Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Świetlówki Diversa

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

10 lip 2014, 16:25 Świetlówki Diversa  (#1)  

Obrazek

Świetlówki Diversa zagościły w ofecie sklepu. Modele przeznaczone do akwarium słodkowodnego (Plant i Natural) stanowią ciekawą alternatywę dla produktów sygnowanych zachodnimi markami...

Czytaj więcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Mata Diversa z polietylenu

Witam Czy owa mata nadaje sie jako podklad pod aranzacje w akwarium? No lawa wulkaniczna Chodzi o taka mate ciemna jak pod akwarium sie stosuje Jest ona obojetna dla akwarium? Nie rozklada sie? Dz...

Wyświetlenia: 518 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

• 25l - set diversa - theszakal

Oto moje pierwsze założone aqua, ale przedstwiam je jako drugie :) Baniaczek 25-litrowy marki diversa. Oświetlenie dedykowana lampka diversa plus doklejone 3 diody High Power Led 1W i DIY odbłyśnik (...

Wyświetlenia: 970 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Aranżacja akwarium z firmy Diversa

Witam To jest mój pierwszy post, zupełnie nie mam doświadczenia w prowadzeniu akwarium, ale chciałbym założyć zbiornik o wyglądzie podobnym do tego z filmu Diversa reklamującego oświetlenie led inten...

Wyświetlenia: 664 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• świetlówki czy HQI?

Witam Mam problmem z doborem światła do mojego paludarium,a dokładniej do części wodnej.Wymiary samego akwa 100x45x40 (dl,szer,wys)z nadbudówką bedzie to 100x45x100 moze 110.światło bedzie około 7...

Wyświetlenia: 1121 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Świetlówki - ich barwa, widmo i wygląd w akwarium.

Usuwam.

Wyświetlenia: 13670 | Odpowiedzi: 83 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.