Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Soudal Fix All do klejenia skał

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Czy klej Soudall Fix All Classic nadaje się do klejenia skał Dragon Stone ?

Przemek2dl
Początkujący

Powiązane tematy
  • Prośba o poradę w sprawie skał.

Bardzo proszę osoby, które posiadają poniższe rodzaje skał o wyrażenie opinii głównie pod kątem zmiany parametrów chemicznych wody w zbiorniku. Z góry dziękuję za pomoc. https://sklep.roslinyakwariow...

Wyświetlenia: 1856 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

• 128l - We All Love Green - Andrzej Sobieraj

We all love green.JPG Aranżacja zajęła 370 miejsce w tegorocznym IAPLC. Planem minimum w moim pierwszym starcie, było dostanie się do TOP 500. Cel udało się zrealizować, co niezmiernie mnie cieszy....

Wyświetlenia: 4793 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• Waga skał

Witam Jestem zmuszony kupić skały w sklepie internetowym, jednak jak widzę w sklepach UK gotowe aranżacje na sprzedaż to robi się słabo. Przygotowałem dokładny opis skał jednak sklep może mi wybrać ...

Wyświetlenia: 673 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• Klejenie skał

Witam chciałem zrobić piękna aranżacje z łupka kwarcytowego lecz nie chce się zbyt trzymać kupy. Potrzebuję skleić ze sobą kilka skał, próbowałem na silikon akwarystyczny lecz nie dał rady sklay popro...

Wyświetlenia: 1047 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 450l ? Lt wśród skał - Sebastian Bazar

Objętość: 450l Wymiary: 150x50x60 Oświetlenie: Philips aquarelle 36w + Osram fluora 36W + Osram Biolux 36W (0,24W/l) + 6szt. powerled 1W 5500K Nawożenie: brak CO2: brak Podłoże: glina 1cm, miesz...

Wyświetlenia: 4514 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.