Jeste艣 tutaj: Serwis Forum Og贸lne Forum og贸lne i nowo艣ci

Szafka aludekor 60

Aktualno艣ci akwarystyczne oraz posty nie pasuj膮ce do innych dzia艂贸w. + nowy temat

12 sie 2020, 20:53 Szafka aludekor 60  (#1)  

Witajcie.
Mam problem ze wspomnian膮 szafk膮, albo ze sob膮 馃槑 Dzisiaj chcia艂em j膮 wypoziomowa膰 i niby trzyma pion i poziom,ale lekko buja si臋 prz贸d ty艂. Szczeg贸lnie to wida膰 przy otwieraniu drzwiczek. I teraz pytanie: czy te szafki tak maj膮, czy ja co艣 robi臋 藕le. A mo偶e pod n贸偶ki z przodu spr贸bowa膰 pod艂o偶y膰 filcowe podk艂adki?

nuendo
Pocz膮tkuj膮cy

Do艂膮czy艂: 10 lis 2015, 20:02
Miasto: Wroc艂aw

Powi膮zane tematy
  • Jaka szafka do TEGO akwarium? Pomysly ciekawe rozwiazania

Witam poniewaz stalem sie szczesliwym posiadaczem tego zbiorniczka (prezent urodzinowy od narzeczonej :D )wiec powoli chce go postawic na nogi i to doslownie :D Mianowicie jak widac na foto s...

Wy艣wietlenia: 8586 | Odpowiedzi: 35 czytaj wi臋cej...

• Czy ta szafka utrzyma akwarium ?

Witam. Obecnie jestem na etapie zmiany akwarium i przeniesienia si臋 na akwarium 120 (d艂ugo艣ci) 50 (wysoko艣ci) 40 (szeroko艣ci) jednym s艂owem 240L i przyznam, 偶e mam pewne obawy odno艣nie szafki na kt贸...

Wy艣wietlenia: 926 | Odpowiedzi: 2 czytaj wi臋cej...

• Ro艣linna szafka HQI

Jaki艣 tydzie艅 temu postanowi艂em przerobi膰 szafk臋 z p贸艂kami (szeroko艣膰 56cm) na cos innego korzystaj膮c z wolnej oprawy HQI. Po wyj臋ciu wszystkich p贸lek w g贸rnej p贸艂ce wywierci艂em dziur臋 pod oprawe HQI,...

Wy艣wietlenia: 4241 | Odpowiedzi: 4 czytaj wi臋cej...

• 126l - szafka, pokrywa, filtry, dyfuzor DJY nowe foty

akwarium : 80x35x45 126l oswietlenie : 2 x 18W aquarelle+ 2x18W 965 podloze : kabel grzejny 15w, glina, aquagrunt,torf,zwir kwarcowy 1mm - 10cm z tylu, 4 z przodu ogrzewanie: brak nawozenie : pmdd (ht...

Wy艣wietlenia: 8901 | Odpowiedzi: 16 czytaj wi臋cej...

Recenzje

艁adowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produkt贸w dost臋pnych wysy艂kowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowi膮zuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.