Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Substraty podżwirowe



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



29 mar 2012, 14:34 Substraty podżwirowe   (#1)  

Obrazek
Świeża dostawa podłoży podżwirowych: Tetra Complete Substrate, JBL Aquabasis Plus i Tropica Aqua Care Plant Substrate...

Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Wyławianie ryb z akwarium a podłoża aktywne i substraty

    Witam Przepraszam z góry za niską może atrakcyjność tego wątku ale od kiedy mam podłoże aktywne Controsoil to mam problem jak próbuje wyłowić ryby z akwarium. No po prostu robi się demolka totalna. J...

    Wyświetlenia: 480 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Czy można mieszać dwa różne substraty

    Za parę tyg będę miał nowy zbiornik do odbioru więc potrzebny będzie substrat. Jako że w szafie gdzieś mam 9l dark soil cała torbe. Ale potrzebuje co najmniej 18l i nigdzie nie mogę znalesc dark soil ...

    Wyświetlenia: 3998 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Podłoże podżwirowe Natural Substrate firmy AF

    Cześć! Czy to podłoże ktoś testował? Zrobione na bazie gliny i torfu wzbogacone o mikroelementy. Zawiera węgiel, żelazo, fosfor i wapń. Ciekawi mnie, jak rozpocząć nawożenie min. azotem tego podłoża, ...

    Wyświetlenia: 1533 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Substraty pod aktywne podłoże

    Serwus.Chciałem Was zapytać o doświadczenia z podsypkami pod aktywne podłoża.Swego czasu zastosowałem Power Sand Ada pod pierwszą wersją Amazonii,na czym prowadziłem zbiornik przez prawie 4 lata,no al...

    Wyświetlenia: 986 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Ogrzewanie podżwirowe (ogrzewanie denne)

    Witam. Czy warto inwestować i zakładać ogrzewanie pod żwirowe? Jakie są plusy i minusy takiego systemu? Mam zamiar założyć takie o mocy 10W w zbiorniku 40l. z podłożem ADA Amazonia. Warto?

    Wyświetlenia: 462 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Substraty do krewetkarium

    Witam, nie wiem jakie "chemikalia" dobrać do krewetkarium, jeśli w ogóle są jakiekolwiek potrzebne. Miałem robić krewetkarium z CO2, ale wyszło na to,że nie mam odpowiednio dużo miejsca w po...

    Wyświetlenia: 6898 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Podłoża i substraty - aktualizacja do rankingu

    Witam, Wszystcy piszą tylko o Pro Soil,JBL Manado, Tropic, Aqua Art, Rataj czy ADA Amazonia :mrgreen: A ja mam pytanie jak się mają inne podłoża do tych? Podłoża i substraty firmy np. AZOO Plant G...

    Wyświetlenia: 4436 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • 240l Tusi = ziemia + substraty : Volcanit + AquaSubstraty

    Akwarium : 120/40/50 cm. (240l brutto) Oświetlenie : 4 x 39 W T5 SylvaniaLuxline Plus T5 / 39 W 840 SylvaniaLuxline Plus T5 / 39 W 174 Syl...

    Wyświetlenia: 134507 | Odpowiedzi: 770 czytaj więcej...

  • Substraty - któy lepszy

    Jaka jest różnica i który substrat jest lepszy czy JBL AquaBasis plus, Acti Substrate Aquaela, Aqua Medic Terralit, Ferka Aquabase który z nich zastosować.

    Wyświetlenia: 670 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 406 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.