sprawe o specjalne szafki lub fundament ktory zostanie wylany.No coz , zamawiaj!

Filipesku
Stały bywalec

Miasto: Gdansk

Powiązane tematy
  • Jaka szafka do TEGO akwarium? Pomysly ciekawe rozwiazania

Witam poniewaz stalem sie szczesliwym posiadaczem tego zbiorniczka (prezent urodzinowy od narzeczonej :D )wiec powoli chce go postawic na nogi i to doslownie :D Mianowicie jak widac na foto s...

Wyświetlenia: 9659 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...

• Czy ta szafka utrzyma akwarium ?

Witam. Obecnie jestem na etapie zmiany akwarium i przeniesienia się na akwarium 120 (długości) 50 (wysokości) 40 (szerokości) jednym słowem 240L i przyznam, że mam pewne obawy odnośnie szafki na któ...

Wyświetlenia: 1076 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Roślinna szafka HQI

Jakiś tydzień temu postanowiłem przerobić szafkę z półkami (szerokość 56cm) na cos innego korzystając z wolnej oprawy HQI. Po wyjęciu wszystkich pólek w górnej półce wywierciłem dziurę pod oprawe HQI,...

Wyświetlenia: 4464 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 126l - szafka, pokrywa, filtry, dyfuzor DJY nowe foty

akwarium : 80x35x45 126l oswietlenie : 2 x 18W aquarelle+ 2x18W 965 podloze : kabel grzejny 15w, glina, aquagrunt,torf,zwir kwarcowy 1mm - 10cm z tylu, 4 z przodu ogrzewanie: brak nawozenie : pmdd (ht...

Wyświetlenia: 9700 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

Rośliny

Ładowanie...

Zwierzęta

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: kondi000000, warrendreyfus i 192 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.