Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Spotkanie Youtuberów akwarystycznych



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

Qrcze, ależ oni się niewyraźnie przedstawiają...

Avatar użytkownika
pt123
Zainteresowany tematem

Posty: 215
Dołączył: 23 sie 2016, 12:04
Miasto: Kraków

Zwróćcie uwagę na średnią wieku naszych youtuberów - widać ewidentnie iż jest to aktualnie głównie hobby dla osób dojrzałych.

Zwróciłem też uwagę na różnorodność "stażu akwarystycznego".

Szkoda, że ten materia zginął gdzieś w czeluściach internetu - fajnie, że się chłopaki integrują.
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12262
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Serwis filtrów akwarystycznych

    Witam serdecznie czy macie jakieś namiary na serwisy filtrów akwarystycznych potrzebuje naprawić filtr hydor profesional 250 bo mi cieknie już wymieniałem oringi w głowicy i dalej jest wyciek. Serdecz...

    Wyświetlenia: 2976 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Spotkanie Z Akwarystyką

    Dzień dobry ,jestem laikiem lub początkującym amatorem , nie mam zielonego pojęcia o co chodzi w akwarystyce .Chciałbym zacząć z swoim pierwszym akwarium za ok miesiąc ,lecz nie wiem co kupić jakie ro...

    Wyświetlenia: 4661 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

  • Nawożenie i glony - lista kluczowych pytań akwarystycznych

    Witam, prowadzę zbiornik 25l, a w nim zmagam się z szeregiem problemów: glony nitki, "futerko" na liściach Ludwigii, żółknące stare liście, gnicie starych liści od brzegów, odpadanie liści,...

    Wyświetlenia: 2993 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • UPS w celach akwarystycznych.

    Witam wszystkich maniaków i maniaczki szeroko pojętej akwarystki. Chciałbym prosić o pomoc oraz podpowiedzi w wyborze UPS, na co zwrócić uwagę? Ewentualnie jeśli możecie podesłać polecane, przykładowe...

    Wyświetlenia: 1822 | Odpowiedzi: 21 czytaj więcej...

  • Lampa na listwach akwarystycznych LED - pełna wodoszczelność

    WItam koleków. Zastanawiam sięod jakiegoś czasu nad zmianą oświetlenia z T5 na LED. Mój zbiorniczek to JUWEL RIO 180. W chwili obecnej zbiornik działa na 2xT5 od Juwela, są to świetlówki 1xCOLOR i 1xD...

    Wyświetlenia: 2078 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Ranking testów akwarystycznych

    Witam, może cieawe byłoby prowadzić ranking testów akwarystycznych? Jest ich trochę i to różnych firm, jedne sprawują się lepiej inne gorzej. Takie zestawienie na pewno by pomogło w wyborze odpowiedn...

    Wyświetlenia: 30603 | Odpowiedzi: 47 czytaj więcej...

  • Jak pozbyć się osadu z kamienia na skałach akwarystycznych

    Witam. Ostatnio w ręce wpadły mi kamienie typu Scenery Stone z bardzo zaniedbanego akwarium. Nie mam pojęcia, jak długo nie były czyszczone, ale pojawił się na nich osad z kamienia zmieszanego z glon...

    Wyświetlenia: 4001 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • [DIY] Dozownik nawozów akwarystycznych

    Witam Chciałem zaprezentować mój dozownik nawozu. Całość oparta na Arduino przeniesionym później na Atmege328p-pu z zewnętrznym kwarcem 16 MHz, system przystosowany do pracy z 4 „pompami” dozuje zad...

    Wyświetlenia: 5663 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Pażdziernikowe spotkanie GSA + prelekcja o paludarium

    Drodzy koledzy i koleżanki! Październikowe spotkanie Górnośląskiego Stowarzyszenia Akwarystów odbędzie się 11.10.2014 w Palmiarni w gliwickim Parku Chopina. http://www.mzuk.gliwice.pl/palmiarnia/ ...

    Wyświetlenia: 3291 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Składy firmowych nawozów akwarystycznych

    W tym poście będziemy podsumowywać informacje nt. składów najpopularniejszych nawozów przeznaczonych do akwarystyki roślinnej. Skład Tropica TPN+ N 1.34% P 0.10% K 1.03% Mg 0.39% S 0.91% B 0.00...

    Wyświetlenia: 15101 | Odpowiedzi: 22 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Naleśnik Akwariowy i 386 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.