Wkład filtracyjny Tetra BalanceBalls
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Ślimak Tylomelania

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.

14 mar 2017, 04:16 Ślimak Tylomelania   (#1)  

Jakiś czas temu kupiłem ślimaka z gatunku tylomelania..
Umieszczając go w akwarium ogólnym całkiem zapomniałem o obecności w tym samym zbiorniku ślimaków anentome helena.
Ciekawe jest, że helenki zupełnie tolerują obecność tylomelanii.
Obecnie zastanawiam się nad zakupem drugiego okazu.
Czy orientuje się ktoś jakie jeszcze rodzaje ślimaków można trzymać razem z helenkami?

Anonim 53985

14 mar 2017, 12:50 Re: Ślimak Tylomelania  (#2)  

Helmety u mnie żyją już ponad pół roku razem i jest dobrze. Poza wszędzie pozostawionymi jajeczkami Helmety mam 2 w 100l i więcej bym nie brał bo przy większej ilości jajeczka były by bardzo uciążliwe i źle wyglądające.

piotrasta
Początkujący

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 6000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.