Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Serdeczne Pozdrowienia z Niigaty



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



27 mar 2013, 08:49   (#76)  

radzik212 napisał(a):A ja mam pytanie zupełnie z innej beczki. Ile kosztował Państwa taki wyjazd i jak go zorganizować?


O szczegolach logistycznych i kosztach w pelnej relacji, lada dzien :)

Jakub

JakubS


29 mar 2013, 13:29   (#77)  

się uda na weekend?

AdamA
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2208
Dołączył: 15 lis 2010, 17:32
Miasto: Warszawa

29 mar 2013, 15:01   (#78)  

Bardzo fajnie, gratuluję wycieczki :). Zbiorniki piękne, szczególnie olbrzym z Microsoriami mnie powala.
A skoro pojawiła się informacja o polskiej siedzibie ADA, to przy okazji zapytam czy jest ona ogólnodostępna, czy otwarta tylko dla firm współpracujących/zaprzyjaźnionych osób?

Avatar użytkownika
MikołajW
Znający temat

Posty: 1357
Dołączył: 14 paź 2008, 21:47
Miasto: Bydgoszcz

29 mar 2013, 15:23   (#79)  

Witam ,

Odpowiem na podwójne pytanie w tej sprawie . Od lipca ubiegłego roku do stycznia
bieżącego pracowaliśmy nad ukończeniem prac wewnątrz budynku -magazyn ,warsztat aquascapingu ,galeria- ADA idea studio
Aby obiekt mógł spełnić warunki do jego odwiedzania muszą być jeszcze zakończone prace na zewnątrz budynku co potrwa przy sprzyjającej pogodzie do końca czerwca .

Jestem przekonany ,że takie oficjalne otwarcie będzie miało miejsce jeszcze w tym roku
które z całą pewnością będzie atrakcyjne nawet dla najbardziej
wymagających koneserów Nature Aquarium i akwarystyki roslinnej .Oczywiście
przy udziale wiodących partnerów ADA Polska.

Tymczasem przepraszam Jakuba za off topic i również czekam z niecierpliwością na jego reportaż .

Pozdrawiam
Adam Paszczela
"Patrz gdzie wzrok nie sięga.."

Avatar użytkownika
Aquadam
Zainteresowany tematem

Posty: 200
Dołączył: 29 cze 2003, 23:44
Miasto: TYCHY,NIIGATA

Wspieram stronę kontem Premium

29 mar 2013, 22:30   (#80)  

Aquadam napisał(a):Witam ,

Odpowiem na podwójne pytanie w tej sprawie . Od lipca ubiegłego roku do stycznia
bieżącego pracowaliśmy nad ukończeniem prac wewnątrz budynku -magazyn ,warsztat aquascapingu ,galeria- ADA idea studio
Aby obiekt mógł spełnić warunki do jego odwiedzania muszą być jeszcze zakończone prace na zewnątrz budynku co potrwa przy sprzyjającej pogodzie do końca czerwca .

Jestem przekonany ,że takie oficjalne otwarcie będzie miało miejsce jeszcze w tym roku
które z całą pewnością będzie atrakcyjne nawet dla najbardziej
wymagających koneserów Nature Aquarium i akwarystyki roslinnej .Oczywiście
przy udziale wiodących partnerów ADA Polska.

Tymczasem przepraszam Jakuba za off topic i również czekam z niecierpliwością na jego reportaż .

Pozdrawiam
Adam Paszczela


A gdzie będzie ten sklep/galeria??

rytcher


06 kwi 2013, 09:59   (#81)  

Relacja gotowa i w trakcie obrabiania do publikacji przez ekipę RA :)

Lada dzień, lada chwila :)

Jakub

JakubS


06 kwi 2013, 11:11   (#82)  

Super,a ja już cieszę się jak głupi do sera 8) :lol: .

p.Agassiza
Poznaje temat

Posty: 90
Dołączył: 20 lut 2013, 17:29

06 kwi 2013, 14:37   (#83)  

JakubS napisał(a):Relacja gotowa i w trakcie obrabiania do publikacji przez ekipę RA :)

Lada dzień, lada chwila :)

Jakub


Czekamy, istnieja tez inne miejsca gdzie czytelnicy z checia by ujrzeli te Twoja relacje.

poligraphica











Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Tata_Franka i 291 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.